Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 151 gjithsej

Forumi: Tė jesh prind

Nga shtatzania deri universitet! Ky forum i kushtohet prindėrve apo atyre tė cilėt janė duke pritur tė bėhen tė tillė. Ndani me njėri tjetrin momentet e bukura tė shtatzanisė, hapat e parė dhe 'dhimbjet' e tė qėnit prind.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Tė jesh prind

  Hapur nga Fiori, 11-11-2010 20:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 16,248
  11-01-2015, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Talking Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Hapur nga Marya, 13-10-2011 03:20
  98 Faqe
  1 2 3 ... 98
  • Pėrgjigje: 1,957
  • Lexime: 121,522
  30-09-2016, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Si tė pėrballojme tekat e fėmijėve !

  Hapur nga Wordless, 11-02-2014 09:46
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,236
  05-08-2016, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,576
  02-08-2016, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 646
  16-06-2016, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Vonesa periodave

  Hapur nga Almeg, 05-06-2016 15:42
  kontraceptive, shtatzani, testi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 620
  05-06-2016, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cilat janė shenjat e shtatzanisė

  Hapur nga bleripz, 13-07-2007 10:10
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 247,541
  11-05-2016, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 5. Kėshilla pėr tė ushqyer fėmijėn

  Hapur nga Albo, 24-09-2015 14:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 952
  24-09-2015, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Smile Buzeqeshja e nje femije :)

  Hapur nga mario_kingu, 31-08-2011 18:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 10,288
  22-07-2015, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sa femije do deshironit te kishit?

  Hapur nga arbana uk, 15-06-2013 12:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 8,990
  19-02-2015, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
 8. E kam perkedhelur kaq shume sa....

  Hapur nga *~Rexhina~*, 17-06-2011 15:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 3,891
  22-12-2014, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,332
  25-08-2014, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Talking A keni flejtur me mamane ne vogeli ?

  Hapur nga EuroStar1, 08-10-2011 14:55
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 5,843
  13-08-2014, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 676
  05-08-2014, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pėrcaktimi i gjinisė sė foshnjės sipas kalendarit kinez

  Hapur nga Sirius, 03-12-2010 19:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 166,452
  28-07-2014, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Pyetje

  Hapur nga MijnWonder, 30-05-2014 03:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,445
  30-05-2014, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,846
  15-04-2014, 23:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,149
  16-03-2014, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,878
  28-02-2014, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Qumeshti i nenes

  Hapur nga s0ni, 09-10-2012 08:32
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 5,169
  08-11-2013, 00:01 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Femija dhe Filmat Vizatimor

  Hapur nga Pegasusaj, 21-10-2013 17:00
  cerrtani, djali, filma me titra shqip, filma vizatimor, probleme me femij
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,588
  21-10-2013, 22:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 940
  09-10-2013, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 933
  17-09-2013, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kur femija fillon te flasi?

  Hapur nga Albo, 04-01-2013 06:40
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 13,435
  16-09-2013, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 15. C'keni bere per te ardhmen e femijeve ?

  Hapur nga kikimiki, 19-06-2013 10:19
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,157
  24-06-2013, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,976
  19-06-2013, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,817
  17-06-2013, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Pse planifikimi familjar?!

  Hapur nga blerimii, 16-06-2013 18:48
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,259
  16-06-2013, 22:15 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Dieta dhe menu per femijet e vegjel

  Hapur nga ela11, 03-02-2012 21:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 12,380
  19-05-2013, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 12,278
  06-05-2013, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,879
  25-02-2013, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,265
  21-02-2013, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Question Stafeta e dashurise nga prindi te femija

  Hapur nga EuroStar1, 05-09-2012 09:38
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,745
  20-02-2013, 19:41 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Si i disiplinoni femijet tuaj kur bejne gabim?

  Hapur nga Albo, 03-01-2013 15:27
  3 Faqe
  1 2 3
  femijet
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 15,040
  20-02-2013, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,639
  17-02-2013, 23:33 Shko tek mesazhi i fundit
 20. A ka vlerė roli i njė gruaje shtėpiake?

  Hapur nga bjondina, 09-10-2002 16:33
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 332
  • Lexime: 23,489
  15-02-2013, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kur merret kalcium gjate shtatzanise?

  Hapur nga bebi im, 07-08-2012 04:57
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 7,267
  15-02-2013, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sa diference ne moshe kane femijet tuaj?

  Hapur nga Albo, 11-01-2013 09:29
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,140
  06-02-2013, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,251
  02-01-2013, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Thėnie nga nje i mencur

  Hapur nga Linė, 17-09-2012 02:42
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,435
  10-12-2012, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Aktivitetet e ndryshme te femijet.

  Hapur nga PINK, 25-09-2012 13:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 4,562
  18-10-2012, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Prindėr, misioni i pamundur?

  Hapur nga Xhuxhumaku, 21-06-2009 13:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,448
  24-09-2012, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
 26. “Fėmijėt qė rriten me gjyshe llastohen mė shumė”

  Hapur nga sirena_adria, 15-02-2012 12:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 4,505
  24-09-2012, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Mosha kur deshironi te jeni prind?

  Hapur nga fighterme, 11-08-2012 08:37
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,521
  13-09-2012, 09:28 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kėshill mbi Edukimin e fėmijės suaj

  Hapur nga Linė, 12-09-2012 10:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,083
  12-09-2012, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,479
  19-08-2012, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Vaksinat - sa janė tė nevojshme dhe sa janė tė dėmshme?

  Hapur nga mia@, 15-11-2010 08:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 21,148
  16-08-2012, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Mashkulli i parė nė botė shtatzėnė, pret fėmijėn e tretė

  Hapur nga Nete, 06-08-2012 05:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 3,644
  09-08-2012, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Burri nė shtėpi, gruaja nė punė ;)

  Hapur nga Nuska, 18-01-2003 20:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 9,621
  08-08-2012, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 65,932
  07-08-2012, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •