Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 447 gjithsej

Forumi: Bukuri dhe estetikė

Cfare eshte e bukur? Cfare do ti ndryshonit paraqitjes tuaj? Cfare eshte ne mode kete sezon? Kete informacion e mesoni vetem ne kete forum.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla dhe modele fustanesh !

  Hapur nga mbreta, 19-06-2006 11:19
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 205
  • Lexime: 275,930
  28-03-2015, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Pesha ideale

  Hapur nga Mina, 21-12-2004 16:41
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 177
  • Lexime: 67,531
  18-03-2015, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla Estetike/Nė kushte shtėpiake

  Hapur nga Mina, 10-08-2002 09:00
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 225
  • Lexime: 176,537
  05-02-2015, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Stilistet me te njohur shqiptar

  Hapur nga Brari, 26-12-2006 14:30
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 14,768
  26-03-2012, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Tabela e kalorive nė 100 gr.

  Hapur nga Mina, 02-09-2002 18:29
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 84,332
  29-09-2011, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Kujdes! Ruhuni nga njollat e diellit te marsit!

  Hapur nga Mina, 25-08-2002 07:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 28,274
  08-08-2007, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Smile Parfume

  Hapur nga green, 07-06-2005 10:54
  33 Faqe
  1 2 3 ... 33
  • Pėrgjigje: 652
  • Lexime: 97,012
  09-01-2017, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Moda, si art i rikrijimit tė vetvetes

  Hapur nga Albo, 22-09-2016 12:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 455
  22-09-2016, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Aknet

  Hapur nga Eni, 12-08-2002 11:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 29,701
  19-04-2016, 22:10 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Smile A mundet Joga te djege me shume kalori se vrapi?

  Hapur nga Jona's Blog, 11-06-2014 10:23
  2 Faqe
  1 2
  joga
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 2,901
  17-02-2016, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Hapur nga Tironce_Moderne, 15-09-2002 18:40
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 102
  • Lexime: 12,202
  16-02-2016, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ne lidhje me vetullat [mashkull]

  Hapur nga Antari1994, 22-01-2016 13:44
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 839
  16-02-2016, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit
 7. stil i bukur ne foto

  Hapur nga benseven11, 20-05-2015 21:01
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,805
  20-06-2015, 22:00 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Bukuri nė majė tė thonjve.

  Hapur nga Zzanushjaa, 22-02-2006 12:52
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 76,410
  18-06-2015, 17:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 788
  03-06-2015, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 611
  21-05-2015, 22:12 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Gjoks i madh

  Hapur nga benseven11, 10-05-2015 13:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 687
  10-05-2015, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shampot me te mira

  Hapur nga benseven11, 15-04-2012 16:12
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 10,240
  04-05-2015, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,072
  04-05-2015, 02:29 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Vetullat

  Hapur nga nordashala, 25-10-2004 10:30
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 20,790
  21-03-2015, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,030
  19-03-2015, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Vajza--Sa ore ne dite shikoheni ne pasqyre?

  Hapur nga Klajdi03, 01-04-2004 21:36
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 12,604
  03-02-2015, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 998
  26-01-2015, 11:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,343
  14-12-2014, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
 13. 2014

  Hapur nga pfeiffer, 13-12-2014 10:48
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 927
  13-12-2014, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Arrow Keshilla dhe kuriozite per floket tuaj

  Hapur nga riduana, 31-07-2009 07:30
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 22,349
  13-12-2014, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,109
  09-12-2014, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Konsumimi i produkteve natyrale

  Hapur nga vedatti, 04-12-2014 12:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 691
  04-12-2014, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Stile te Flokeve,per manifestime te ndryshme

  Hapur nga tetovarja87, 14-09-2012 15:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 19,074
  18-11-2014, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,011
  29-10-2014, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Moda

  Hapur nga shigjeta, 24-09-2011 23:31
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,697
  23-10-2014, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Pamje natyrale gjatė vjeshtės

  Hapur nga Xhuxhumaku, 22-09-2014 05:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,373
  16-10-2014, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,151
  12-08-2014, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Heqja e qimeve nga trupi

  Hapur nga FLEUR, 06-05-2004 14:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 33,995
  06-08-2014, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,032
  30-07-2014, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 871
  30-07-2014, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 2,952
  30-07-2014, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Cila veshje eshte me e hijshme per nje femer?

  Hapur nga Mina, 24-07-2002 16:49
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 231
  • Lexime: 42,889
  18-07-2014, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Dua tė humbas peshė

  Hapur nga Andro_era, 04-03-2009 04:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 9,384
  17-07-2014, 07:57 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Kėpucė dhe Sandale

  Hapur nga Enola, 07-10-2003 10:12
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 674
  • Lexime: 151,174
  14-07-2014, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Si te digjni kalori ;)

  Hapur nga Xhuxhumaku, 12-07-2014 13:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,110
  12-07-2014, 21:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 903
  30-06-2014, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,286
  30-06-2014, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 26,582
  30-06-2014, 08:57 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Si ta largoj ngjyrėn e errėt rreth syve?

  Hapur nga fighterme, 26-12-2011 14:55
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 9,957
  24-06-2014, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Lėvizur: Qeskat poshtė syve? Nė Kore janė nė modė

  Hapur nga Xhuxhumaku, 04-09-2014 07:30
  •  
  •  
 26. Wink Vajzat Shqiptare | Albanian girls

  Hapur nga Syze, 07-08-2012 16:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 9,240
  30-05-2014, 12:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 835
  26-05-2014, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,029
  22-05-2014, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Stilistja Dodona Qose

  Hapur nga Albo, 19-05-2014 20:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,097
  19-05-2014, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 931
  11-05-2014, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Urgjent! Alergjia e bojes se flokeve

  Hapur nga DEA27, 04-05-2014 15:18
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,379
  04-05-2014, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,323
  01-05-2014, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lėngu “magjik” kundėr celulitit

  Hapur nga Xhuxhumaku, 23-04-2014 20:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 836
  23-04-2014, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Albanian women - Shqiptare

  Hapur nga Keter, 15-03-2014 12:08
  3 Faqe
  1 2 3
  albanian girls, albanian model, albanian women, illyrians
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 7,747
  18-03-2014, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,560
  11-03-2014, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •