Close
Faqja 2 prej 210 FillimFillim 12341252102 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 10460 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,460
  14-06-2018, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 8,405
  12-05-2018, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 22,644
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 16,165
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 28,626
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 34,491
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 74,245
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 20,065
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 18,474
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 767
  13-06-2018, 05:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 603
  10-06-2018, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 553
  04-06-2018, 18:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 534
  03-06-2018, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 409
  02-06-2018, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 459
  31-05-2018, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 1. O Tortugėn, o Europėn!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 31-05-2018 13:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 423
  31-05-2018, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 357
  27-05-2018, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Rama, mes Babales dhe Esad Pashės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-05-2018 10:12
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 525
  26-05-2018, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 291
  26-05-2018, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 669
  25-05-2018, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 435
  25-05-2018, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Babalja, Agron Xhafaj dhe Hollivudi

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 24-05-2018 06:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 305
  24-05-2018, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 1,614
  23-05-2018, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 907
  20-05-2018, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 661
  17-05-2018, 22:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 405
  15-05-2018, 22:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 345
  15-05-2018, 22:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,689
  14-05-2018, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 428
  10-05-2018, 23:54 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 4. Antishqiptarė jeni ju!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 29-04-2018 12:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 494
  29-04-2018, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 834
  29-04-2018, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 873
  27-04-2018, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 643
  27-04-2018, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Topalli-Patozi: Basha shpalli vdekjen e PD-sė

  Hapur nga Lazo, 23-04-2018 14:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 1,193
  26-04-2018, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kjo Shqipnija me krye n’hķ…

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 19-04-2018 06:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 315
  19-04-2018, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. A ėshtė kjo Opozita qė i duhet vėndit?

  Hapur nga pirro10, 18-04-2018 03:48
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 503
  18-04-2018, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 677
  18-04-2018, 05:12 Shko tek mesazhi i fundit
 8. ‘Lul, mos u bėj Taulant ...’

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 17-04-2018 18:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 327
  17-04-2018, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 357
  17-04-2018, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 550
  15-04-2018, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 391
  14-04-2018, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,067
  12-04-2018, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 973
  10-04-2018, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 405
  09-04-2018, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 625
  06-04-2018, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 3,733
  05-04-2018, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 370
  04-04-2018, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 699
  03-04-2018, 01:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 411
  28-03-2018, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Me xhirim tė ngadalėsuar.

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 28-03-2018 06:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 374
  28-03-2018, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 408
  26-03-2018, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Fatos Lulo rrėzohet nga Vettingu

  Hapur nga Lazo, 25-03-2018 08:00
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 702
  26-03-2018, 20:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 1,160
  26-03-2018, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 743
  25-03-2018, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 521
  20-03-2018, 20:29 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 210 FillimFillim 12341252102 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •