Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 466 gjithsej

Forumi: Enciklopedia letrare

Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: 10 librat mė tė bukur tė Letėrsisė Shqipe

  Hapur nga Tulipani Zi, 08-01-2007 03:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 54,210
  15-09-2014, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Libri mė i mirė publicistik dhe akademik

  Hapur nga Ver, 24-07-2008 23:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 13,685
  16-11-2012, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sondazh Sondazh: Njė mendim pėr botim libri

  Hapur nga desaparacidos, 24-10-2007 09:18
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,640
  03-11-2017, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 709
  03-01-2017, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ethem Haxhiademi

  Hapur nga Brari, 08-03-2003 11:54
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,446
  20-09-2016, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kundėr Pseudofilologėve

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 12:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,553
  06-04-2016, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Dan Brown - Kodi Da Vinci

  Hapur nga Fiori, 23-11-2003 16:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 12,724
  25-03-2016, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lightbulb Bisha e tėrbuar

  Hapur nga Veshtrusja, 18-05-2004 11:11
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,488
  24-08-2015, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,170
  21-07-2015, 00:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 1,108,571
  28-11-2014, 19:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,109
  11-11-2014, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Faik Ballanca

  Hapur nga Sorkadhe_Kelcyre, 14-09-2014 10:25
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,506
  14-09-2014, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,174
  21-04-2014, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 989
  07-03-2014, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,068
  21-12-2013, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sfidat me librin nė Shqipėri

  Hapur nga daniel00, 10-11-2013 07:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,263
  20-11-2013, 05:19 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Shqiptarėt nė Stambollin e 1800-tės

  Hapur nga Xhuxhumaku, 16-10-2013 06:20
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,768
  05-11-2013, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 953
  10-10-2013, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,077
  04-10-2013, 18:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,645
  29-07-2013, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Liber i rralle per femije?

  Hapur nga Denata, 28-07-2013 05:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,381
  28-07-2013, 05:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,103
  31-05-2013, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,258
  13-03-2013, 17:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,085
  06-03-2013, 21:58 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shollohov, Shkrimtar Apo Grabitės

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 12:26
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,099
  03-03-2013, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Libri mė i mirė i tė gjitha kohėrave

  Hapur nga kolombi, 09-01-2005 14:06
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 9,694
  15-01-2013, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,832
  08-01-2013, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,498
  08-01-2013, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Pėrkthyesi Prof. Nonda Varfi

  Hapur nga Albo, 30-12-2012 20:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,819
  30-12-2012, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Edicioni i 15-tė i panairit tė librit

  Hapur nga shigjeta, 19-11-2012 19:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,963
  19-11-2012, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ese Nga A. Z. ēajupi

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 12:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,274
  25-09-2012, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Mbi Poezine Rumune

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 16:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,789
  01-09-2012, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Largimi I Shkrimtarit Nga Atdheu

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 16:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,402
  01-09-2012, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,443
  01-09-2012, 16:40 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Andrea Stefi - Krijues “sui Generis”

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 16:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,325
  01-09-2012, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,039
  01-09-2012, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,609
  01-09-2012, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,394
  01-09-2012, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ese Mbi Mediokėr

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 12:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,837
  01-09-2012, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Tė Lirė Prej Fqinjėve!

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 12:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,301
  01-09-2012, 12:22 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Kur Poeti Krijonte Pėr Kombin

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 12:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,705
  01-09-2012, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,665
  01-09-2012, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 21. nga nje fjalim i FAN NOLIT

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 12:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,232
  01-09-2012, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Poetet E Vjeter Dhe Poetet E Rinj

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 12:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,722
  01-09-2012, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Nga Lirika Popullore Shqiptare

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 10:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,189
  01-09-2012, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Antologjia E Dhembjes Poetike

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 11-08-2012 04:47
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,499
  11-08-2012, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Mexhit Prenci

  Hapur nga Diabolis, 27-12-2003 00:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,416
  12-07-2012, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 26. 'Monografi' nga Halil Haxhosaj

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 14-05-2012 14:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,465
  14-05-2012, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kritikė, ese, recension

  Hapur nga trysil, 06-11-2007 18:27
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,149
  09-05-2012, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,106
  07-05-2012, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,519
  30-04-2012, 23:15 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Lėvizur: Diskutime mbi librin pėr ish diktatorin nga Blendi Fevziu

  Hapur nga 2043, 18-04-2012 21:42
  •  
  •  

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •