Close
Faqja 101 prej 205 FillimFillim ... 519199100101102103111151201 ... FunditFundit
Duke renditur temat 5001 deri 5050 prej 10246 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 148
  18-10-2017, 20:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 14,419
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Francė, arrestohet lideri i AAK-sė Ramush Haradinaj

  Hapur nga Lazo, 05-01-2017 06:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 6,208
  27-02-2017, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 10,530
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,786
  13-06-2016, 21:58 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 20,803
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 24,338
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 60,334
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 14,485
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 13,396
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Deshtim i rrebelimit

  Hapur nga rinor_a, 14-03-2011 05:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 411
  14-03-2011, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Fiks Fare: Foto te familjes Berisha me femijet e Enver Hoxhes

  Hapur nga Jack Watson, 23-12-2010 12:05
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 158
  • Lexime: 23,047
  13-03-2011, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 5,103
  13-03-2011, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 616
  12-03-2011, 10:33 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Aksidentohet ministri Bajram Rexhepi

  Hapur nga linnda..., 12-03-2011 05:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 720
  12-03-2011, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 872
  12-03-2011, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,263
  11-03-2011, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 962
  10-03-2011, 14:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,227
  10-03-2011, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 4. PD hetim pasurisė sė Edi Ramės

  Hapur nga mesuesi_1, 10-03-2011 10:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 513
  10-03-2011, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 12,718
  10-03-2011, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,490
  10-03-2011, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Gratė pėrēahen mė 8 Mars

  Hapur nga smokkie, 08-03-2011 07:23
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,284
  09-03-2011, 22:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,566
  09-03-2011, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Moisiu nen akuze, publikon postet e familjes

  Hapur nga Albo, 05-09-2003 16:05
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 22,700
  09-03-2011, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Rama nė udhėkryq

  Hapur nga PLAKU, 06-03-2011 01:33
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 1,687
  09-03-2011, 01:19 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Post Nė dialogun Prishtinė-Beograd gjithēka ėshtė politike

  Hapur nga linnda..., 02-03-2011 12:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 4,133
  08-03-2011, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kosove; Milioner ne shtet te varfer

  Hapur nga kthetrat, 08-03-2011 03:03
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,112
  08-03-2011, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
 10. PDK deklason V.V ne kuvend.

  Hapur nga Gogi, 07-03-2011 12:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 3,744
  07-03-2011, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Arrow Presidenti Pacolli kaloi me kemb ne Veri te Mitrovices...

  Hapur nga linnda..., 26-02-2011 11:31
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 4,064
  07-03-2011, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lėvizur: 3800 shqiptarė bėhen grekė

  Hapur nga fashion_girl, 07-03-2011 09:21
  •  
  •  
 13. Rama nė Elbasan: Beteja jonė nuk do tė ndalet

  Hapur nga RAPTILOID, 25-02-2011 14:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 5,663
  07-03-2011, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Librat historik nė Kosovė, ofendojnė Turqinė

  Hapur nga MafiaWarz, 28-02-2011 10:35
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 7,179
  06-03-2011, 13:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,289
  06-03-2011, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Edi Rama nuk kupton anglisht

  Hapur nga mesuesi_1, 17-02-2011 10:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 3,108
  06-03-2011, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,763
  06-03-2011, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kush Meriton Te Jet Kryetar I Kosove Dhe Kryeminister

  Hapur nga genci007, 04-03-2011 07:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 2,583
  06-03-2011, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 835
  06-03-2011, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kėrcėnohet familja e Presidentit

  Hapur nga Kosovar2006, 05-03-2011 15:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 976
  05-03-2011, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 691
  05-03-2011, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Post Vetėvendosje kundėr “martesės” Pacolli-Thaēi

  Hapur nga linnda..., 25-02-2011 15:13
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 7,771
  05-03-2011, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,308
  05-03-2011, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 685
  04-03-2011, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Serbia viktimėn e shndėrron nė xhelat !

  Hapur nga ARIANI_TB, 04-03-2011 10:30
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 654
  04-03-2011, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 555
  04-03-2011, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 20. VV: Qeverisė dhe Hysės po iu ngutet !!!

  Hapur nga ARIANI_TB, 01-03-2011 10:23
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 903
  03-03-2011, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Wikileaks dhe Bota lakuriq

  Hapur nga -BENI-, 03-03-2011 11:32
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 942
  03-03-2011, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 466
  03-03-2011, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,557
  03-03-2011, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,022
  03-03-2011, 04:02 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Libofshė, ēelet shkolla e parė serbe

  Hapur nga Jack Watson, 17-09-2010 16:45
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 5,516
  02-03-2011, 04:00 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Myftiu Tėrnava uroi Presidentin Pacolli

  Hapur nga gimche, 01-03-2011 23:08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 661
  02-03-2011, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 19,411
  01-03-2011, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 4,852
  01-03-2011, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Rroga e Pacollit shkon per 10 familje kosovare

  Hapur nga Gogi, 27-02-2011 10:41
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 9,614
  01-03-2011, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 9,446
  01-03-2011, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Lėvizur: Pasuritė e kabinetit “Thaēi 2”

  Hapur nga gimche, 03-01-2012 16:00
  •  
  •  
 26. Lėvizur: Pasuria e "Thaēi 2"

  Hapur nga gimche, 27-02-2011 10:31
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,151
  28-02-2011, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 9,448
  28-02-2011, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •