Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3813 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 129
  17-12-2017, 19:59 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Dy shqiptarė nė Pentagonin Amerikan

  Hapur nga Rrjeti, 05-12-2017 15:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 237
  05-12-2017, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 282
  20-11-2017, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Liqeni i seferanit dhe kalaja e gradishtes

  Hapur nga abica, 09-11-2017 10:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 265
  09-11-2017, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 541
  16-10-2017, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Na mori lumi, mbaruam....

  Hapur nga Rrjeti, 08-10-2017 08:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 400
  14-10-2017, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 178
  05-10-2017, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ndahet nga jeta albanologu Robert Elsie

  Hapur nga Rrjeti, 03-10-2017 18:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 175
  03-10-2017, 18:41 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Zbulohet plani pėr Katalonjėn

  Hapur nga Rrjeti, 30-09-2017 08:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 385
  01-10-2017, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 528
  21-09-2017, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Spiun dhe agjent i Rusisė, punon si imam nė Tiranė....

  Hapur nga Rrjeti, 03-09-2017 07:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 1,629
  11-09-2017, 18:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 193
  10-09-2017, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 274
  02-09-2017, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 330
  27-08-2017, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 364
  17-08-2017, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,176
  24-07-2017, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 524
  17-07-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 592
  14-07-2017, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 645
  25-06-2017, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,119
  12-06-2017, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Rama promovon Shqipėrinė me video emocionuese (VIDEO)

  Hapur nga Rrjeti, 21-05-2017 17:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 2,859
  29-05-2017, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 471
  26-05-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Rama marshon i vetėm drejt fundit

  Hapur nga Lazo, 25-03-2017 10:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,182
  25-03-2017, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 698
  16-03-2017, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 881
  05-03-2017, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 2,949
  26-02-2017, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Lazo, 23-02-2017 12:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 539
  23-02-2017, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 641
  08-02-2017, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,157
  07-02-2017, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Plisi dhe ilirėt nė europė

  Hapur nga Rrjeti, 05-02-2017 06:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 537
  05-02-2017, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Polici fyen gruan e shoferit emigrant.

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 08:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 862
  07-01-2017, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Adresat e reja, ja si do tė shkruhen tani

  Hapur nga Lazo, 04-01-2017 09:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 654
  04-01-2017, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 500
  03-01-2017, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
 13. ‘Mjekroshėt’ nė Kosovė i financon Serbia

  Hapur nga Rrjeti, 16-11-2016 17:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,320
  03-01-2017, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,333
  26-12-2016, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Bastardi i sėmurė Halil Matoshi dhe Halilat "Kosovarė"

  Hapur nga Rrjeti, 30-10-2016 11:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 4,742
  21-12-2016, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 990
  14-12-2016, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Krimet e luftės nė Dardhani

  Hapur nga Rrjeti, 03-12-2016 00:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 664
  03-12-2016, 00:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 815
  29-11-2016, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Video-Shqiptarėt e Sanxhakut.....

  Hapur nga Rrjeti, 26-11-2016 18:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 525
  26-11-2016, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Question qfar po ndodh n'shekullin XXI

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 22:13
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,005
  24-10-2016, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,444
  14-10-2016, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,137
  14-10-2016, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,445
  14-10-2016, 07:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,356
  14-10-2016, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 617
  14-10-2016, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Exclamation Asnjė premtim i mbajtur nga qeveria

  Hapur nga Wordless, 15-11-2014 08:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 6,446
  14-10-2016, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. of Manchester City, Adam Lallana,

  Hapur nga klspoduncsq, 06-10-2016 13:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 501
  06-10-2016, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Birra, liria dhe libertopatėt

  Hapur nga Rrjeti, 31-07-2016 07:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 688
  05-08-2016, 03:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 632
  13-06-2016, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •