Close
Faqja 2 prej 210 FillimFillim 12341252102 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 10460 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,474
  14-06-2018, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 8,443
  12-05-2018, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 22,689
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 16,197
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 28,657
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 34,539
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 74,301
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 20,088
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 18,493
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 771
  13-06-2018, 05:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 604
  10-06-2018, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 555
  04-06-2018, 18:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 535
  03-06-2018, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 410
  02-06-2018, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 460
  31-05-2018, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 1. O Tortugėn, o Europėn!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 31-05-2018 13:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 425
  31-05-2018, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 358
  27-05-2018, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Rama, mes Babales dhe Esad Pashės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-05-2018 10:12
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 525
  26-05-2018, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 291
  26-05-2018, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 674
  25-05-2018, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 436
  25-05-2018, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Babalja, Agron Xhafaj dhe Hollivudi

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 24-05-2018 06:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 306
  24-05-2018, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 1,616
  23-05-2018, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 910
  20-05-2018, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 663
  17-05-2018, 22:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 406
  15-05-2018, 22:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 345
  15-05-2018, 22:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,704
  14-05-2018, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 430
  10-05-2018, 23:54 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 4. Antishqiptarė jeni ju!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 29-04-2018 12:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 494
  29-04-2018, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 838
  29-04-2018, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 877
  27-04-2018, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 646
  27-04-2018, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Topalli-Patozi: Basha shpalli vdekjen e PD-sė

  Hapur nga Lazo, 23-04-2018 14:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 1,195
  26-04-2018, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kjo Shqipnija me krye n’hķ…

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 19-04-2018 06:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 315
  19-04-2018, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. A ėshtė kjo Opozita qė i duhet vėndit?

  Hapur nga pirro10, 18-04-2018 03:48
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 503
  18-04-2018, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 682
  18-04-2018, 05:12 Shko tek mesazhi i fundit
 8. ‘Lul, mos u bėj Taulant ...’

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 17-04-2018 18:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 328
  17-04-2018, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 357
  17-04-2018, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 552
  15-04-2018, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 392
  14-04-2018, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,068
  12-04-2018, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 974
  10-04-2018, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 406
  09-04-2018, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 627
  06-04-2018, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 3,740
  05-04-2018, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 375
  04-04-2018, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 699
  03-04-2018, 01:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 414
  28-03-2018, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Me xhirim tė ngadalėsuar.

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 28-03-2018 06:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 375
  28-03-2018, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 410
  26-03-2018, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Fatos Lulo rrėzohet nga Vettingu

  Hapur nga Lazo, 25-03-2018 08:00
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 705
  26-03-2018, 20:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 1,167
  26-03-2018, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 745
  25-03-2018, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 523
  20-03-2018, 20:29 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 210 FillimFillim 12341252102 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •