Close
Faqja 101 prej 205 FillimFillim ... 519199100101102103111151201 ... FunditFundit
Duke renditur temat 5001 deri 5050 prej 10242 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 13,833
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Francė, arrestohet lideri i AAK-sė Ramush Haradinaj

  Hapur nga Lazo, 05-01-2017 06:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 5,768
  27-02-2017, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 10,161
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,585
  13-06-2016, 21:58 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 20,285
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 23,668
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 59,327
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 14,065
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 13,059
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Aksidentohet ministri Bajram Rexhepi

  Hapur nga linnda..., 12-03-2011 05:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 713
  12-03-2011, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 866
  12-03-2011, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,230
  11-03-2011, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 958
  10-03-2011, 14:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,217
  10-03-2011, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 2. PD hetim pasurisė sė Edi Ramės

  Hapur nga mesuesi_1, 10-03-2011 10:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 501
  10-03-2011, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 12,602
  10-03-2011, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,478
  10-03-2011, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Gratė pėrēahen mė 8 Mars

  Hapur nga smokkie, 08-03-2011 07:23
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,224
  09-03-2011, 22:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,554
  09-03-2011, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Moisiu nen akuze, publikon postet e familjes

  Hapur nga Albo, 05-09-2003 16:05
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 22,454
  09-03-2011, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Rama nė udhėkryq

  Hapur nga PLAKU, 06-03-2011 01:33
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 1,657
  09-03-2011, 01:19 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post Nė dialogun Prishtinė-Beograd gjithēka ėshtė politike

  Hapur nga linnda..., 02-03-2011 12:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 4,099
  08-03-2011, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kosove; Milioner ne shtet te varfer

  Hapur nga kthetrat, 08-03-2011 03:03
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,091
  08-03-2011, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
 8. PDK deklason V.V ne kuvend.

  Hapur nga Gogi, 07-03-2011 12:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 3,705
  07-03-2011, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Arrow Presidenti Pacolli kaloi me kemb ne Veri te Mitrovices...

  Hapur nga linnda..., 26-02-2011 11:31
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 3,926
  07-03-2011, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lėvizur: 3800 shqiptarė bėhen grekė

  Hapur nga fashion_girl, 07-03-2011 09:21
  •  
  •  
 11. Rama nė Elbasan: Beteja jonė nuk do tė ndalet

  Hapur nga RAPTILOID, 25-02-2011 14:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 5,605
  07-03-2011, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Librat historik nė Kosovė, ofendojnė Turqinė

  Hapur nga MafiaWarz, 28-02-2011 10:35
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 7,149
  06-03-2011, 13:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,276
  06-03-2011, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Edi Rama nuk kupton anglisht

  Hapur nga mesuesi_1, 17-02-2011 10:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 3,014
  06-03-2011, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,737
  06-03-2011, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kush Meriton Te Jet Kryetar I Kosove Dhe Kryeminister

  Hapur nga genci007, 04-03-2011 07:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 2,501
  06-03-2011, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 826
  06-03-2011, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kėrcėnohet familja e Presidentit

  Hapur nga Kosovar2006, 05-03-2011 15:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 956
  05-03-2011, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 684
  05-03-2011, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Post Vetėvendosje kundėr “martesės” Pacolli-Thaēi

  Hapur nga linnda..., 25-02-2011 15:13
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 7,746
  05-03-2011, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,292
  05-03-2011, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 673
  04-03-2011, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Serbia viktimėn e shndėrron nė xhelat !

  Hapur nga ARIANI_TB, 04-03-2011 10:30
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 645
  04-03-2011, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 546
  04-03-2011, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 18. VV: Qeverisė dhe Hysės po iu ngutet !!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 01-03-2011 10:23
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 883
  03-03-2011, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Wikileaks dhe Bota lakuriq

  Hapur nga -BENI-, 03-03-2011 11:32
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 927
  03-03-2011, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 462
  03-03-2011, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,539
  03-03-2011, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 996
  03-03-2011, 04:02 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Libofshė, ēelet shkolla e parė serbe

  Hapur nga Jack Watson, 17-09-2010 16:45
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 5,503
  02-03-2011, 04:00 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Myftiu Tėrnava uroi Presidentin Pacolli

  Hapur nga gimche, 01-03-2011 23:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 650
  02-03-2011, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 19,182
  01-03-2011, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 4,783
  01-03-2011, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Rroga e Pacollit shkon per 10 familje kosovare

  Hapur nga Gogi, 27-02-2011 10:41
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 9,398
  01-03-2011, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 9,280
  01-03-2011, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Lėvizur: Pasuritė e kabinetit “Thaēi 2”

  Hapur nga gimche, 03-01-2012 16:00
  •  
  •  
 24. Lėvizur: Pasuria e "Thaēi 2"

  Hapur nga gimche, 27-02-2011 10:31
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,057
  28-02-2011, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 9,305
  28-02-2011, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,220
  28-02-2011, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Lėvizur: Vdes kėngėtarja Emmy

  Hapur nga linnda..., 28-02-2011 17:37
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 776
  28-02-2011, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 623
  28-02-2011, 06:06 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •