Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3805 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
 1. Rama marshon i vetėm drejt fundit

  Hapur nga Lazo, 25-03-2017 09:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 187
  25-03-2017, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 236
  16-03-2017, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 465
  14-03-2017, 02:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 462
  05-03-2017, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 1,927
  26-02-2017, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Lazo, 23-02-2017 11:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 223
  23-02-2017, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 280
  08-02-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 584
  07-02-2017, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Plisi dhe ilirėt nė europė

  Hapur nga Rrjeti, 05-02-2017 05:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 291
  05-02-2017, 05:18 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Polici fyen gruan e shoferit emigrant.

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 07:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 416
  07-01-2017, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Adresat e reja, ja si do tė shkruhen tani

  Hapur nga Lazo, 04-01-2017 08:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 382
  04-01-2017, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 280
  03-01-2017, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. ‘Mjekroshėt’ nė Kosovė i financon Serbia

  Hapur nga Rrjeti, 16-11-2016 16:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 1,476
  03-01-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 915
  26-12-2016, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Bastardi i sėmurė Halil Matoshi dhe Halilat "Kosovarė"

  Hapur nga Rrjeti, 30-10-2016 10:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 2,489
  21-12-2016, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 430
  14-12-2016, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Krimet e luftės nė Dardhani

  Hapur nga Rrjeti, 02-12-2016 23:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 399
  02-12-2016, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 473
  29-11-2016, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Video-Shqiptarėt e Sanxhakut.....

  Hapur nga Rrjeti, 26-11-2016 17:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 295
  26-11-2016, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Question qfar po ndodh n'shekullin XXI

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 21:13
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 570
  24-10-2016, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 915
  14-10-2016, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 803
  14-10-2016, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,077
  14-10-2016, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 746
  14-10-2016, 06:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 357
  14-10-2016, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Exclamation Asnjė premtim i mbajtur nga qeveria

  Hapur nga Wordless, 15-11-2014 07:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 4,897
  14-10-2016, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 12. of Manchester City, Adam Lallana,

  Hapur nga klspoduncsq, 06-10-2016 12:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 296
  06-10-2016, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Birra, liria dhe libertopatėt

  Hapur nga Rrjeti, 31-07-2016 06:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 424
  05-08-2016, 02:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 415
  13-06-2016, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 667
  30-05-2016, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Exclamation Kriza mendore!

  Hapur nga HAD1S, 28-05-2016 20:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 648
  30-05-2016, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 721
  22-05-2016, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 605
  07-05-2016, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 370
  27-04-2016, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 440
  19-04-2016, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 519
  09-04-2016, 23:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Gjuha shqipe dhe forumet shqiptare

  Hapur nga SERAFIMI, 03-03-2016 21:31
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,628
  31-03-2016, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 364
  30-03-2016, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Dhurate per 7 Marsin

  Hapur nga lokomotiva51, 22-02-2016 16:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 816
  24-02-2016, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 682
  19-02-2016, 03:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 605
  10-02-2016, 22:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 729
  10-02-2016, 02:14 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Question Kush e vrau Mergimin?

  Hapur nga fadilbegu, 04-02-2016 13:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 565
  04-02-2016, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,958
  01-02-2016, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 366
  28-01-2016, 01:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 358
  27-01-2016, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
 18. 72 vjecari puth ne buze minorenen

  Hapur nga Vinjol, 19-01-2016 14:45
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 801
  26-01-2016, 03:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,300
  18-01-2016, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 631
  05-01-2016, 23:37 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •