Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3804 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 220
  21-09-2017, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Spiun dhe agjent i Rusisė, punon si imam nė Tiranė....

  Hapur nga Rrjeti, 03-09-2017 06:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 865
  11-09-2017, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 128
  10-09-2017, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 206
  02-09-2017, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 244
  27-08-2017, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 280
  17-08-2017, 22:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 875
  24-07-2017, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 462
  17-07-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 412
  14-07-2017, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 575
  25-06-2017, 10:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 910
  12-06-2017, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Rama promovon Shqipėrinė me video emocionuese (VIDEO)

  Hapur nga Rrjeti, 21-05-2017 16:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 2,168
  29-05-2017, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 383
  26-05-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Rama marshon i vetėm drejt fundit

  Hapur nga Lazo, 25-03-2017 09:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,099
  25-03-2017, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 601
  16-03-2017, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 791
  05-03-2017, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 2,568
  26-02-2017, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Lazo, 23-02-2017 11:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 421
  23-02-2017, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 556
  08-02-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,016
  07-02-2017, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Plisi dhe ilirėt nė europė

  Hapur nga Rrjeti, 05-02-2017 05:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 462
  05-02-2017, 05:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Polici fyen gruan e shoferit emigrant.

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 07:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 674
  07-01-2017, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Adresat e reja, ja si do tė shkruhen tani

  Hapur nga Lazo, 04-01-2017 08:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 570
  04-01-2017, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 461
  03-01-2017, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
 8. ‘Mjekroshėt’ nė Kosovė i financon Serbia

  Hapur nga Rrjeti, 16-11-2016 16:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,034
  03-01-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,182
  26-12-2016, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Bastardi i sėmurė Halil Matoshi dhe Halilat "Kosovarė"

  Hapur nga Rrjeti, 30-10-2016 10:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 3,824
  21-12-2016, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 772
  14-12-2016, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Krimet e luftės nė Dardhani

  Hapur nga Rrjeti, 02-12-2016 23:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 583
  02-12-2016, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 709
  29-11-2016, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Video-Shqiptarėt e Sanxhakut.....

  Hapur nga Rrjeti, 26-11-2016 17:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 448
  26-11-2016, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Question qfar po ndodh n'shekullin XXI

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 21:13
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 878
  24-10-2016, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,276
  14-10-2016, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,042
  14-10-2016, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,311
  14-10-2016, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,149
  14-10-2016, 06:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 538
  14-10-2016, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Exclamation Asnjė premtim i mbajtur nga qeveria

  Hapur nga Wordless, 15-11-2014 07:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 5,880
  14-10-2016, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 14. of Manchester City, Adam Lallana,

  Hapur nga klspoduncsq, 06-10-2016 12:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 437
  06-10-2016, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Birra, liria dhe libertopatėt

  Hapur nga Rrjeti, 31-07-2016 06:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 606
  05-08-2016, 02:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 558
  13-06-2016, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 831
  30-05-2016, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Exclamation Kriza mendore!

  Hapur nga HAD1S, 28-05-2016 20:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 833
  30-05-2016, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 918
  22-05-2016, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 810
  07-05-2016, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 482
  27-04-2016, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 569
  19-04-2016, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 664
  09-04-2016, 23:26 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Gjuha shqipe dhe forumet shqiptare

  Hapur nga SERAFIMI, 03-03-2016 21:31
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,430
  31-03-2016, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 502
  30-03-2016, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •