Close
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 261 gjithsej

Forumi: Portali i forumit

Tek ky forum do tė pėrmblidhen pėrkohėsisht temat mė tė reja dhe interesante tė cilat do tė shfaqen tek Portali i Forumit

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Misioni i Forumit Shqiptar

  Hapur nga Albo, 07-12-2004 13:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 58,308
  11-09-2015, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Rregullorja e Forumit Shqiptar

  Hapur nga Albo, 07-12-2004 13:34
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 77,426
  01-02-2015, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Vaclav Smil,shkencetar dhe profesor.

  Hapur nga benseven11, 05-09-2018 16:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 269
  05-09-2018, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 561
  13-08-2018, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kultura politike e shqiptareve

  Hapur nga Albo, 20-06-2003 13:41
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,335
  23-06-2018, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Forumi Shqiptar numėron 60.000 anėtarė tė regjistruar

  Hapur nga RaPSouL, 22-12-2008 17:43
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 25,467
  15-05-2018, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Shėn Valentini: Si e festojnė tė dashuruarit?

  Hapur nga Albo, 14-02-2007 03:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 25,293
  16-04-2018, 09:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lėvizur: 71 vjeqari kampion ne counter strike

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 11:00
  •  
  •  
 6. Post 7 marsi dita e mesuesit

  Hapur nga Hotlani, 21-02-2013 20:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 67,324
  06-03-2018, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 7. A mund tė luftohen me ligj lajmet e rreme?

  Hapur nga Lazo, 20-01-2018 19:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 825
  13-02-2018, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 8. 28 nėntor 2009, 97 vjetori i Pavarėsisė sė Shqipėrisė

  Hapur nga Albo, 28-11-2008 07:53
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 166
  • Lexime: 79,352
  01-12-2017, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,087
  20-11-2017, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,020
  28-10-2017, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Cool ForumiShqiptar ndėr vite..

  Hapur nga Lazo, 21-09-2017 19:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 877
  21-09-2017, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ēka ėshtė Nazismi!

  Hapur nga Sabri Hakuli, 22-10-2016 14:50
  3 Faqe
  1 2 3
  nazizmi
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 12,355
  18-09-2017, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ēfarė ju ka mėsuar jeta?

  Hapur nga Albo, 02-11-2006 16:50
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 505
  • Lexime: 51,413
  19-04-2017, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,082
  15-03-2017, 08:53 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Orėt e fatit tė europės

  Hapur nga Lazo, 12-02-2017 14:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,199
  12-02-2017, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 847
  11-02-2017, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 995
  28-01-2017, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 840
  18-01-2017, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 923
  18-01-2017, 02:17 Shko tek mesazhi i fundit
 13. 30% e vizitoreve te forumitshqiptar nga Arabia Saudite???

  Hapur nga angmokio, 31-07-2014 13:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 7,702
  30-10-2016, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Martesa dhe homoseksualėt

  Hapur nga Albo, 31-07-2003 18:45
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 504
  • Lexime: 75,866
  27-10-2016, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,380
  05-10-2016, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Post A duhet ti hapin dyert Sirianeve?

  Hapur nga Marianela, 20-03-2016 04:56
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 8,921
  04-06-2016, 01:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Lėvizur: Edukimi Fizik

  Hapur nga xhoina, 30-01-2015 16:08
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,117
  16-02-2016, 03:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,411
  21-10-2015, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,507
  10-09-2015, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: A besoni nė Zot?

  Hapur nga Albo, 23-04-2004 00:11
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 724
  • Lexime: 88,459
  27-08-2015, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Shthurja e Policisė sė shtetit

  Hapur nga benseven11, 11-08-2015 23:34
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,037
  27-08-2015, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Hotele te rralla

  Hapur nga benseven11, 09-08-2015 19:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,554
  27-08-2015, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,589
  27-08-2015, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,738
  01-08-2015, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 979
  25-07-2015, 03:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,718
  15-07-2015, 23:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,115
  06-07-2015, 20:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,260
  17-06-2015, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Arvanitasit dhe prejardhja e grekėve

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-09-2003 22:10
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 25,115
  12-06-2015, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 21. siguria ne plazhe

  Hapur nga ermela sweet, 12-03-2015 04:37
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  sigurai ne plazh
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 8,631
  12-06-2015, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Thumbs up Shqipėria do tė hapė dosjet !

  Hapur nga Wrangler, 30-04-2015 15:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,786
  02-05-2015, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,482
  23-02-2015, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Zotimet tuaja personale pėr Vitin e Ri 2015!

  Hapur nga Albo, 31-12-2014 15:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 12,379
  23-02-2015, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,818
  04-02-2015, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sondazh Sondazh: A besoni se 21 janari ishte nje grusht shteti?

  Hapur nga Albo, 01-02-2011 11:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 166
  • Lexime: 27,093
  01-02-2015, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Natyre e Virgjer,Efekte Brutale

  Hapur nga benseven11, 24-01-2015 21:03
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 164
  • Lexime: 15,667
  28-01-2015, 20:29 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Ishull brenda ishullit.

  Hapur nga benseven11, 24-01-2015 19:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,885
  26-01-2015, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
 27. 54 Plazhe te bukura

  Hapur nga benseven11, 24-01-2015 10:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 5,866
  24-01-2015, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Qytete te vogla piktoreske ne Europe.

  Hapur nga benseven11, 17-01-2015 19:42
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,795
  17-01-2015, 20:09 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lėvizur: Gėzuar Vitin e Ri 2015!

  Hapur nga Eureka, 31-12-2014 05:15
  •  
  •  
 30. Lista e 813 personave nė kėrkim nga Interpoli

  Hapur nga Albo, 22-03-2006 22:35
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 204,250
  29-12-2014, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •