Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3815 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 14:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 43,786
  04-02-2016, 02:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 15:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 9,961
  22-12-2015, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 111,674
  22-06-2015, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 55,834
  23-07-2013, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 122,564
  20-12-2012, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 189
  26-04-2017, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pse shqiptaret jane e keqja e vetvetes?

  Hapur nga Rrjeti, 26-03-2017 08:17
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 839
  19-04-2017, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Mesuesja e Letersise

  Hapur nga sirena_adria, 27-03-2017 10:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 385
  27-03-2017, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,271
  21-02-2017, 03:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 673
  08-02-2017, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,117
  30-01-2017, 06:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 743
  18-01-2017, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Moti i keq, shumė akse rurale tė bllokuara

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 07:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 296
  07-01-2017, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 467
  22-12-2016, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,039
  22-12-2016, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 16:40
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 154
  • Lexime: 6,556
  22-12-2016, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Media ne Shqiperi: Na mireinformon apo na mashtron?

  Hapur nga par, 01-10-2010 02:45
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 148
  • Lexime: 20,584
  13-12-2016, 05:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 406
  09-11-2016, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 291
  09-11-2016, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 334
  08-11-2016, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 12:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 237
  • Lexime: 18,924
  07-11-2016, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 219
  06-11-2016, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lėvizur: “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:07
  •  
  •  
 8. Bėje pėr Marjetėn zonja ministre

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 21-10-2016 17:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 357
  24-10-2016, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 454
  18-10-2016, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 272
  17-10-2016, 19:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 355
  17-10-2016, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ekonomia e mekatit!!!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 04-10-2016 07:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 1,041
  15-10-2016, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 902
  14-10-2016, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 507
  12-10-2016, 02:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 318
  09-10-2016, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 255
  04-10-2016, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 280
  04-10-2016, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 579
  01-10-2016, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 297
  30-09-2016, 00:38 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Tė njohim Kapllan Resulin

  Hapur nga macia_blu, 02-12-2003 02:27
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 11,239
  26-09-2016, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 692
  14-09-2016, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ku po shkon LDK-ja sot?

  Hapur nga YlliRiaN, 27-01-2009 15:28
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 21,845
  12-09-2016, 03:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 520
  07-09-2016, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,519
  05-08-2016, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
 12. A e kanė vizituar Kosovėn shqiptarėt e Shqipėrisė?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-01-2012 15:09
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 251
  • Lexime: 48,088
  18-07-2016, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Rikthimi i mbiemrave Shqiptare

  Hapur nga Shpiptari, 07-04-2016 07:13
  perkthim, mbiemer
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,117
  12-07-2016, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 800
  09-06-2016, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,256
  28-05-2016, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Nga duhet tė ecė rinia shqiptare!?

  Hapur nga HAD1S, 07-05-2016 21:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 985
  27-05-2016, 17:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 639
  06-05-2016, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 593
  19-04-2016, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Partite e reja:

  Hapur nga Kryeplaku, 10-01-2016 18:25
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,532
  17-04-2016, 00:15 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Llalla,Balla dhe Nishanet e tjere

  Hapur nga SERAFIM DILO, 01-04-2016 19:45
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 1,866
  05-04-2016, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,316
  29-03-2016, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Politika shqiptare, e pertej vajmedit.

  Hapur nga SERAFIM DILO, 14-10-2015 14:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,460
  08-03-2016, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,243
  29-02-2016, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sa kemi mbetur ne Shqiperi?

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 22-02-2016 09:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 579
  23-02-2016, 02:31 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •