Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 259 gjithsej

Forumi: Portali i forumit

Tek ky forum do tė pėrmblidhen pėrkohėsisht temat mė tė reja dhe interesante tė cilat do tė shfaqen tek Portali i Forumit

Temat nė Vazhdim
 1. 28 nėntor 2009, 97 vjetori i Pavarėsisė sė Shqipėrisė

  Hapur nga Albo, 28-11-2008 08:53
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 166
  • Lexime: 76,862
  01-12-2017, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 822
  20-11-2017, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 742
  28-10-2017, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Cool ForumiShqiptar ndėr vite..

  Hapur nga Lazo, 21-09-2017 20:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 611
  21-09-2017, 20:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ēka ėshtė Nazismi!

  Hapur nga Sabri Hakuli, 22-10-2016 15:50
  3 Faqe
  1 2 3
  nazizmi
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 9,103
  18-09-2017, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ēfarė ju ka mėsuar jeta?

  Hapur nga Albo, 02-11-2006 17:50
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 505
  • Lexime: 49,625
  19-04-2017, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post 7 marsi dita e mesuesit

  Hapur nga Hotlani, 21-02-2013 21:02
  3 Faqe
  1 2 3
  pune, pune nate e dite
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 54,711
  15-03-2017, 09:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 813
  15-03-2017, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Orėt e fatit tė europės

  Hapur nga Lazo, 12-02-2017 15:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 974
  12-02-2017, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 681
  11-02-2017, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 738
  28-01-2017, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 604
  18-01-2017, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 701
  18-01-2017, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
 7. 30% e vizitoreve te forumitshqiptar nga Arabia Saudite???

  Hapur nga angmokio, 31-07-2014 14:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 7,026
  30-10-2016, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Martesa dhe homoseksualėt

  Hapur nga Albo, 31-07-2003 19:45
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 504
  • Lexime: 72,623
  27-10-2016, 20:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,046
  05-10-2016, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Post A duhet ti hapin dyert Sirianeve?

  Hapur nga Marianela, 20-03-2016 05:56
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 7,693
  04-06-2016, 02:02 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lėvizur: Edukimi Fizik

  Hapur nga xhoina, 30-01-2015 17:08
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,598
  16-02-2016, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,068
  21-10-2015, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Misioni i Forumit Shqiptar

  Hapur nga Albo, 07-12-2004 14:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 52,691
  11-09-2015, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,052
  10-09-2015, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: A besoni nė Zot?

  Hapur nga Albo, 23-04-2004 01:11
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 724
  • Lexime: 86,031
  27-08-2015, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Shthurja e Policisė sė shtetit

  Hapur nga benseven11, 12-08-2015 00:34
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 801
  27-08-2015, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Hotele te rralla

  Hapur nga benseven11, 09-08-2015 20:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,970
  27-08-2015, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,347
  27-08-2015, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,344
  01-08-2015, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 864
  25-07-2015, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,340
  16-07-2015, 00:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 931
  06-07-2015, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,900
  17-06-2015, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Arvanitasit dhe prejardhja e grekėve

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-09-2003 23:10
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 24,071
  12-06-2015, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
 16. siguria ne plazhe

  Hapur nga ermela sweet, 12-03-2015 05:37
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  sigurai ne plazh
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 7,700
  12-06-2015, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Thumbs up Shqipėria do tė hapė dosjet !

  Hapur nga Wrangler, 30-04-2015 16:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,504
  02-05-2015, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,302
  23-02-2015, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Zotimet tuaja personale pėr Vitin e Ri 2015!

  Hapur nga Albo, 31-12-2014 16:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 11,800
  23-02-2015, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,563
  04-02-2015, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sondazh Sondazh: Rregullorja e Forumit Shqiptar

  Hapur nga Albo, 07-12-2004 14:34
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 70,593
  01-02-2015, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sondazh Sondazh: A besoni se 21 janari ishte nje grusht shteti?

  Hapur nga Albo, 01-02-2011 12:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 166
  • Lexime: 25,890
  01-02-2015, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Natyre e Virgjer,Efekte Brutale

  Hapur nga benseven11, 24-01-2015 22:03
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 164
  • Lexime: 14,169
  28-01-2015, 21:29 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ishull brenda ishullit.

  Hapur nga benseven11, 24-01-2015 20:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,598
  26-01-2015, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 23. 54 Plazhe te bukura

  Hapur nga benseven11, 24-01-2015 11:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 5,149
  24-01-2015, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Qytete te vogla piktoreske ne Europe.

  Hapur nga benseven11, 17-01-2015 20:42
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,533
  17-01-2015, 21:09 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Lėvizur: Gėzuar Vitin e Ri 2015!

  Hapur nga Eureka, 31-12-2014 06:15
  •  
  •  
 26. Lista e 813 personave nė kėrkim nga Interpoli

  Hapur nga Albo, 22-03-2006 23:35
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 198,552
  29-12-2014, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,467
  13-12-2014, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Forumi Shqiptar numėron 60.000 anėtarė tė regjistruar

  Hapur nga RaPSouL, 22-12-2008 18:43
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 92
  • Lexime: 23,803
  02-12-2014, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Aktivitete per Diten e Flamurit

  Hapur nga shigjeta, 10-11-2009 23:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 15,629
  30-11-2014, 03:01 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Tė blesh pėr njė euro, shtėpi ne Sicili

  Hapur nga CRO, 20-08-2014 18:34
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,304
  26-08-2014, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Ku do ti kaloni pushimet e veres?

  Hapur nga Albo, 03-07-2003 15:21
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 208
  • Lexime: 27,777
  14-08-2014, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •