Close
Faqja 11 prej 205 FillimFillim ... 9101112132161111 ... FunditFundit
Duke renditur temat 501 deri 550 prej 10246 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 148
  18-10-2017, 20:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 14,419
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Francė, arrestohet lideri i AAK-sė Ramush Haradinaj

  Hapur nga Lazo, 05-01-2017 06:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 6,208
  27-02-2017, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 10,530
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,786
  13-06-2016, 21:58 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 20,803
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 24,338
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 60,334
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 14,485
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 13,396
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,103
  09-05-2016, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 554
  09-05-2016, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,507
  09-05-2016, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 227
  07-05-2016, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 260
  06-05-2016, 18:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 190
  06-05-2016, 18:16 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 219
  06-05-2016, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 2,394
  04-05-2016, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 1,105
  28-04-2016, 23:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,709
  28-04-2016, 20:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,238
  28-04-2016, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 277
  27-04-2016, 18:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 232
  27-04-2016, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 231
  27-04-2016, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ka humbur nė Turqi kafka e Arkitekt Sinanit

  Hapur nga pirro10, 27-04-2016 13:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 225
  27-04-2016, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 236
  27-04-2016, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 237
  26-04-2016, 15:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 397
  26-04-2016, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 828
  25-04-2016, 04:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 223
  24-04-2016, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 199
  24-04-2016, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 2,361
  24-04-2016, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 892
  23-04-2016, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 377
  22-04-2016, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 309
  21-04-2016, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 199
  21-04-2016, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lėvizur: Deklarata e Berishės, jehonė nė mediet ndėrkombėtare

  Hapur nga Vinjol, 21-04-2016 18:09
  •  
  •  
 3. Britania del nga BE dhe futet nė…Ballkan

  Hapur nga Vinjol, 21-04-2016 17:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 189
  21-04-2016, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 540
  21-04-2016, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 258
  20-04-2016, 23:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 6,646
  20-04-2016, 23:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 200
  20-04-2016, 23:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 220
  19-04-2016, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 213
  19-04-2016, 00:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 202
  18-04-2016, 23:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 162
  18-04-2016, 23:41 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Njohuri Fetare, dhe jo Mėsim Fetar nė Shkollat Laike

  Hapur nga pirro10, 14-04-2016 08:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 1,106
  18-04-2016, 21:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 743
  18-04-2016, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,148
  18-04-2016, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 905
  18-04-2016, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 1,638
  17-04-2016, 23:28 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 205 FillimFillim ... 9101112132161111 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •