Close
Faqja 2 prej 210 FillimFillim 12341252102 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 10474 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,655
  02-11-2018, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 8,808
  12-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 23,081
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 16,469
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 29,021
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 35,065
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 74,908
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 20,330
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 18,723
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 338
  07-07-2018, 03:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 447
  02-07-2018, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 326
  27-06-2018, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 455
  25-06-2018, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 466
  24-06-2018, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  •  
  •  
 1. Lėvizur: Teatri i disa Pseudo Artistėve apo Teatėr Kombėtar?

  Hapur nga pirro10, 25-06-2018 16:48
  •  
  •  
 2. Lėvizur: Veliaj nė rolin e kllounit nga regjisori Rama

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-06-2018 16:57
  •  
  •  
 3. Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Hapur nga Lazo, 08-06-2018 16:22
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,280
  15-06-2018, 02:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 812
  13-06-2018, 06:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 635
  10-06-2018, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 572
  04-06-2018, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 552
  03-06-2018, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 420
  02-06-2018, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 474
  31-05-2018, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. O Tortugėn, o Europėn!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 31-05-2018 14:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 447
  31-05-2018, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 368
  27-05-2018, 05:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Rama, mes Babales dhe Esad Pashės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-05-2018 11:12
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 536
  26-05-2018, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 295
  26-05-2018, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 726
  25-05-2018, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 458
  25-05-2018, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Babalja, Agron Xhafaj dhe Hollivudi

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 24-05-2018 07:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 313
  24-05-2018, 19:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 1,701
  23-05-2018, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 960
  20-05-2018, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 696
  17-05-2018, 23:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 409
  15-05-2018, 23:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 354
  15-05-2018, 23:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,823
  14-05-2018, 15:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 437
  11-05-2018, 00:54 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 7. Antishqiptarė jeni ju!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 29-04-2018 13:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 507
  29-04-2018, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 856
  29-04-2018, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 909
  27-04-2018, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 667
  27-04-2018, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Topalli-Patozi: Basha shpalli vdekjen e PD-sė

  Hapur nga Lazo, 23-04-2018 15:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 1,227
  26-04-2018, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kjo Shqipnija me krye n’hķ…

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 19-04-2018 07:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 318
  19-04-2018, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 10. A ėshtė kjo Opozita qė i duhet vėndit?

  Hapur nga pirro10, 18-04-2018 04:48
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 513
  18-04-2018, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 699
  18-04-2018, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit
 11. ‘Lul, mos u bėj Taulant ...’

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 17-04-2018 19:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 330
  17-04-2018, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 360
  17-04-2018, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 556
  15-04-2018, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 399
  14-04-2018, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,132
  12-04-2018, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 982
  10-04-2018, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 210 FillimFillim 12341252102 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •