Close
Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 882 gjithsej

Forumi: Mentori akademik

Keni probleme me detyrat e shtepise? Keni nevoje per ndihme me nje lende te vecante? Mos nguroni te beni pyetjen dhe kerkoni ndihmen e bashkekombasve ne forum.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Universiteti i Prishtinės- Arsimi i lartė nė Kosovė

  Hapur nga StormAngel, 30-09-2004 05:43
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 36,208
  21-02-2017, 04:38 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shqipėri: Reforma nė arsimin e lartė, universitetet publike dhe private

  Hapur nga Kryeplaku, 03-11-2004 16:44
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 40,643
  31-08-2012, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 7,233
  01-10-2011, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė shkruajm njė punim diplome dhe punime tė seminarit

  Hapur nga Dar_di, 09-08-2011 05:40
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 69,211
  09-08-2011, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lajmėrime tė ndryshme pėr studentėt Shqiptarė:

  Hapur nga forever, 06-07-2003 14:21
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 99
  • Lexime: 61,685
  14-05-2011, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kriteret pėr njohjen nė Shqipėri tė diplomave tė huaja

  Hapur nga shigjeta, 01-09-2004 20:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 21,808
  27-09-2009, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Shoqatat studentore

  Hapur nga Kryeplaku, 29-03-2005 14:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 14,712
  09-04-2009, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. diploma bachelor

  Hapur nga evalt, 11-02-2017 09:21
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,733
  25-02-2017, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Cili shkencetar e zbuloi televizorin?

  Hapur nga aR-my_nD, 12-03-2013 10:01
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 10,030
  06-02-2017, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ese filozofike!

  Hapur nga auiu, 06-01-2007 09:12
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,568
  21-11-2016, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Shkollat nė Turqi dhe studentėt shqipėtarė

  Hapur nga grindavece, 16-12-2002 08:33
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 14,514
  24-10-2016, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 9,030
  23-06-2016, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
 5. A jane dembela te rinjte shqiptare?

  Hapur nga Jona's Blog, 17-02-2016 05:13
  punesimi part time, punesimi te rinjve
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,426
  24-04-2016, 21:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,018
  03-03-2016, 03:43 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Me ndihmoni te shkruaj ese mbi dy tema

  Hapur nga angel_, 16-11-2015 08:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 990
  19-01-2016, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ndihme per nje ese ne gjuhen Angleze!

  Hapur nga Shpend H., 18-11-2015 13:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,388
  18-11-2015, 13:26 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ndihme me detyrat e fizikes

  Hapur nga learta.01, 05-11-2013 16:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,254
  09-11-2015, 09:38 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Studentėt e kriminalistikės

  Hapur nga FTN_2004, 02-02-2006 11:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,984
  25-07-2015, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Post Informata mbi studime ne Viene

  Hapur nga mastersoft, 11-04-2012 08:50
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 12,730
  02-06-2015, 09:03 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ndihmė Ese !

  Hapur nga roxxanne., 28-05-2015 14:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,126
  28-05-2015, 15:56 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Keshilla per shkollen

  Hapur nga Lory al, 04-05-2012 08:44
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 7,871
  15-05-2015, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,189
  06-03-2015, 08:08 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Studente ne Kanada

  Hapur nga skerdi, 17-05-2002 07:06
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,206
  22-12-2014, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lakimi i foljes di ne veten e pare shumes?

  Hapur nga bulina, 02-12-2014 18:24
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,739
  11-12-2014, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 9,450
  05-11-2014, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Post George Orwell " Politika dhe gjuha angleze"

  Hapur nga Edu, 03-11-2014 13:45
  ese, george, gjuha andgleze, orwell, politika
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 790
  03-11-2014, 13:45 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Inxhiniere ndėrtimi apo inxhiniere informatike?!

  Hapur nga Chica bonita, 18-02-2012 08:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 10,758
  17-09-2014, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 940
  06-09-2014, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: Finance apo Informatike Ekonomike

  Hapur nga Kedican, 21-07-2012 16:38
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,285
  19-07-2014, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Informatike apo Teknologji Informacioni

  Hapur nga cyberarnold, 15-07-2011 16:26
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,702
  16-07-2014, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,032
  11-07-2014, 19:59 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Me ndihmoni me ekuacionet kuadratike

  Hapur nga Neska, 29-05-2014 16:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,620
  29-05-2014, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Provimi i CELI Prova

  Hapur nga Mr-Bledi, 07-03-2014 08:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,718
  07-03-2014, 08:13 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Studimet

  Hapur nga besian342, 14-02-2014 14:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,188
  16-02-2014, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,956
  18-01-2014, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Question Kerkoj shkolle - kurse profesionale

  Hapur nga FlashMx, 04-03-2013 06:01
  kurse profesionale
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,695
  03-01-2014, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Ku mund te lexoj shqip online?

  Hapur nga fighterme, 26-08-2011 11:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 17,081
  23-12-2013, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Pershendetje,Ndihm !!

  Hapur nga donzzi, 11-12-2013 16:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,540
  11-12-2013, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,601
  22-11-2013, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Cka simbolizon kjo shenje?

  Hapur nga roni_s, 17-04-2013 17:04
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,341
  17-11-2013, 18:36 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Post Pytje per profesionistet ne lemine e KARDIOLOGJISE

  Hapur nga Abdurrezak..., 17-09-2013 05:50
  2 Faqe
  1 2
  kardiologji...
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 7,971
  24-09-2013, 20:54 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Si te shkoj ne USA?

  Hapur nga Gepardi, 30-10-2002 20:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 15,157
  14-09-2013, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Si te behem marshinist treni

  Hapur nga Gerti2011, 01-09-2013 08:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,322
  01-09-2013, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Cte bej ?

  Hapur nga JuliusB, 11-07-2013 04:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,870
  27-08-2013, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
 30. hi

  Hapur nga juljan muka, 31-07-2013 09:52
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,528
  01-08-2013, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Inxhinieria Matematike apo Fizike?

  Hapur nga Altin Guberi, 29-07-2013 11:42
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,703
  01-08-2013, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
 32. matematika

  Hapur nga Erald Guri, 22-07-2013 12:47
  matematike
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,542
  22-07-2013, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,922
  02-07-2013, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Arkitektura (Projekt shkolle )

  Hapur nga Shkodrano, 04-06-2013 13:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 7,101
  28-06-2013, 06:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,772
  23-06-2013, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
 34. pyetje nga fizika ndihm ju lutem

  Hapur nga teta, 15-06-2013 04:23
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,142
  20-06-2013, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Pershendetje te gjitheve njehere !

  Hapur nga JuliusB, 13-06-2013 14:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,299
  13-06-2013, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
 36. urgjent ju lutem pyetje nga gjuha shqipe

  Hapur nga teta, 01-06-2013 05:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,483
  02-06-2013, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Ndihme per nje ese ne ekonomi

  Hapur nga Archon, 31-05-2013 10:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,196
  31-05-2013, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Informacion Mbi Lulet

  Hapur nga Nardi89, 02-03-2012 03:24
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,419
  23-05-2013, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Fjalor shqip-shqip

  Hapur nga Aleina, 20-05-2013 15:34
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,836
  22-05-2013, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Librari online

  Hapur nga broken_smile, 22-05-2013 09:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,599
  22-05-2013, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •