Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 466 gjithsej

Forumi: Enciklopedia letrare

Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: 10 librat mė tė bukur tė Letėrsisė Shqipe

  Hapur nga Tulipani Zi, 08-01-2007 03:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 54,295
  15-09-2014, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Libri mė i mirė publicistik dhe akademik

  Hapur nga Ver, 24-07-2008 23:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 13,699
  16-11-2012, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sondazh Sondazh: Njė mendim pėr botim libri

  Hapur nga desaparacidos, 24-10-2007 09:18
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 4,672
  03-11-2017, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 711
  03-01-2017, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ethem Haxhiademi

  Hapur nga Brari, 08-03-2003 11:54
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,451
  20-09-2016, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kundėr Pseudofilologėve

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 12:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,555
  06-04-2016, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Dan Brown - Kodi Da Vinci

  Hapur nga Fiori, 23-11-2003 16:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 12,739
  25-03-2016, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lightbulb Bisha e tėrbuar

  Hapur nga Veshtrusja, 18-05-2004 11:11
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,503
  24-08-2015, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,170
  21-07-2015, 00:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 1,131,575
  28-11-2014, 19:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,112
  11-11-2014, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Faik Ballanca

  Hapur nga Sorkadhe_Kelcyre, 14-09-2014 10:25
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,508
  14-09-2014, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,175
  21-04-2014, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 989
  07-03-2014, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,071
  21-12-2013, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sfidat me librin nė Shqipėri

  Hapur nga daniel00, 10-11-2013 07:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,265
  20-11-2013, 05:19 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Shqiptarėt nė Stambollin e 1800-tės

  Hapur nga Xhuxhumaku, 16-10-2013 06:20
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,773
  05-11-2013, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 953
  10-10-2013, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,077
  04-10-2013, 18:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,648
  29-07-2013, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Liber i rralle per femije?

  Hapur nga Denata, 28-07-2013 05:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,381
  28-07-2013, 05:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,104
  31-05-2013, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,259
  13-03-2013, 17:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,085
  06-03-2013, 21:58 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shollohov, Shkrimtar Apo Grabitės

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 12:26
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,108
  03-03-2013, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Libri mė i mirė i tė gjitha kohėrave

  Hapur nga kolombi, 09-01-2005 14:06
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 9,709
  15-01-2013, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,833
  08-01-2013, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,504
  08-01-2013, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Pėrkthyesi Prof. Nonda Varfi

  Hapur nga Albo, 30-12-2012 20:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,822
  30-12-2012, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Edicioni i 15-tė i panairit tė librit

  Hapur nga shigjeta, 19-11-2012 19:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,963
  19-11-2012, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ese Nga A. Z. ēajupi

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 12:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,278
  25-09-2012, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Mbi Poezine Rumune

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 16:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,793
  01-09-2012, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Largimi I Shkrimtarit Nga Atdheu

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 16:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,404
  01-09-2012, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,446
  01-09-2012, 16:40 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Andrea Stefi - Krijues “sui Generis”

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 16:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,328
  01-09-2012, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,043
  01-09-2012, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,611
  01-09-2012, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,396
  01-09-2012, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ese Mbi Mediokėr

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 12:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,839
  01-09-2012, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Tė Lirė Prej Fqinjėve!

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 12:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,303
  01-09-2012, 12:22 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Kur Poeti Krijonte Pėr Kombin

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 12:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,708
  01-09-2012, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,666
  01-09-2012, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 21. nga nje fjalim i FAN NOLIT

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 12:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,232
  01-09-2012, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Poetet E Vjeter Dhe Poetet E Rinj

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 12:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,722
  01-09-2012, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Nga Lirika Popullore Shqiptare

  Hapur nga Askusho, 01-09-2012 10:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,190
  01-09-2012, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Antologjia E Dhembjes Poetike

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 11-08-2012 04:47
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,499
  11-08-2012, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Mexhit Prenci

  Hapur nga Diabolis, 27-12-2003 00:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,417
  12-07-2012, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 26. 'Monografi' nga Halil Haxhosaj

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 14-05-2012 14:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,466
  14-05-2012, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kritikė, ese, recension

  Hapur nga trysil, 06-11-2007 18:27
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,158
  09-05-2012, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,119
  07-05-2012, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,519
  30-04-2012, 23:15 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Lėvizur: Diskutime mbi librin pėr ish diktatorin nga Blendi Fevziu

  Hapur nga 2043, 18-04-2012 21:42
  •  
  •  

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •