Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3814 gjithsej

Forumi: Aktualitete shoqėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.

Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 897
  22-12-2017, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 444
  19-12-2017, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 113
  18-12-2017, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Dy shqiptarė nė Pentagonin Amerikan

  Hapur nga Rrjeti, 05-12-2017 15:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 303
  05-12-2017, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Liqeni i seferanit dhe kalaja e gradishtes

  Hapur nga abica, 09-11-2017 10:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 285
  09-11-2017, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 593
  16-10-2017, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Na mori lumi, mbaruam....

  Hapur nga Rrjeti, 08-10-2017 08:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 426
  14-10-2017, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 202
  05-10-2017, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lėvizur: Ndahet nga jeta albanologu Robert Elsie

  Hapur nga Rrjeti, 22-12-2017 00:03
  •  
  •  
 5. Zbulohet plani pėr Katalonjėn

  Hapur nga Rrjeti, 30-09-2017 08:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 424
  01-10-2017, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 582
  21-09-2017, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Spiun dhe agjent i Rusisė, punon si imam nė Tiranė....

  Hapur nga Rrjeti, 03-09-2017 07:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 1,811
  11-09-2017, 18:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 211
  10-09-2017, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 290
  02-09-2017, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 350
  27-08-2017, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 388
  17-08-2017, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,257
  24-07-2017, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 545
  17-07-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 664
  14-07-2017, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 670
  25-06-2017, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,216
  12-06-2017, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Rama promovon Shqipėrinė me video emocionuese (VIDEO)

  Hapur nga Rrjeti, 21-05-2017 17:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 3,113
  29-05-2017, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 492
  26-05-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Rama marshon i vetėm drejt fundit

  Hapur nga Lazo, 25-03-2017 10:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,215
  25-03-2017, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 725
  16-03-2017, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 914
  05-03-2017, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 3,101
  26-02-2017, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Trafikimi i femrave.

  Hapur nga Lazo, 23-02-2017 12:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 573
  23-02-2017, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 665
  08-02-2017, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,208
  07-02-2017, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Plisi dhe ilirėt nė europė

  Hapur nga Rrjeti, 05-02-2017 06:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 560
  05-02-2017, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Polici fyen gruan e shoferit emigrant.

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 08:50
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 921
  07-01-2017, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Adresat e reja, ja si do tė shkruhen tani

  Hapur nga Lazo, 04-01-2017 09:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 681
  04-01-2017, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 526
  03-01-2017, 15:48 Shko tek mesazhi i fundit
 13. ‘Mjekroshėt’ nė Kosovė i financon Serbia

  Hapur nga Rrjeti, 16-11-2016 17:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,424
  03-01-2017, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,402
  26-12-2016, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Bastardi i sėmurė Halil Matoshi dhe Halilat "Kosovarė"

  Hapur nga Rrjeti, 30-10-2016 11:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 5,066
  21-12-2016, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,085
  14-12-2016, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Krimet e luftės nė Dardhani

  Hapur nga Rrjeti, 03-12-2016 00:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 694
  03-12-2016, 00:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 849
  29-11-2016, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Video-Shqiptarėt e Sanxhakut.....

  Hapur nga Rrjeti, 26-11-2016 18:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 542
  26-11-2016, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Question qfar po ndodh n'shekullin XXI

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 22:13
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,053
  24-10-2016, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,502
  14-10-2016, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,167
  14-10-2016, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,516
  14-10-2016, 07:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,425
  14-10-2016, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 652
  14-10-2016, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Exclamation Asnjė premtim i mbajtur nga qeveria

  Hapur nga Wordless, 15-11-2014 08:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 6,619
  14-10-2016, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. of Manchester City, Adam Lallana,

  Hapur nga klspoduncsq, 06-10-2016 13:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 524
  06-10-2016, 13:36 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Birra, liria dhe libertopatėt

  Hapur nga Rrjeti, 31-07-2016 07:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 715
  05-08-2016, 03:54 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •