Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3819 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 781
  28-06-2018, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 747
  11-06-2018, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Exclamation Incesti

  Hapur nga zeus, 02-11-2003 06:25
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 14,293
  01-06-2018, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Plumba studentes sė juridikut nė Tiranė

  Hapur nga Lazo, 21-01-2018 17:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,387
  18-05-2018, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,228
  25-03-2018, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Pėrleshja nė Kuvendin e Kosovės

  Hapur nga Akuamarini, 16-03-2018 17:51
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 662
  17-03-2018, 02:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,169
  07-03-2018, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,031
  22-12-2017, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 267
  18-12-2017, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Dy shqiptarė nė Pentagonin Amerikan

  Hapur nga Rrjeti, 05-12-2017 14:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 527
  05-12-2017, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Liqeni i seferanit dhe kalaja e gradishtes

  Hapur nga abica, 09-11-2017 09:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 441
  09-11-2017, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 907
  16-10-2017, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Na mori lumi, mbaruam....

  Hapur nga Rrjeti, 08-10-2017 07:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 610
  14-10-2017, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 347
  05-10-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lėvizur: Ndahet nga jeta albanologu Robert Elsie

  Hapur nga Rrjeti, 21-12-2017 23:03
  •  
  •  
 8. Zbulohet plani pėr Katalonjėn

  Hapur nga Rrjeti, 30-09-2017 07:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 717
  01-10-2017, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 922
  21-09-2017, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Spiun dhe agjent i Rusisė, punon si imam nė Tiranė....

  Hapur nga Rrjeti, 03-09-2017 06:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 2,862
  11-09-2017, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 395
  10-09-2017, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 469
  02-09-2017, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 578
  27-08-2017, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 604
  17-08-2017, 22:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,677
  24-07-2017, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 777
  17-07-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,045
  14-07-2017, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 902
  25-06-2017, 10:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,567
  12-06-2017, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Rama promovon Shqipėrinė me video emocionuese (VIDEO)

  Hapur nga Rrjeti, 21-05-2017 16:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 4,325
  29-05-2017, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 718
  26-05-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Rama marshon i vetėm drejt fundit

  Hapur nga Lazo, 25-03-2017 09:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,493
  25-03-2017, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 967
  16-03-2017, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,199
  05-03-2017, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 3,874
  26-02-2017, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Lazo, 23-02-2017 11:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 836
  23-02-2017, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 926
  08-02-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,557
  07-02-2017, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Plisi dhe ilirėt nė europė

  Hapur nga Rrjeti, 05-02-2017 05:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 776
  05-02-2017, 05:18 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Polici fyen gruan e shoferit emigrant.

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 07:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,165
  07-01-2017, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Adresat e reja, ja si do tė shkruhen tani

  Hapur nga Lazo, 04-01-2017 08:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 890
  04-01-2017, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 737
  03-01-2017, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
 16. ‘Mjekroshėt’ nė Kosovė i financon Serbia

  Hapur nga Rrjeti, 16-11-2016 16:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,005
  03-01-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,762
  26-12-2016, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Bastardi i sėmurė Halil Matoshi dhe Halilat "Kosovarė"

  Hapur nga Rrjeti, 30-10-2016 10:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 6,967
  21-12-2016, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,468
  14-12-2016, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Krimet e luftės nė Dardhani

  Hapur nga Rrjeti, 02-12-2016 23:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 895
  02-12-2016, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,072
  29-11-2016, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Video-Shqiptarėt e Sanxhakut.....

  Hapur nga Rrjeti, 26-11-2016 17:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 740
  26-11-2016, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Question qfar po ndodh n'shekullin XXI

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 21:13
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,290
  24-10-2016, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,944
  14-10-2016, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,397
  14-10-2016, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •