Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 196 gjithsej

Forumi: Botėrori - Brazil 2014

Kampionati Botėror i Futbollit kėtė rradhė do tė zhvillohet nė Brazil mė 2014. Kėtu do tė gjeni hapėsirėn e duhur pėr tė diskutuar mbi evenimentin mė tė madh sportiv nė botė qė ndodh vetėm njėherė nė katėr vjet.

» Kryetemat
 1. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: BRAZIL 2014: GJERMANIA shpallet Kampion Bote

  Hapur nga MaDaBeR, 10-07-2014 10:20
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 216
  • Lexime: 36,597
  23-12-2014, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Tifozėt e Brazilit

  Hapur nga gigiex, 19-06-2010 18:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 12,244
  09-09-2014, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Tifozėt e Gjermanisė

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 07-05-2012 11:07
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 23,843
  23-07-2014, 15:04 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Gjermania kualifikohet ne finale

  Hapur nga MaDaBeR, 05-07-2014 11:28
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 219
  • Lexime: 26,438
  14-07-2014, 09:23 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Tulipanėt e Hollandės

  Hapur nga AIRON^BOY, 06-06-2010 08:50
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 256
  • Lexime: 37,401
  13-07-2014, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Hollanda vendi i 3-te i Boterorit

  Hapur nga MaDaBeR, 10-07-2014 10:38
  2 Faqe
  1 2
  brazil. 2014
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 7,358
  13-07-2014, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Argjentina kualifikohet ne Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 06-07-2014 08:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  2014, brazil
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 19,473
  12-07-2014, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: James Rodriguez fiton Kepucen e Arte

  Hapur nga MaDaBeR, 29-06-2014 12:52
  2014, brazil
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,571
  10-07-2014, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Femrat seksi te boterorit #Brazil2014

  Hapur nga no name, 30-06-2014 11:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 9,008
  09-07-2014, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 7,105
  08-07-2014, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Brazili kualifikohet ne Gjysme-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 29-06-2014 07:11
  3 Faqe
  1 2 3
  2014, brazil
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 13,845
  07-07-2014, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lightbulb Pro apo Kunder perjashtimit te Luis Suarez?

  Hapur nga luleshtrydhe1, 27-06-2014 09:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 3,613
  06-07-2014, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
 11. BRAZIL 2014, lajme, analiza, kuriozitete

  Hapur nga MaDaBeR, 22-05-2014 05:12
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 14,044
  06-07-2014, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Hollanda kualifikohet ne Gjysme-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 01-07-2014 06:27
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 3,691
  06-07-2014, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Argjentina kualifikohet ne Gjysme-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 02-07-2014 07:54
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,216
  06-07-2014, 08:30 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Gjermania kualifikohet ne Gjysme-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 01-07-2014 06:37
  3 Faqe
  1 2 3
  brazil. 2014
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 4,791
  05-07-2014, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Argjentina kualifikohet ne Ēerek-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 27-06-2014 14:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 4,193
  04-07-2014, 23:27 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Belgjika kualifikohet ne Ēerek-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 27-06-2014 14:12
  2 Faqe
  1 2
  2014, brazil
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 2,828
  03-07-2014, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Hollanda kualifikohet ne Ēerek-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 27-06-2014 13:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 3,156
  03-07-2014, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sondazh Sondazh: Brazil 2014: Cila kombėtare do tė shpallet kampione e botės?

  Hapur nga no name, 09-12-2013 21:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 4,154
  01-07-2014, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Franca kualifikohet ne Ēerek-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 27-06-2014 13:54
  2014, brazil
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,544
  01-07-2014, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Gjermania kualifikohet ne Ēerek-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 27-06-2014 14:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 3,365
  01-07-2014, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Kosta Rika kualifikohet ne Ēerek-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 27-06-2014 13:47
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 3,559
  30-06-2014, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Brazili kualifikohet ne Ēerek-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 27-06-2014 12:52
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 3,778
  29-06-2014, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: BRAZIL 2014: Kolumbia kualifikohet ne Ēerek-Finale

  Hapur nga MaDaBeR, 27-06-2014 13:04
  2 Faqe
  1 2
  2014, brazil
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 1,999
  29-06-2014, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sondazh Sondazh: GRUPI H: Kualifikohen Belgjika dhe Algjeria

  Hapur nga no name, 09-12-2013 21:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,940
  27-06-2014, 15:23 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sondazh Sondazh: GRUPI G: Kualifikohen Gjermania dhe SH.B.A

  Hapur nga no name, 09-12-2013 21:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 10,816
  27-06-2014, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: GRUPI F: Kualifikohen Argjentina dhe Nigeria

  Hapur nga no name, 09-12-2013 21:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 4,656
  27-06-2014, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sondazh Sondazh: GRUPI E: Kualifikohen Franca dhe Zvicra

  Hapur nga no name, 09-12-2013 21:00
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 6,249
  27-06-2014, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sondazh Sondazh: GRUPI D: Kualifikohen Kosta Rika dhe Uruguaj

  Hapur nga no name, 09-12-2013 20:54
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 10,076
  26-06-2014, 11:27 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sondazh Sondazh: GRUPI C: Kualifikohen Kolumbia dhe Greqia

  Hapur nga no name, 09-12-2013 20:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 3,971
  25-06-2014, 16:38 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sondazh Sondazh: GRUPI B: Kualifikohen Hollanda dhe Kili

  Hapur nga no name, 09-12-2013 20:44
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 6,345
  25-06-2014, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sondazh Sondazh: GRUPI A: Kualifikohen Brazili dhe Meksika

  Hapur nga no name, 09-12-2013 20:39
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 5,205
  25-06-2014, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,844
  06-12-2013, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,019
  18-11-2013, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Tifozėt e Argjentinės

  Hapur nga Vjosa, 10-05-2010 22:11
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 221
  • Lexime: 22,671
  23-03-2013, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Tifozėt e Italisė

  Hapur nga The_Capital, 02-06-2010 06:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 404
  • Lexime: 29,507
  05-07-2012, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Tifozėt e Spanjės

  Hapur nga Aikido, 11-10-2009 15:32
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 18,567
  02-07-2012, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Tifozėt e Egjiptit

  Hapur nga Blizoo, 22-06-2012 18:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,938
  22-06-2012, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Tifozėt e Gjermanisė!

  Hapur nga bayern, 02-09-2005 01:35
  70 Faqe
  1 2 3 ... 70
  • Pėrgjigje: 1,396
  • Lexime: 110,618
  07-05-2012, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 21,318
  23-01-2011, 19:41 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Post Botėrori 2018 nė Rusi, 2022 nė Katar

  Hapur nga The.ReaL, 02-12-2010 11:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 6,007
  18-01-2011, 19:30 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Sondazh Sondazh: Afrika e Jugut 2010: Spanja shpallet kampione e botės

  Hapur nga Nice_Boy, 07-07-2010 17:32
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 18,775
  18-07-2010, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Ekipi i Kampionatit Botėror 2010?

  Hapur nga Altin1, 09-07-2010 02:15
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,437
  16-07-2010, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Femrat e Kampionatit Botėror

  Hapur nga Altin1, 06-06-2010 13:11
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 152
  • Lexime: 22,061
  15-07-2010, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Botėrori 2010..aktual

  Hapur nga drague, 13-06-2010 12:41
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 12,000
  12-07-2010, 17:56 Shko tek mesazhi i fundit
 42. FIFA nominon mė tė mirėt e Botėrorit

  Hapur nga strange, 09-07-2010 07:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,309
  12-07-2010, 02:06 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Sondazh Sondazh: Si mund te mbarojne?

  Hapur nga Shpirt Njeriu, 06-07-2010 20:31
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 3,513
  11-07-2010, 23:40 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Sondazh Sondazh: Ndeshja pėr vendin e tretė: Uruguaj 2-3 Gjermani

  Hapur nga gimche, 10-07-2010 13:27
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,762
  11-07-2010, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Sondazh Sondazh: KB 2010 -1/2 e finales : Uruguay 2-3 Hollandė

  Hapur nga gimche, 02-07-2010 20:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 5,735
  10-07-2010, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Sondazh Sondazh: KB 2010 -1/2 e finales : Gjermani 0-1 Spanjė

  Hapur nga Jack Watson, 03-07-2010 17:16
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 196
  • Lexime: 20,014
  08-07-2010, 21:30 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •