Close
Faqja 206 prej 209 FillimFillim ... 106156196204205206207208 ... FunditFundit
Duke renditur temat 10251 deri 10300 prej 10427 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 844
  14-06-2018, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 6,738
  12-05-2018, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 20,989
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 14,977
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 27,011
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 32,311
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 71,593
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 18,968
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 17,467
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 653
  03-09-2002, 06:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ndryshime ne kushtetuten shqiptare

  Hapur nga Albo, 12-08-2002 23:38
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,606
  03-09-2002, 01:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 6,960
  02-09-2002, 22:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 790
  02-09-2002, 04:28 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Humor "social demokrat"

  Hapur nga Brari, 31-08-2002 14:55
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 765
  01-09-2002, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Doganat

  Hapur nga Tigrimelara, 31-08-2002 21:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 920
  31-08-2002, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
 4. 2002 Corruption Perceptions Index

  Hapur nga Dr Rieux, 29-08-2002 05:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 896
  29-08-2002, 08:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 666
  28-08-2002, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,068
  27-08-2002, 19:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,689
  27-08-2002, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,505
  26-08-2002, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Mitingu i Boshkovskit ne Prespe

  Hapur nga Beqari002, 03-08-2002 06:19
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 1,709
  26-08-2002, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,510
  24-08-2002, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,845
  24-08-2002, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Teodor KEKO

  Hapur nga Brari, 20-08-2002 12:53
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,378
  23-08-2002, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Nje student shqiptar i shpeton jeten tete italianeve

  Hapur nga Shanon, 18-08-2002 13:08
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 4,682
  23-08-2002, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 805
  23-08-2002, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,146
  22-08-2002, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Berisha: Dy qeveri te papergjegjshme

  Hapur nga Rycki2001, 22-08-2002 00:38
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 713
  22-08-2002, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,255
  22-08-2002, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
 9. A Eshte IPP Dhurate e fundit e Partise?

  Hapur nga alumni, 21-08-2002 11:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 565
  21-08-2002, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Veglat

  Hapur nga Brari, 20-08-2002 14:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,517
  20-08-2002, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Mbytet ne lume, pasi shpetoi dy shqiptare

  Hapur nga Anton, 20-08-2002 06:22
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 881
  20-08-2002, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Nji qelbanik me pak mbi faqen e dheut.

  Hapur nga Brari, 19-08-2002 08:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,328
  19-08-2002, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Rrebeshet e nje Dite Vere (Nates nuk i dihet)

  Hapur nga alumni, 19-08-2002 00:24
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 860
  19-08-2002, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Biznes me "lopen cmendur"

  Hapur nga Beqari002, 18-08-2002 13:31
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 965
  18-08-2002, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lideret e Partive te Vogla.

  Hapur nga Brari, 17-08-2002 03:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,002
  18-08-2002, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Deputetėt e PDR votojnė pėr qeverinė Nano

  Hapur nga Brari, 03-08-2002 02:47
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,525
  18-08-2002, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Nano rikthen sigurimsat

  Hapur nga Rycki2001, 07-08-2002 10:53
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 5,989
  17-08-2002, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Nano liēenson universitetin grek

  Hapur nga Rycki2001, 16-08-2002 06:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,282
  16-08-2002, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Politika dhe muzika.

  Hapur nga Brari, 15-08-2002 15:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,019
  15-08-2002, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Cili eshte Normaliteti?

  Hapur nga alumni, 14-08-2002 22:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 627
  14-08-2002, 22:32 Shko tek mesazhi i fundit
 21. C'te bejme?

  Hapur nga Brari, 14-08-2002 07:35
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 789
  14-08-2002, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Derdellisjet e PD-se.

  Hapur nga Brari, 15-05-2002 18:50
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,800
  12-08-2002, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Dy topojanet gjobe "biznesmenit"

  Hapur nga Vinny_T, 10-08-2002 09:16
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,200
  12-08-2002, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,759
  12-08-2002, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Pak fjale per Arten...

  Hapur nga Nga Jugu, 11-08-2002 13:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 854
  11-08-2002, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Politika shqiptare pushton bregdetin shqiptar

  Hapur nga Brari, 08-08-2002 22:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,760
  10-08-2002, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Idajet Gjeci, vrasesi qe bredh i lire.

  Hapur nga Brari, 09-08-2002 13:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,515
  09-08-2002, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 27. KOSOVA dhe Shqiperia.

  Hapur nga Brari, 08-08-2002 14:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 826
  08-08-2002, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Zjarr nė termocentralin “Kosova B”

  Hapur nga kosovar, 20-07-2002 22:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,252
  07-08-2002, 16:27 Shko tek mesazhi i fundit
 29. KOHA JONE dhe BERISHA.

  Hapur nga Brari, 02-08-2002 05:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 7,188
  07-08-2002, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Probleme te mprehta shoqerore

  Hapur nga Brari, 13-05-2002 10:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,121
  05-08-2002, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Vritet nje nga komandantete e ish UCK

  Hapur nga Beqari002, 31-07-2002 15:29
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,084
  05-08-2002, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Tragjedi tjeter ne Adriatik!

  Hapur nga shkodra13, 22-07-2002 15:57
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,690
  04-08-2002, 06:22 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Gjino Mund te Opozites

  Hapur nga alumni, 01-08-2002 18:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 786
  01-08-2002, 22:23 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Qeveria e re Nano 4

  Hapur nga Brari, 25-07-2002 19:41
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,309
  01-08-2002, 22:06 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Zhvillimet e fundit politike

  Hapur nga Albo, 16-07-2002 00:42
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,596
  01-08-2002, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Papergjegjshmeria e shtypit shqiptar

  Hapur nga marinI, 22-07-2002 07:26
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,482
  01-08-2002, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Shqetesimi juaj per fatin e vendit

  Hapur nga zhgenjimi, 18-07-2002 15:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 1,956
  29-07-2002, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •