Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 151 gjithsej

Forumi: Tė jesh prind

Nga shtatzania deri universitet! Ky forum i kushtohet prindėrve apo atyre tė cilėt janė duke pritur tė bėhen tė tillė. Ndani me njėri tjetrin momentet e bukura tė shtatzanisė, hapat e parė dhe 'dhimbjet' e tė qėnit prind.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Tė jesh prind

  Hapur nga Fiori, 11-11-2010 20:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 18,259
  11-01-2015, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Talking Klubi i mamave. Brockullat e zogjve tane;)

  Hapur nga Marya, 13-10-2011 03:20
  98 Faqe
  1 2 3 ... 98
  • Pėrgjigje: 1,957
  • Lexime: 134,873
  30-09-2016, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Si tė pėrballojme tekat e fėmijėve !

  Hapur nga Wordless, 11-02-2014 09:46
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,963
  05-08-2016, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,991
  02-08-2016, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 805
  16-06-2016, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Vonesa periodave

  Hapur nga Almeg, 05-06-2016 15:42
  kontraceptive, shtatzani, testi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 743
  05-06-2016, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cilat janė shenjat e shtatzanisė

  Hapur nga bleripz, 13-07-2007 10:10
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 259,436
  11-05-2016, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 5. Kėshilla pėr tė ushqyer fėmijėn

  Hapur nga Albo, 24-09-2015 14:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,148
  24-09-2015, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Smile Buzeqeshja e nje femije :)

  Hapur nga mario_kingu, 31-08-2011 18:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 10,924
  22-07-2015, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sa femije do deshironit te kishit?

  Hapur nga arbana uk, 15-06-2013 12:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 9,716
  19-02-2015, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
 8. E kam perkedhelur kaq shume sa....

  Hapur nga *~Rexhina~*, 17-06-2011 15:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 4,500
  22-12-2014, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,526
  25-08-2014, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Talking A keni flejtur me mamane ne vogeli ?

  Hapur nga EuroStar1, 08-10-2011 14:55
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 6,215
  13-08-2014, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 790
  05-08-2014, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pėrcaktimi i gjinisė sė foshnjės sipas kalendarit kinez

  Hapur nga Sirius, 03-12-2010 19:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 179,827
  28-07-2014, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Pyetje

  Hapur nga MijnWonder, 30-05-2014 03:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,616
  30-05-2014, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,065
  15-04-2014, 23:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,251
  16-03-2014, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,142
  28-02-2014, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Qumeshti i nenes

  Hapur nga s0ni, 09-10-2012 08:32
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 5,498
  08-11-2013, 00:01 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Femija dhe Filmat Vizatimor

  Hapur nga Pegasusaj, 21-10-2013 17:00
  cerrtani, djali, filma me titra shqip, filma vizatimor, probleme me femij
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,893
  21-10-2013, 22:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,100
  09-10-2013, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,079
  17-09-2013, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kur femija fillon te flasi?

  Hapur nga Albo, 04-01-2013 06:40
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 14,811
  16-09-2013, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 15. C'keni bere per te ardhmen e femijeve ?

  Hapur nga kikimiki, 19-06-2013 10:19
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,282
  24-06-2013, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,395
  19-06-2013, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,133
  17-06-2013, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Pse planifikimi familjar?!

  Hapur nga blerimii, 16-06-2013 18:48
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,380
  16-06-2013, 22:15 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Dieta dhe menu per femijet e vegjel

  Hapur nga ela11, 03-02-2012 21:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 13,419
  19-05-2013, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 13,554
  06-05-2013, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,080
  25-02-2013, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,399
  21-02-2013, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Question Stafeta e dashurise nga prindi te femija

  Hapur nga EuroStar1, 05-09-2012 09:38
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,959
  20-02-2013, 19:41 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Si i disiplinoni femijet tuaj kur bejne gabim?

  Hapur nga Albo, 03-01-2013 15:27
  3 Faqe
  1 2 3
  femijet
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 16,241
  20-02-2013, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,834
  17-02-2013, 23:33 Shko tek mesazhi i fundit
 20. A ka vlerė roli i njė gruaje shtėpiake?

  Hapur nga bjondina, 09-10-2002 16:33
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 332
  • Lexime: 25,013
  15-02-2013, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kur merret kalcium gjate shtatzanise?

  Hapur nga bebi im, 07-08-2012 04:57
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 8,138
  15-02-2013, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sa diference ne moshe kane femijet tuaj?

  Hapur nga Albo, 11-01-2013 09:29
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,393
  06-02-2013, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,065
  02-01-2013, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Thėnie nga nje i mencur

  Hapur nga Linė, 17-09-2012 02:42
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,621
  10-12-2012, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Aktivitetet e ndryshme te femijet.

  Hapur nga PINK, 25-09-2012 13:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 4,855
  18-10-2012, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Prindėr, misioni i pamundur?

  Hapur nga Xhuxhumaku, 21-06-2009 13:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,636
  24-09-2012, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
 26. “Fėmijėt qė rriten me gjyshe llastohen mė shumė”

  Hapur nga sirena_adria, 15-02-2012 12:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 4,823
  24-09-2012, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Mosha kur deshironi te jeni prind?

  Hapur nga fighterme, 11-08-2012 08:37
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,673
  13-09-2012, 09:28 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kėshill mbi Edukimin e fėmijės suaj

  Hapur nga Linė, 12-09-2012 10:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,186
  12-09-2012, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,881
  19-08-2012, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Vaksinat - sa janė tė nevojshme dhe sa janė tė dėmshme?

  Hapur nga mia@, 15-11-2010 08:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 23,126
  16-08-2012, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Mashkulli i parė nė botė shtatzėnė, pret fėmijėn e tretė

  Hapur nga Nete, 06-08-2012 05:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 4,058
  09-08-2012, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Burri nė shtėpi, gruaja nė punė ;)

  Hapur nga Nuska, 18-01-2003 20:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 10,899
  08-08-2012, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 71,418
  07-08-2012, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •