Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3810 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
 1. Liqeni i seferanit dhe kalaja e gradishtes

  Hapur nga abica, 09-11-2017 10:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 148
  09-11-2017, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 476
  16-10-2017, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Na mori lumi, mbaruam....

  Hapur nga Rrjeti, 08-10-2017 08:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 375
  14-10-2017, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 163
  05-10-2017, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ndahet nga jeta albanologu Robert Elsie

  Hapur nga Rrjeti, 03-10-2017 18:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 154
  03-10-2017, 18:41 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Zbulohet plani pėr Katalonjėn

  Hapur nga Rrjeti, 30-09-2017 08:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 340
  01-10-2017, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 454
  21-09-2017, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Spiun dhe agjent i Rusisė, punon si imam nė Tiranė....

  Hapur nga Rrjeti, 03-09-2017 07:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 1,403
  11-09-2017, 18:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 173
  10-09-2017, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 252
  02-09-2017, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 305
  27-08-2017, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 336
  17-08-2017, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,073
  24-07-2017, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 507
  17-07-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 538
  14-07-2017, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 621
  25-06-2017, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,050
  12-06-2017, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Rama promovon Shqipėrinė me video emocionuese (VIDEO)

  Hapur nga Rrjeti, 21-05-2017 17:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 2,642
  29-05-2017, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 445
  26-05-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Rama marshon i vetėm drejt fundit

  Hapur nga Lazo, 25-03-2017 10:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,157
  25-03-2017, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 661
  16-03-2017, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 855
  05-03-2017, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 2,833
  26-02-2017, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Lazo, 23-02-2017 12:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 506
  23-02-2017, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 609
  08-02-2017, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,121
  07-02-2017, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Plisi dhe ilirėt nė europė

  Hapur nga Rrjeti, 05-02-2017 06:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 512
  05-02-2017, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Polici fyen gruan e shoferit emigrant.

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 08:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 802
  07-01-2017, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Adresat e reja, ja si do tė shkruhen tani

  Hapur nga Lazo, 04-01-2017 09:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 625
  04-01-2017, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 489
  03-01-2017, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
 12. ‘Mjekroshėt’ nė Kosovė i financon Serbia

  Hapur nga Rrjeti, 16-11-2016 17:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,239
  03-01-2017, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,287
  26-12-2016, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Bastardi i sėmurė Halil Matoshi dhe Halilat "Kosovarė"

  Hapur nga Rrjeti, 30-10-2016 11:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 4,425
  21-12-2016, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 928
  14-12-2016, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Krimet e luftės nė Dardhani

  Hapur nga Rrjeti, 03-12-2016 00:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 638
  03-12-2016, 00:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 782
  29-11-2016, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Video-Shqiptarėt e Sanxhakut.....

  Hapur nga Rrjeti, 26-11-2016 18:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 493
  26-11-2016, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Question qfar po ndodh n'shekullin XXI

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 22:13
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 965
  24-10-2016, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,381
  14-10-2016, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,107
  14-10-2016, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,396
  14-10-2016, 07:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,291
  14-10-2016, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 596
  14-10-2016, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Exclamation Asnjė premtim i mbajtur nga qeveria

  Hapur nga Wordless, 15-11-2014 08:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 6,234
  14-10-2016, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 18. of Manchester City, Adam Lallana,

  Hapur nga klspoduncsq, 06-10-2016 13:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 477
  06-10-2016, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Birra, liria dhe libertopatėt

  Hapur nga Rrjeti, 31-07-2016 07:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 661
  05-08-2016, 03:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 606
  13-06-2016, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 881
  30-05-2016, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Exclamation Kriza mendore!

  Hapur nga HAD1S, 28-05-2016 21:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 879
  30-05-2016, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 979
  22-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •