Close
Faqja 208 prej 209 FillimFillim ... 108158198206207208209 FunditFundit
Duke renditur temat 10351 deri 10400 prej 10416 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 611
  14-06-2018, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 6,156
  12-05-2018, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 20,412
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 14,569
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 26,482
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 31,606
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 70,632
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 18,607
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 17,116
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 6,978
  04-06-2002, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Partia dhe fshataret.

  Hapur nga Brari, 04-06-2002 07:22
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,389
  04-06-2002, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Fotoksina

  Hapur nga Brari, 04-06-2002 03:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,340
  04-06-2002, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Nano president?

  Hapur nga baobabi, 08-05-2002 14:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 2,317
  31-05-2002, 00:17 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Dhune ne asamblene e PAD-se

  Hapur nga Brari, 18-05-2002 21:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,048
  28-05-2002, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Gafur Mazreku, kryetar i PS ne Has

  Hapur nga Dr Rieux, 25-05-2002 04:43
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,421
  26-05-2002, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 979
  25-05-2002, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Per Shqiperine

  Hapur nga onchesmos, 24-05-2002 16:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,242
  24-05-2002, 16:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 960
  21-05-2002, 02:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 12,566
  20-05-2002, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 7. ish UCK-ja formon Parti Politike

  Hapur nga Tigrimelara, 16-05-2002 21:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 944
  20-05-2002, 01:00 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Personazh,e me gjere.Policia SH.

  Hapur nga bursa33, 16-05-2002 13:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,047
  19-05-2002, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Bravo,Majko.

  Hapur nga bursa33, 16-05-2002 13:08
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,157
  19-05-2002, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kakardhistat

  Hapur nga alumni, 16-05-2002 21:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,127
  18-05-2002, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Akuza mbi Dr. Rugoven dhe tribunalin e Hages

  Hapur nga kosovar, 16-05-2002 12:20
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,939
  18-05-2002, 19:34 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Trafikimi i ikonave shqiptare

  Hapur nga Brari, 18-05-2002 06:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,274
  18-05-2002, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Rezoluta e Bashkimit Europian

  Hapur nga baobabi, 17-05-2002 16:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 945
  17-05-2002, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Shqiptari takon Alen Delon

  Hapur nga Niko D'Angelo, 15-05-2002 17:00
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,757
  16-05-2002, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Dua Me Shume SHQIPERINE

  Hapur nga alumni, 16-05-2002 14:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,279
  16-05-2002, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Thumbs down Hajdaraga ne Teheran

  Hapur nga alumni, 15-05-2002 12:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 839
  15-05-2002, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Nje vizite qe eshte tradite!!!

  Hapur nga Beqari002, 14-05-2002 07:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,007
  14-05-2002, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
 18. A eshte majko nje lolo?

  Hapur nga Anton, 14-05-2002 05:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 993
  14-05-2002, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Tolerim Zero

  Hapur nga Niko D'Angelo, 13-05-2002 20:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 920
  13-05-2002, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Meta, vizitė surprizė nė Beograd ?!?

  Hapur nga alumni, 08-05-2002 12:56
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,789
  13-05-2002, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
 21. NIKOLLA, shefi i vertete i PS-se.

  Hapur nga Brari, 05-05-2002 06:15
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,397
  13-05-2002, 18:34 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Letra e Vuk Drashkovicit.

  Hapur nga bursa33, 08-05-2002 14:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,146
  13-05-2002, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Niveli i gazetave te djathta krahasuar me ato te majta

  Hapur nga Eni, 25-04-2002 09:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 3,575
  13-05-2002, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Deri Kur Kampione ne Korrupsion ?

  Hapur nga alumni, 13-05-2002 09:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 875
  13-05-2002, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 25. "Anastas Angjeli, mik i armiqve te Shqiperise"

  Hapur nga vlora, 09-05-2002 21:34
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,445
  12-05-2002, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Gallate ne Banalitet Virtual

  Hapur nga alumni, 11-05-2002 21:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 823
  11-05-2002, 21:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,758
  11-05-2002, 03:28 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kandidati (et) per President?????

  Hapur nga Eni, 10-05-2002 06:11
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,348
  10-05-2002, 15:02 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Edhe kjo ndodhi!

  Hapur nga ILovePejaa, 07-05-2002 13:50
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,851
  09-05-2002, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Probleme te Arsimit

  Hapur nga vlora, 09-05-2002 14:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,007
  09-05-2002, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,441
  08-05-2002, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,657
  08-05-2002, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 911
  08-05-2002, 05:22 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Thonj pa lari puthet me Gishtprerin.

  Hapur nga Brari, 07-05-2002 03:38
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,202
  07-05-2002, 04:18 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Ekspansioni grek ne Shqiperi

  Hapur nga vlora, 01-05-2002 21:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,304
  06-05-2002, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Perfaqesia Shqiptare

  Hapur nga alumni, 05-05-2002 12:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 976
  05-05-2002, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Dr. Rugova, tė premtėn, dėshmon nė Hagė

  Hapur nga kosovar, 01-05-2002 15:07
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,705
  05-05-2002, 07:49 Shko tek mesazhi i fundit
 34. SHBA: Shqiperia drejt zgjedhjeve te reja!

  Hapur nga Dita, 02-05-2002 15:30
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,727
  05-05-2002, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Kriza e identitetit evropian

  Hapur nga tear-drops, 05-05-2002 06:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,050
  05-05-2002, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
 36. socialiste dhe greqia

  Hapur nga pirro gumenica, 05-05-2002 00:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 971
  05-05-2002, 00:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,093
  04-05-2002, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Bush pret Meidanin e Majkon

  Hapur nga Anton, 04-05-2002 02:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,101
  04-05-2002, 02:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,315
  03-05-2002, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,058
  03-05-2002, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Berisha ne mitingjet e Shirakut (?!)

  Hapur nga alumni, 23-04-2002 11:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,183
  03-05-2002, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Prova e madhe

  Hapur nga Brari, 02-05-2002 19:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,034
  02-05-2002, 19:42 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •