Close
Faqja 2 prej 210 FillimFillim 12341252102 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 10458 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,418
  14-06-2018, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 8,315
  12-05-2018, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 22,536
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 16,096
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 28,546
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 34,386
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 74,090
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 20,008
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 18,424
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 594
  10-06-2018, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 548
  04-06-2018, 18:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 529
  03-06-2018, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 404
  02-06-2018, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 458
  31-05-2018, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 1. O Tortugėn, o Europėn!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 31-05-2018 13:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 420
  31-05-2018, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 356
  27-05-2018, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Rama, mes Babales dhe Esad Pashės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-05-2018 10:12
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 523
  26-05-2018, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 289
  26-05-2018, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 664
  25-05-2018, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 432
  25-05-2018, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Babalja, Agron Xhafaj dhe Hollivudi

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 24-05-2018 06:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 305
  24-05-2018, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 1,601
  23-05-2018, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 905
  20-05-2018, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 655
  17-05-2018, 22:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 400
  15-05-2018, 22:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 344
  15-05-2018, 22:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,668
  14-05-2018, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 425
  10-05-2018, 23:54 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 4. Antishqiptarė jeni ju!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 29-04-2018 12:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 492
  29-04-2018, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 823
  29-04-2018, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 867
  27-04-2018, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 635
  27-04-2018, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Topalli-Patozi: Basha shpalli vdekjen e PD-sė

  Hapur nga Lazo, 23-04-2018 14:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 1,171
  26-04-2018, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kjo Shqipnija me krye n’hķ…

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 19-04-2018 06:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 312
  19-04-2018, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. A ėshtė kjo Opozita qė i duhet vėndit?

  Hapur nga pirro10, 18-04-2018 03:48
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 502
  18-04-2018, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 669
  18-04-2018, 05:12 Shko tek mesazhi i fundit
 8. ‘Lul, mos u bėj Taulant ...’

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 17-04-2018 18:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 326
  17-04-2018, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 354
  17-04-2018, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 548
  15-04-2018, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 388
  14-04-2018, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,047
  12-04-2018, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 968
  10-04-2018, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 402
  09-04-2018, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 622
  06-04-2018, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 3,704
  05-04-2018, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 369
  04-04-2018, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 695
  03-04-2018, 01:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 408
  28-03-2018, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Me xhirim tė ngadalėsuar.

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 28-03-2018 06:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 374
  28-03-2018, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 406
  26-03-2018, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Fatos Lulo rrėzohet nga Vettingu

  Hapur nga Lazo, 25-03-2018 08:00
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 694
  26-03-2018, 20:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 1,144
  26-03-2018, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 742
  25-03-2018, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 515
  20-03-2018, 20:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,388
  16-03-2018, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 210 FillimFillim 12341252102 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •