Close
Faqja 2 prej 210 FillimFillim 12341252102 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 10487 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,031
  02-11-2018, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 9,440
  12-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 23,756
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 17,027
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 29,674
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 35,815
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 75,756
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 20,790
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 19,188
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 420
  13-08-2018, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 348
  09-08-2018, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Nga Qyteti Stalin nė Qytetin …..Trump

  Hapur nga pirro10, 09-08-2018 03:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 330
  09-08-2018, 03:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 389
  30-07-2018, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 353
  30-07-2018, 15:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 294
  25-07-2018, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 316
  25-07-2018, 10:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 309
  22-07-2018, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 335
  22-07-2018, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 381
  21-07-2018, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,401
  15-07-2018, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 268
  13-07-2018, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Po tani?

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 09-07-2018 08:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 269
  09-07-2018, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 376
  07-07-2018, 03:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 507
  02-07-2018, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 377
  27-06-2018, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 533
  25-06-2018, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 556
  24-06-2018, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  •  
  •  
 3. Lėvizur: Teatri i disa Pseudo Artistėve apo Teatėr Kombėtar?

  Hapur nga pirro10, 25-06-2018 16:48
  •  
  •  
 4. Lėvizur: Veliaj nė rolin e kllounit nga regjisori Rama

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-06-2018 16:57
  •  
  •  
 5. Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Hapur nga Lazo, 08-06-2018 16:22
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,436
  15-06-2018, 02:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 891
  13-06-2018, 06:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 715
  10-06-2018, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 650
  04-06-2018, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 635
  03-06-2018, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 479
  02-06-2018, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 540
  31-05-2018, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 6. O Tortugėn, o Europėn!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 31-05-2018 14:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 500
  31-05-2018, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 404
  27-05-2018, 05:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Rama, mes Babales dhe Esad Pashės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-05-2018 11:12
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 598
  26-05-2018, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 333
  26-05-2018, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 817
  25-05-2018, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 530
  25-05-2018, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Babalja, Agron Xhafaj dhe Hollivudi

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 24-05-2018 07:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 359
  24-05-2018, 19:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 1,844
  23-05-2018, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 1,072
  20-05-2018, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 770
  17-05-2018, 23:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 458
  15-05-2018, 23:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 389
  15-05-2018, 23:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,947
  14-05-2018, 15:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 476
  11-05-2018, 00:54 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 9. Antishqiptarė jeni ju!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 29-04-2018 13:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 547
  29-04-2018, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 210 FillimFillim 12341252102 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •