Close
Faqja 11 prej 205 FillimFillim ... 9101112132161111 ... FunditFundit
Duke renditur temat 501 deri 550 prej 10217 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 12,149
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Francė, arrestohet lideri i AAK-sė Ramush Haradinaj

  Hapur nga Lazo, 05-01-2017 06:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 4,654
  27-02-2017, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 9,140
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,088
  13-06-2016, 21:58 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 18,728
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 21,619
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 56,375
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 12,992
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 12,100
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 331
  22-04-2016, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 270
  21-04-2016, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 179
  21-04-2016, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lėvizur: Deklarata e Berishės, jehonė nė mediet ndėrkombėtare

  Hapur nga Vinjol, 21-04-2016 18:09
  •  
  •  
 2. Britania del nga BE dhe futet nė…Ballkan

  Hapur nga Vinjol, 21-04-2016 17:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 174
  21-04-2016, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 480
  21-04-2016, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 232
  20-04-2016, 23:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 6,240
  20-04-2016, 23:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 181
  20-04-2016, 23:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 199
  19-04-2016, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 190
  19-04-2016, 00:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 183
  18-04-2016, 23:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 143
  18-04-2016, 23:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Njohuri Fetare, dhe jo Mėsim Fetar nė Shkollat Laike

  Hapur nga pirro10, 14-04-2016 08:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 1,012
  18-04-2016, 21:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 682
  18-04-2016, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,018
  18-04-2016, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 820
  18-04-2016, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 1,530
  17-04-2016, 23:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 201
  17-04-2016, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 250
  16-04-2016, 22:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 188
  15-04-2016, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 166
  14-04-2016, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 448
  13-04-2016, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 205
  11-04-2016, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 235
  10-04-2016, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 339
  09-04-2016, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 546
  08-04-2016, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 258
  06-04-2016, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 4,076
  06-04-2016, 15:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 283
  06-04-2016, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 4,320
  06-04-2016, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 258
  05-04-2016, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 243
  05-04-2016, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 325
  05-04-2016, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,161
  05-04-2016, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 291
  05-04-2016, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 268
  05-04-2016, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 377
  05-04-2016, 08:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 3,698
  02-04-2016, 04:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 300
  01-04-2016, 14:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 297
  01-04-2016, 12:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 258
  01-04-2016, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 5,191
  01-04-2016, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 186
  01-04-2016, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 205 FillimFillim ... 9101112132161111 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •