Close
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 25 gjithsej

Forumi: Fenomene Paranormale

Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Objektet fluturuese tė paidentifikuara, UFO

  Hapur nga Darius, 11-02-2005 16:49
  53 Faqe
  1 2 3 ... 53
  • Pėrgjigje: 1,052
  • Lexime: 252,206
  10-04-2014, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Mistere

  Hapur nga Darius, 05-04-2005 14:57
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 129
  • Lexime: 108,123
  18-06-2012, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Teori Konspirative

  Hapur nga Darius, 20-10-2005 11:50
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 323
  • Lexime: 112,156
  03-05-2012, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Rrathėt nė Grurė ose Crop Circle

  Hapur nga Darius, 17-01-2006 16:09
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 348
  • Lexime: 79,530
  06-02-2012, 01:44 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Illuminati! Kulti i syrit qė sheh ēdo gjė

  Hapur nga Darius, 15-06-2005 15:44
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 152,088
  08-06-2011, 16:24 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Kutia E Pandores - Pandora's Box

  Hapur nga Darius, 29-05-2011 17:56
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 56,526
  01-06-2011, 18:45 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Konspiracia globale nen syrin e nje artisti

  Hapur nga Darius, 19-09-2009 16:46
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 15,904
  17-12-2010, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Ēfarė janė Fenomenet Paranormale

  Hapur nga Darius, 15-11-2006 03:33
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 19,297
  17-10-2009, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Post Kryetemė Kryetemė: Lufta DULCES

  Hapur nga Darius, 08-08-2005 13:55
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 132
  • Lexime: 97,820
  18-09-2009, 23:11 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Bota e Nentokes ose Hollow Earth

  Hapur nga Darius, 01-05-2008 19:44
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 16,439
  25-10-2008, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Nentoka e banuar

  Hapur nga Lazo, 17-09-2017 11:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 385
  17-09-2017, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Syri i Tretė

  Hapur nga Zombi, 22-01-2009 21:05
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 188
  • Lexime: 68,754
  16-04-2014, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 19,245
  09-04-2014, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Djegia Spontane

  Hapur nga ocean, 02-02-2009 01:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 18,481
  10-09-2012, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Eksperiencat E Paravdekjes

  Hapur nga edona, 01-11-2006 03:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 10,355
  04-07-2012, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Nibiru, planeti i 10 dhe viti 2012

  Hapur nga Darius, 29-07-2005 13:17
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 219
  • Lexime: 104,649
  16-04-2012, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Trekendeshi i Bermudeve

  Hapur nga AuGuSt_, 31-08-2004 13:04
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 163
  • Lexime: 81,812
  10-11-2011, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. David Icke: Piramida e Sundimtarėve

  Hapur nga baaroar, 07-07-2011 19:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 27,604
  09-11-2011, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Apollo 11 -Njeriu i parė nė Hėnė- fakt apo trillim?

  Hapur nga Baptist, 24-11-2006 07:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 38,812
  18-09-2011, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pyetje mbi librin Lufta Dulces

  Hapur nga Darius, 08-08-2005 14:22
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 179
  • Lexime: 39,773
  07-09-2011, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Nostradamusi - parashikuesi mė i madh i kohėrave

  Hapur nga elda, 06-08-2002 05:15
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 49,732
  19-06-2011, 22:32 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Atlantida, misteri i kontinentit tė zhdukur

  Hapur nga Darius, 08-01-2005 19:38
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 104
  • Lexime: 43,584
  19-06-2011, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Fantazmat! Shpirti dhe mishėrimi nė njė trup tjetėr

  Hapur nga White_Angel, 06-11-2004 00:36
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 250
  • Lexime: 158,853
  01-06-2011, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Darius

  Hapur nga Elti Cani, 08-03-2011 19:59
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,467
  09-03-2011, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Nostradamusi: Për luftën e tretë botërore

  Hapur nga alibaba, 23-12-2005 18:57
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 30,614
  20-02-2011, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Profecia Dhe Frika Ndaj Saj

  Hapur nga Darius, 08-10-2010 18:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 15,104
  28-11-2010, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Me ndihmoni ne zgjidhjen e nje misteri!

  Hapur nga xfiles, 18-02-2010 16:58
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 17,492
  23-02-2010, 20:06 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Chupacabra

  Hapur nga MI CORAZON, 03-09-2009 13:22
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,094
  06-09-2009, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Area 51 - Baza ajrore me sekrete e SHBA-ve.

  Hapur nga pendex, 16-06-2009 06:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,403
  16-06-2009, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Eksperimenti i Filadelfias. Rruga per ne botet e tjera...

  Hapur nga Darius, 08-02-2005 15:18
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 34,270
  02-06-2009, 20:37 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Strukture me fytyre njeriu ne Mars

  Hapur nga Darius, 25-02-2005 14:07
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 107
  • Lexime: 54,040
  15-05-2009, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Misteri i fshehur i Botes Njerezore

  Hapur nga xixe xixellonja, 09-05-2006 09:09
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 27,081
  01-04-2009, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ky njeri udhetoi ne kohe

  Hapur nga strong_man, 07-05-2007 16:27
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 110
  • Lexime: 29,668
  21-01-2009, 22:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,242
  20-09-2008, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 23. UtNapishtim, ose Noe i Mesopotamise

  Hapur nga murik, 04-01-2007 21:29
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 6,140
  14-01-2007, 02:06 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •