Close
Faqja 11 prej 210 FillimFillim ... 9101112132161111 ... FunditFundit
Duke renditur temat 501 deri 550 prej 10489 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,049
  02-11-2018, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 9,491
  12-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 23,808
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 17,064
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 29,722
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 35,874
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 75,840
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 20,819
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 19,216
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 667
  22-12-2016, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 1. `Kombi Kosovar`- njė Projekt Anti-kombėtar

  Hapur nga pirro10, 25-10-2016 10:15
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,660
  22-12-2016, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Anti-integruesit dhe Kalendat greke

  Hapur nga pirro10, 03-12-2016 14:24
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 1,102
  22-12-2016, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 428
  20-12-2016, 05:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. TI: Korrupsioni, Kosova e fundit nė rajon

  Hapur nga veli44, 30-04-2009 18:53
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 136
  • Lexime: 16,944
  19-12-2016, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,377
  18-12-2016, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Gjushi i Durrėsit nuk ka faj

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 16-12-2016 05:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 782
  16-12-2016, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 553
  16-12-2016, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 698
  15-12-2016, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 754
  15-12-2016, 20:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 547
  14-12-2016, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 710
  14-12-2016, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 290
  13-12-2016, 05:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 706
  10-12-2016, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 631
  10-12-2016, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Fillon largimi i barrikadės mbi lumin Ibėr?

  Hapur nga prishtina75, 17-06-2014 19:31
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 4,900
  08-12-2016, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 389
  08-12-2016, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,302
  08-12-2016, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,492
  07-12-2016, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 392
  05-12-2016, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 749
  04-12-2016, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 923
  04-12-2016, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 585
  02-12-2016, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 820
  02-12-2016, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 780
  01-12-2016, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 674
  01-12-2016, 05:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 759
  29-11-2016, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 690
  28-11-2016, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,467
  27-11-2016, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,735
  27-11-2016, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 779
  25-11-2016, 20:59 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Italia “kyē” call center-at

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-11-2016 20:38
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 516
  25-11-2016, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
 7. 28 nentori nuk perben feste shteterore ne Kosove

  Hapur nga veli44, 22-11-2009 14:35
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 102
  • Lexime: 29,438
  25-11-2016, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Fillimet e Thaēit nė UĒK dhe krijimi i UĒK-sė

  Hapur nga shah_isti, 01-08-2009 04:40
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 15,513
  25-11-2016, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 853
  25-11-2016, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 590
  23-11-2016, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Demonėt Hakmarrjes qė pėrndjekin Blushin

  Hapur nga pirro10, 17-11-2016 15:06
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,505
  21-11-2016, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Patrioti i ‘summitit’

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 21-11-2016 17:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 412
  21-11-2016, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Problemi real i Ramės me Trump

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 19-11-2016 09:32
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,256
  19-11-2016, 20:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 928
  18-11-2016, 17:52 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Studentja sulmon me salcė ministren Nikolla

  Hapur nga Lazo, 18-11-2016 12:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 777
  18-11-2016, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,236
  17-11-2016, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 644
  17-11-2016, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 210 FillimFillim ... 9101112132161111 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •