Close
Faqja 101 prej 209 FillimFillim ... 519199100101102103111151201 ... FunditFundit
Duke renditur temat 5001 deri 5050 prej 10404 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 5,746
  12-05-2018, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 394
  17-04-2018, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 19,963
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 14,221
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 26,068
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 31,056
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 69,902
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 18,292
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 16,811
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 150
  • Lexime: 17,156
  22-04-2011, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,239
  22-04-2011, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ish-kreu i PS-se, pro kandidatit te djathte

  Hapur nga REALIST, 22-04-2011 11:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 539
  22-04-2011, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Nė Kuvend ose nė Vetėvendosje !!!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 22-04-2011 10:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 713
  22-04-2011, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lightbulb Pėrēarje nė Vetėvendosje !!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 20-04-2011 07:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,218
  22-04-2011, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 5,887
  22-04-2011, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
 4. SHBA, pakt me Vatikanin pėr Kosovėn

  Hapur nga Genti.., 21-04-2011 15:32
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 711
  22-04-2011, 02:51 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lavrov nė Maqedoni: NATO nuk ofron siguri

  Hapur nga DYDRINAS, 20-04-2011 16:53
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 871
  21-04-2011, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 9,253
  21-04-2011, 13:33 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Atifete Jahjaga, zyrtarisht presidente e Kosoves

  Hapur nga Hard, 06-04-2011 15:45
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 269
  • Lexime: 21,032
  20-04-2011, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 708
  20-04-2011, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,004
  20-04-2011, 05:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lėvizur: Lėvdata pėr lugatin Enver Hoxha

  Hapur nga Nice_Boy, 20-04-2011 09:41
  •  
  •  
  •  
  •  
 8. Berisha: Puc shteti ne 21 janar, Kryeprokuroria dhe SHISH te implikuar

  Hapur nga Albo, 23-01-2011 19:34
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 258
  • Lexime: 19,166
  19-04-2011, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 1,779
  19-04-2011, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 740
  18-04-2011, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,567
  18-04-2011, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 980
  18-04-2011, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Njė punonjės i EULEX-it suspendohet

  Hapur nga Marmara, 17-04-2011 22:45
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 513
  17-04-2011, 22:50 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lightbulb Lot dhe mllef nė Kroaci !!!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 15-04-2011 13:35
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,026
  17-04-2011, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,227
  17-04-2011, 05:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 11,547
  16-04-2011, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Albin Kurti nė Rubikon, 12 prill 2011

  Hapur nga guri79, 16-04-2011 01:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 567
  16-04-2011, 01:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,356
  15-04-2011, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 801
  15-04-2011, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Drenas: Ushtare te AKSH dalin ne publik

  Hapur nga Sofi _, 13-04-2011 20:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 4,169
  15-04-2011, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,100
  15-04-2011, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 651
  15-04-2011, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lėvizur: Nis gjykimi ndaj “shokut” tė Bllacės

  Hapur nga PLAKU, 07-07-2011 09:50
  •  
  •  
 14. Thellohet puci i shtetit, Topi e Rama refuzon bashkepunimin

  Hapur nga mesuesi_1, 03-02-2011 10:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 2,616
  15-04-2011, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lėvizur: Turizmi masiv, italianėt kthejnė sytė nga Shqipėria

  Hapur nga rinor_a, 17-09-2012 11:35
  •  
  •  
 16. Lėvizur: Fletėarrest pėr Fatmir Limajn, akuzohet per krime lufte

  Hapur nga Gogi, 30-01-2012 19:49
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 727
  13-04-2011, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Vetevendosje:Kamishi humbi 5 me 3

  Hapur nga G-2, 13-04-2011 11:45
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 614
  13-04-2011, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 517
  12-04-2011, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 973
  12-04-2011, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lėvizur: Envelope Republic!!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 11-04-2011 16:37
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 855
  11-04-2011, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,579
  11-04-2011, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 397
  11-04-2011, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 19. Lėvizur: Lulzim Basha pėrballė syrit tė Polifemit

  Hapur nga mesuesi_1, 11-04-2011 16:44
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 556
  10-04-2011, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lėvizur: A humb Rama?!

  Hapur nga mesuesi_1, 11-04-2011 16:43
  •  
  •  
 21. Bedri Krasniqi ne emisionin PaRrotlla, me 2 nentor

  Hapur nga guri79, 02-11-2010 10:21
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 26,738
  09-04-2011, 17:33 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lėvizur: Pacolli: Dell e nxori emrin nga zarfi

  Hapur nga Ndoshta, 11-04-2011 16:45
  •  
  •  
 23. Lėvizur: Basha: Rama, kandidati me i dobet i PS per Tiranen

  Hapur nga mesuesi_1, 11-04-2011 16:46
  •  
  •  

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •