Close
Faqja 205 prej 208 FillimFillim ... 105155195203204205206207 ... FunditFundit
Duke renditur temat 10201 deri 10250 prej 10361 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 4,277
  19-12-2017, 00:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 18,600
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 13,271
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 24,700
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 29,230
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 67,505
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 17,406
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 15,972
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 785
  23-08-2002, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,112
  22-08-2002, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Berisha: Dy qeveri te papergjegjshme

  Hapur nga Rycki2001, 22-08-2002 00:38
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 696
  22-08-2002, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,216
  22-08-2002, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. A Eshte IPP Dhurate e fundit e Partise?

  Hapur nga alumni, 21-08-2002 11:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 550
  21-08-2002, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Veglat

  Hapur nga Brari, 20-08-2002 14:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,489
  20-08-2002, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Mbytet ne lume, pasi shpetoi dy shqiptare

  Hapur nga Anton, 20-08-2002 06:22
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 866
  20-08-2002, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Nji qelbanik me pak mbi faqen e dheut.

  Hapur nga Brari, 19-08-2002 08:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,184
  19-08-2002, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Rrebeshet e nje Dite Vere (Nates nuk i dihet)

  Hapur nga alumni, 19-08-2002 00:24
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 832
  19-08-2002, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Biznes me "lopen cmendur"

  Hapur nga Beqari002, 18-08-2002 13:31
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 947
  18-08-2002, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lideret e Partive te Vogla.

  Hapur nga Brari, 17-08-2002 03:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 990
  18-08-2002, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Deputetėt e PDR votojnė pėr qeverinė Nano

  Hapur nga Brari, 03-08-2002 02:47
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,454
  18-08-2002, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Nano rikthen sigurimsat

  Hapur nga Rycki2001, 07-08-2002 10:53
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 5,940
  17-08-2002, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Nano liēenson universitetin grek

  Hapur nga Rycki2001, 16-08-2002 06:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,250
  16-08-2002, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Politika dhe muzika.

  Hapur nga Brari, 15-08-2002 15:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 998
  15-08-2002, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Cili eshte Normaliteti?

  Hapur nga alumni, 14-08-2002 22:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 604
  14-08-2002, 22:32 Shko tek mesazhi i fundit
 14. C'te bejme?

  Hapur nga Brari, 14-08-2002 07:35
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 767
  14-08-2002, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Derdellisjet e PD-se.

  Hapur nga Brari, 15-05-2002 18:50
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,768
  12-08-2002, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Dy topojanet gjobe "biznesmenit"

  Hapur nga Vinny_T, 10-08-2002 09:16
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,169
  12-08-2002, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,709
  12-08-2002, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Pak fjale per Arten...

  Hapur nga Nga Jugu, 11-08-2002 13:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 841
  11-08-2002, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Politika shqiptare pushton bregdetin shqiptar

  Hapur nga Brari, 08-08-2002 22:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,739
  10-08-2002, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Idajet Gjeci, vrasesi qe bredh i lire.

  Hapur nga Brari, 09-08-2002 13:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,464
  09-08-2002, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 20. KOSOVA dhe Shqiperia.

  Hapur nga Brari, 08-08-2002 14:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 813
  08-08-2002, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Zjarr nė termocentralin “Kosova B”

  Hapur nga kosovar, 20-07-2002 22:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,221
  07-08-2002, 16:27 Shko tek mesazhi i fundit
 22. KOHA JONE dhe BERISHA.

  Hapur nga Brari, 02-08-2002 05:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 7,108
  07-08-2002, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Probleme te mprehta shoqerore

  Hapur nga Brari, 13-05-2002 10:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,034
  05-08-2002, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Vritet nje nga komandantete e ish UCK

  Hapur nga Beqari002, 31-07-2002 15:29
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,039
  05-08-2002, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Tragjedi tjeter ne Adriatik!

  Hapur nga shkodra13, 22-07-2002 15:57
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,607
  04-08-2002, 06:22 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Gjino Mund te Opozites

  Hapur nga alumni, 01-08-2002 18:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 762
  01-08-2002, 22:23 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Qeveria e re Nano 4

  Hapur nga Brari, 25-07-2002 19:41
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,160
  01-08-2002, 22:06 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Zhvillimet e fundit politike

  Hapur nga Albo, 16-07-2002 00:42
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,561
  01-08-2002, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Papergjegjshmeria e shtypit shqiptar

  Hapur nga marinI, 22-07-2002 07:26
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,435
  01-08-2002, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Shqetesimi juaj per fatin e vendit

  Hapur nga zhgenjimi, 18-07-2002 15:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 1,929
  29-07-2002, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Presidenti Alfred Moisiu

  Hapur nga Brari, 15-07-2002 09:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 4,368
  29-07-2002, 06:22 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Debat ne PD per mareveshjen

  Hapur nga Brari, 28-07-2002 03:49
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,075
  29-07-2002, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Zgjedhjet e fundit ne Bulqize

  Hapur nga Brari, 24-07-2002 06:01
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,494
  27-07-2002, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Diskutime mbi individe me pushtet

  Hapur nga Brari, 08-07-2002 11:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 5,043
  26-07-2002, 20:37 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Ushtare shqiptare ne Afganistan

  Hapur nga shkodra13, 26-07-2002 18:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 893
  26-07-2002, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Denoncim i dhunes policore

  Hapur nga Brari, 26-07-2002 12:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,240
  26-07-2002, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Angry Berisha kerkon shkeljen e kushtetutes!!

  Hapur nga Vinny_T, 26-07-2002 10:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,304
  26-07-2002, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Moisiu jep urdher te vriten qente e Biznesmenit Roche

  Hapur nga Vinny_T, 13-07-2002 09:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 12,411
  24-07-2002, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Lufta ndaj krimit te organizuar ne Kosove

  Hapur nga Beqari002, 24-07-2002 05:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,224
  24-07-2002, 05:28 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Majko apo Nano si kryeminister i vendit ?

  Hapur nga Eni, 04-07-2002 07:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,452
  21-07-2002, 20:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 885
  20-07-2002, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,398
  19-07-2002, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Thumbs down Racizmi i hapur grek sjelle viktima

  Hapur nga Vinny_T, 12-07-2002 08:00
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,480
  18-07-2002, 02:59 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Akord per rrugen Durres - Kukes

  Hapur nga Brari, 16-07-2002 15:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 789
  16-07-2002, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,121
  15-07-2002, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,588
  12-07-2002, 19:57 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •