Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 261 gjithsej

Forumi: Portali i forumit

Tek ky forum do tė pėrmblidhen pėrkohėsisht temat mė tė reja dhe interesante tė cilat do tė shfaqen tek Portali i Forumit

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Misioni i Forumit Shqiptar

  Hapur nga Albo, 07-12-2004 14:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 59,459
  11-09-2015, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Rregullorja e Forumit Shqiptar

  Hapur nga Albo, 07-12-2004 14:34
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 79,257
  01-02-2015, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. A mund tė luftohen me ligj lajmet e rreme?

  Hapur nga Lazo, 20-01-2018 20:01
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 940
  12-11-2018, 20:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Martesa dhe homoseksualėt

  Hapur nga Albo, 31-07-2003 19:45
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 505
  • Lexime: 76,821
  27-10-2018, 21:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Vaclav Smil,shkencetar dhe profesor.

  Hapur nga benseven11, 05-09-2018 17:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 650
  05-09-2018, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 717
  13-08-2018, 06:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kultura politike e shqiptareve

  Hapur nga Albo, 20-06-2003 14:41
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,398
  23-06-2018, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Forumi Shqiptar numėron 60.000 anėtarė tė regjistruar

  Hapur nga RaPSouL, 22-12-2008 18:43
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 25,608
  15-05-2018, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shėn Valentini: Si e festojnė tė dashuruarit?

  Hapur nga Albo, 14-02-2007 04:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 25,380
  16-04-2018, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lėvizur: 71 vjeqari kampion ne counter strike

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 12:00
  •  
  •  
 8. Post 7 marsi dita e mesuesit

  Hapur nga Hotlani, 21-02-2013 21:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 67,616
  06-03-2018, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
 9. 28 nėntor 2009, 97 vjetori i Pavarėsisė sė Shqipėrisė

  Hapur nga Albo, 28-11-2008 08:53
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 166
  • Lexime: 80,671
  01-12-2017, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,109
  20-11-2017, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,038
  28-10-2017, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Cool ForumiShqiptar ndėr vite..

  Hapur nga Lazo, 21-09-2017 20:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 909
  21-09-2017, 20:25 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ēka ėshtė Nazismi!

  Hapur nga Sabri Hakuli, 22-10-2016 15:50
  3 Faqe
  1 2 3
  nazizmi
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 12,864
  18-09-2017, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ēfarė ju ka mėsuar jeta?

  Hapur nga Albo, 02-11-2006 17:50
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 505
  • Lexime: 51,632
  19-04-2017, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,103
  15-03-2017, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Orėt e fatit tė europės

  Hapur nga Lazo, 12-02-2017 15:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,215
  12-02-2017, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 862
  11-02-2017, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,020
  28-01-2017, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 862
  18-01-2017, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 948
  18-01-2017, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
 14. 30% e vizitoreve te forumitshqiptar nga Arabia Saudite???

  Hapur nga angmokio, 31-07-2014 14:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 7,762
  30-10-2016, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,426
  05-10-2016, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Post A duhet ti hapin dyert Sirianeve?

  Hapur nga Marianela, 20-03-2016 05:56
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 8,986
  04-06-2016, 02:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Lėvizur: Edukimi Fizik

  Hapur nga xhoina, 30-01-2015 17:08
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,175
  16-02-2016, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,468
  21-10-2015, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,555
  10-09-2015, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: A besoni nė Zot?

  Hapur nga Albo, 23-04-2004 01:11
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 724
  • Lexime: 88,707
  27-08-2015, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Shthurja e Policisė sė shtetit

  Hapur nga benseven11, 12-08-2015 00:34
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,060
  27-08-2015, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Hotele te rralla

  Hapur nga benseven11, 09-08-2015 20:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,614
  27-08-2015, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,614
  27-08-2015, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,789
  01-08-2015, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 987
  25-07-2015, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,794
  16-07-2015, 00:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,135
  06-07-2015, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,298
  17-06-2015, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Arvanitasit dhe prejardhja e grekėve

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-09-2003 23:10
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 25,243
  12-06-2015, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
 21. siguria ne plazhe

  Hapur nga ermela sweet, 12-03-2015 05:37
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  sigurai ne plazh
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 8,708
  12-06-2015, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Thumbs up Shqipėria do tė hapė dosjet !

  Hapur nga Wrangler, 30-04-2015 16:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,812
  02-05-2015, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,519
  23-02-2015, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Zotimet tuaja personale pėr Vitin e Ri 2015!

  Hapur nga Albo, 31-12-2014 16:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 12,430
  23-02-2015, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,854
  04-02-2015, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sondazh Sondazh: A besoni se 21 janari ishte nje grusht shteti?

  Hapur nga Albo, 01-02-2011 12:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 166
  • Lexime: 27,279
  01-02-2015, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Natyre e Virgjer,Efekte Brutale

  Hapur nga benseven11, 24-01-2015 22:03
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 164
  • Lexime: 15,972
  28-01-2015, 21:29 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Ishull brenda ishullit.

  Hapur nga benseven11, 24-01-2015 20:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,923
  26-01-2015, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 27. 54 Plazhe te bukura

  Hapur nga benseven11, 24-01-2015 11:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 5,930
  24-01-2015, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Qytete te vogla piktoreske ne Europe.

  Hapur nga benseven11, 17-01-2015 20:42
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,832
  17-01-2015, 21:09 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lėvizur: Gėzuar Vitin e Ri 2015!

  Hapur nga Eureka, 31-12-2014 06:15
  •  
  •  
 30. Lista e 813 personave nė kėrkim nga Interpoli

  Hapur nga Albo, 22-03-2006 23:35
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 205,420
  29-12-2014, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •