Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3809 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 127
  16-10-2017, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Na mori lumi, mbaruam....

  Hapur nga Rrjeti, 08-10-2017 07:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 241
  14-10-2017, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 140
  05-10-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ndahet nga jeta albanologu Robert Elsie

  Hapur nga Rrjeti, 03-10-2017 17:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 129
  03-10-2017, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Zbulohet plani pėr Katalonjėn

  Hapur nga Rrjeti, 30-09-2017 07:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 260
  01-10-2017, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 373
  21-09-2017, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Spiun dhe agjent i Rusisė, punon si imam nė Tiranė....

  Hapur nga Rrjeti, 03-09-2017 06:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 1,125
  11-09-2017, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 152
  10-09-2017, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 224
  02-09-2017, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 265
  27-08-2017, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 300
  17-08-2017, 22:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 950
  24-07-2017, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 482
  17-07-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 455
  14-07-2017, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 590
  25-06-2017, 10:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 970
  12-06-2017, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Rama promovon Shqipėrinė me video emocionuese (VIDEO)

  Hapur nga Rrjeti, 21-05-2017 16:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 2,391
  29-05-2017, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 406
  26-05-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Rama marshon i vetėm drejt fundit

  Hapur nga Lazo, 25-03-2017 09:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,118
  25-03-2017, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 625
  16-03-2017, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 814
  05-03-2017, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 2,660
  26-02-2017, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Lazo, 23-02-2017 11:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 453
  23-02-2017, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 578
  08-02-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,055
  07-02-2017, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Plisi dhe ilirėt nė europė

  Hapur nga Rrjeti, 05-02-2017 05:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 477
  05-02-2017, 05:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Polici fyen gruan e shoferit emigrant.

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 07:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 729
  07-01-2017, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Adresat e reja, ja si do tė shkruhen tani

  Hapur nga Lazo, 04-01-2017 08:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 585
  04-01-2017, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 468
  03-01-2017, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
 11. ‘Mjekroshėt’ nė Kosovė i financon Serbia

  Hapur nga Rrjeti, 16-11-2016 16:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,107
  03-01-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,220
  26-12-2016, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Bastardi i sėmurė Halil Matoshi dhe Halilat "Kosovarė"

  Hapur nga Rrjeti, 30-10-2016 10:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 4,079
  21-12-2016, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 833
  14-12-2016, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Krimet e luftės nė Dardhani

  Hapur nga Rrjeti, 02-12-2016 23:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 606
  02-12-2016, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 735
  29-11-2016, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Video-Shqiptarėt e Sanxhakut.....

  Hapur nga Rrjeti, 26-11-2016 17:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 465
  26-11-2016, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Question qfar po ndodh n'shekullin XXI

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 21:13
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 912
  24-10-2016, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,323
  14-10-2016, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,076
  14-10-2016, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,350
  14-10-2016, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,211
  14-10-2016, 06:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 563
  14-10-2016, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Exclamation Asnjė premtim i mbajtur nga qeveria

  Hapur nga Wordless, 15-11-2014 07:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 6,034
  14-10-2016, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 17. of Manchester City, Adam Lallana,

  Hapur nga klspoduncsq, 06-10-2016 12:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 451
  06-10-2016, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Birra, liria dhe libertopatėt

  Hapur nga Rrjeti, 31-07-2016 06:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 634
  05-08-2016, 02:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 580
  13-06-2016, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 849
  30-05-2016, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Exclamation Kriza mendore!

  Hapur nga HAD1S, 28-05-2016 20:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 853
  30-05-2016, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 951
  22-05-2016, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 838
  07-05-2016, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •