Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 74 gjithsej

Forumi: Sportet ekstreme dhe tė rėnda

Ju pėlqen parashutizmi? peshngritja? Kėtu do tė gjeni hapėsirėn pėr diskutuar mbi sportet e rėnda dhe ato ekstreme.

Temat nė Vazhdim
 1. Godelli dhe Qerimaj fitojnė ar dhe argjend

  Hapur nga Lazo, 06-04-2017 11:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,326
  06-04-2017, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sporti me parashutė

  Hapur nga Fjala, 14-12-2007 05:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 16,228
  15-01-2016, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ngjitja neper mure-njeriu majmun

  Hapur nga Explorer, 09-08-2009 07:15
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 8,140
  10-10-2015, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Smile Rugby ne Shqiperi

  Hapur nga Fab1an, 06-04-2015 17:05
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,356
  05-07-2015, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,357
  19-12-2014, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Pėr Fitness

  Hapur nga Mr.Bujar, 14-08-2014 09:29
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,490
  01-11-2014, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,745
  02-09-2014, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Boks: Kreshnik Qato, kampion i botės nė versionin WBF

  Hapur nga FЯODO, 31-10-2005 22:33
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 25,564
  24-06-2014, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Tė diskutojmė mbi 'body building'

  Hapur nga Taulant _NYC, 19-12-2003 12:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 26,260
  02-05-2014, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Flamuri shqiptar nė majėn e Andeve

  Hapur nga shigjeta, 01-02-2014 19:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,843
  01-02-2014, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Tyson: Jam duke vdekur

  Hapur nga iliria e para, 25-08-2013 08:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,884
  25-08-2013, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,247
  14-08-2013, 19:59 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Robin Haxhi Krasniqi vs. Nathan Cleverly

  Hapur nga bianco_neri, 20-04-2013 08:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,583
  20-04-2013, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,505
  19-03-2013, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Fudoshin shotokan karate

  Hapur nga ebali, 10-03-2013 15:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 951
  10-03-2013, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,194
  04-03-2013, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,789
  06-02-2013, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: Fudoshin Shotokan Karate

  Hapur nga ebali, 30-01-2013 10:34
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,894
  30-01-2013, 13:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,190
  18-01-2013, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ufc 100

  Hapur nga Der_Kaiser5, 24-06-2009 15:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,447
  17-01-2013, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Sondazh: Cili eshte arti luftarak ( STAND-UP ) superiore?

  Hapur nga Sturmgewehr, 21-04-2010 07:56
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 7,516
  17-01-2013, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Boks: Nuri Seferi, Tyson shqiptar!

  Hapur nga CENI_DE, 11-06-2006 08:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 18,322
  21-10-2012, 22:04 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Peshengritesi Hysen Pulaku

  Hapur nga BOKE, 26-07-2012 20:28
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,415
  13-09-2012, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Peshėngritje: Erkand Qerimaj, kampioni shqiptar i botės

  Hapur nga zeus, 31-05-2006 06:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 15,289
  29-07-2012, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Boxing - Kick Boxing

  Hapur nga _Elena_, 29-05-2007 11:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 11,183
  15-07-2012, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Bodybuildingi ne Kosove

  Hapur nga Kosovar.Pr, 07-02-2012 14:28
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 6,261
  29-03-2012, 18:41 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Wrestling

  Hapur nga bayern, 21-09-2003 23:30
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 236
  • Lexime: 21,561
  05-01-2012, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,540
  20-11-2011, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,736
  06-11-2011, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Jiu jitsu

  Hapur nga Gogi, 23-06-2011 12:10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,566
  25-10-2011, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Teknika te vetembrojtjes

  Hapur nga Sefedini_PZ, 02-07-2009 05:09
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,955
  24-10-2011, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Artet Marciale*

  Hapur nga La_Lune, 04-02-2009 06:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 15,200
  10-10-2011, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,633
  30-09-2011, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,080
  26-08-2011, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Muskujt e Kembeve dhe Prapanices

  Hapur nga G@Z!, 01-06-2011 08:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,492
  04-06-2011, 18:36 Shko tek mesazhi i fundit
 25. A.t.k.luft Kunder Terrorit

  Hapur nga trestenik, 29-11-2010 06:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,070
  30-11-2010, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 26. John Cena, shqiptari "keēer"

  Hapur nga Davius, 22-07-2006 09:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 24,026
  29-11-2010, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 27. 100 keēistė tė vdekur nė 10 vjet

  Hapur nga no name, 26-06-2007 22:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 9,438
  21-11-2010, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Biēikleta BMX

  Hapur nga GrimReaper, 03-08-2010 08:11
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,740
  01-09-2010, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Mike Tyson, boksieri qė nuk njohu kundėrshtar!

  Hapur nga Redi, 10-06-2002 18:20
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 29,030
  24-08-2010, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 23,274
  01-08-2010, 00:19 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Flamuri Shqiptar nė Karamanxharo

  Hapur nga drifilon, 24-07-2010 16:52
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,627
  29-07-2010, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Pulla postare-6 milion EURO

  Hapur nga Explorer, 15-05-2010 07:14
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,547
  24-05-2010, 19:21 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Romela Begaj

  Hapur nga puroshkodran, 08-04-2010 10:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,750
  08-04-2010, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Bodybuilding

  Hapur nga olsetto, 27-11-2009 10:53
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 15,274
  12-01-2010, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Ndroqi, President i Federatės sė Boksit

  Hapur nga toni007, 24-12-2009 17:49
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,951
  05-01-2010, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,345
  07-11-2009, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 5,787
  02-10-2009, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,603
  10-09-2009, 22:33 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Rekord botėror nga Spartak Hamiti

  Hapur nga Selami2006, 04-09-2009 09:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,819
  05-09-2009, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •