Close
Faqja 51 prej 203 FillimFillim ... 41495051525361101151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 2501 deri 2550 prej 10140 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 10,500
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Francė, arrestohet lideri i AAK-sė Ramush Haradinaj

  Hapur nga Lazo, 05-01-2017 06:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 3,487
  27-02-2017, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 8,068
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,543
  13-06-2016, 21:58 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 17,194
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 19,547
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 53,501
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 11,930
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 11,184
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 679
  02-10-2013, 23:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 189
  • Lexime: 7,097
  02-10-2013, 23:01 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lėvizur: KASTRIOT ISLAMI - Rilindje e bllokimit tė statusit…

  Hapur nga kriskulli, 01-10-2013 12:06
  integrimi europian, kastriot islami, statusi i vendit kandidat
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 455
  01-10-2013, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,168
  01-10-2013, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 550
  30-09-2013, 11:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 457
  29-09-2013, 15:02 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Greqi, arrestohet kreu i partisė “Agimi i Artė”.

  Hapur nga Archon, 28-09-2013 05:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 1,373
  29-09-2013, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 402
  28-09-2013, 20:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 297
  28-09-2013, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Bode: Pakt PS-FMN pėr “krizėn”

  Hapur nga IllyrianPatriot, 28-09-2013 10:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 293
  28-09-2013, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 243
  27-09-2013, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lėvizur: A vjen fjala Tirana nga lumi Lana?

  Hapur nga Dritare, 27-09-2013 13:33
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 317
  27-09-2013, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 2,907
  27-09-2013, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 276
  27-09-2013, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Arben Malaj: Risqet e Ramės kryeministėr

  Hapur nga Albo, 27-09-2013 01:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 333
  27-09-2013, 01:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 262
  27-09-2013, 00:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 330
  26-09-2013, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Gjykata zbardh vendimin: SHIK-u vrau Remzi Hoxhėn si ‘agjent serb’

  Hapur nga ex-x, 23-05-2003 11:34
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 384
  • Lexime: 49,950
  26-09-2013, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Miza dhe elefanti

  Hapur nga Archon, 25-09-2013 14:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 375
  25-09-2013, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 1,148
  25-09-2013, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 846
  • Lexime: 33,563
  25-09-2013, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,223
  25-09-2013, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,080
  25-09-2013, 00:56 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Adem Demaēi falsifikon

  Hapur nga Bajraku, 03-05-2013 02:49
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,705
  24-09-2013, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 277
  24-09-2013, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 483
  23-09-2013, 22:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 383
  23-09-2013, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pershtypjet dhe komentet tuaja mbi zgjedhjet parlamentare ne Shqiperi

  Hapur nga Albo, 23-06-2013 13:53
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 204
  • Lexime: 11,591
  23-09-2013, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 680
  23-09-2013, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Qeveria e re e Republikės sė Shqipėrisė

  Hapur nga Archon, 31-07-2013 05:17
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 10,535
  22-09-2013, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Topalli: Arvizu I denje per te punuar me Reis Malilen

  Hapur nga Mike Oldfield, 22-08-2013 09:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 4,561
  22-09-2013, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 390
  22-09-2013, 01:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 450
  21-09-2013, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Meta me ambasadorin turk Aşan: Turqia, njė vend vėllazėror

  Hapur nga Albo, 19-09-2013 12:27
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 1,718
  21-09-2013, 19:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 638
  20-09-2013, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 459
  20-09-2013, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,234
  20-09-2013, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 331
  20-09-2013, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 254
  20-09-2013, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 237
  20-09-2013, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 747
  20-09-2013, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 901
  20-09-2013, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 488
  20-09-2013, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 694
  20-09-2013, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Meta: Kam njė video pėr Ramėn, ta ballafaqoj me shqiptarėt

  Hapur nga PLAKU, 18-01-2012 13:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 3,719
  19-09-2013, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 3,126
  18-09-2013, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •