Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 315 gjithsej

Forumi: Pyetni psikologun

Nese keni nje shqetesim te shkaktuar nga ndjenja, stresi, puna, familja dhe do te kishit nevoje per nje mendim profesional, kerkoni ndihmen e psikologut...

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Interpretimi i ėndrrės

  Hapur nga J@mes, 09-12-2007 16:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 20,178
  10-01-2014, 09:03 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi me fėmijė.

  Hapur nga Dar_di, 05-10-2009 14:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 18,553
  09-02-2013, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Komunikimi Psikolog - Klient

  Hapur nga J@mes, 05-11-2007 17:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 9,320
  14-03-2012, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Pėrpara se tė postoni nė kėtė forum

  Hapur nga nausika, 23-02-2006 19:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,141
  23-02-2006, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Angry Probleme me veten!

  Hapur nga Andro_era, 17-12-2008 09:31
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,013
  21-07-2014, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Angry Si reagoni kur dikush ju ofendon?

  Hapur nga Arviola, 05-03-2014 16:02
  2 Faqe
  1 2
  i want to be beauty
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 1,769
  16-07-2014, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Semundja Borderline - Syndrom?

  Hapur nga aska_peja, 07-03-2014 05:22
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 342
  07-03-2014, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb Pytje per vlerat morale

  Hapur nga Kanki, 31-01-2014 21:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 551
  27-02-2014, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Adoleshenca dhe stresi psikologjik

  Hapur nga SeliBaruti, 14-01-2014 16:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 435
  14-01-2014, 16:38 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Dhimbje koke pas studimit

  Hapur nga tinushe, 31-12-2013 03:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 1,395
  12-01-2014, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Smile Turpi !

  Hapur nga chess_master, 15-12-2013 16:53
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 949
  25-12-2013, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 8. A shėrohet depresioni dhe ankthi?

  Hapur nga flaibi, 06-01-2009 13:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 28,419
  24-11-2013, 01:55 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Hijet, xhindet dhe njerezit

  Hapur nga ABIGAIL, 11-04-2003 17:00
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 8,461
  05-11-2013, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Prej cilės 'frike' vuani?

  Hapur nga AuGuSt_, 20-04-2006 08:19
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 340
  • Lexime: 32,679
  21-10-2013, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Arrow Endrrat...

  Hapur nga Robbery, 27-03-2011 09:02
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 5,486
  22-07-2013, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Artikuj tė pėrzgjedhur psikologjik

  Hapur nga Dar_di, 04-10-2010 11:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 13,823
  09-06-2013, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 13. endrrat e quditshme

  Hapur nga ledana-clever, 17-05-2013 16:25
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 578
  18-05-2013, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Unhappy Psikiatria: Industria e Vdekjes

  Hapur nga brooklyn2007, 29-01-2012 08:32
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,565
  09-05-2013, 16:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,873
  24-04-2013, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Me mungon vetja qe kam qene dikur?

  Hapur nga citrusse, 04-07-2011 15:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,395
  24-04-2013, 04:15 Shko tek mesazhi i fundit
 16. A po behem armik i vetvetes?

  Hapur nga Glorious10, 26-02-2013 23:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 1,721
  03-03-2013, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Arrow Njė ndihmė nga psikologu ose neurologu

  Hapur nga flaibi, 26-07-2008 05:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 9,765
  31-10-2012, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 18. C'do te thote Sensibėl?

  Hapur nga La_Lune, 11-12-2009 03:49
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 61
  • Lexime: 7,541
  12-10-2012, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Social Anxiety Disorder

  Hapur nga gals, 18-09-2012 16:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 811
  20-09-2012, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Pėrse nuk dhurojmė?!!!

  Hapur nga Anesti_55, 06-06-2011 10:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,692
  14-09-2012, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kerkoj nje psikolog......

  Hapur nga Komunikuesi, 30-05-2012 13:23
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,272
  23-06-2012, 01:16 Shko tek mesazhi i fundit
 22. E folura ne gjume dhe kercitja e dhembeve naten

  Hapur nga amerika1, 18-09-2011 23:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 4,534
  07-06-2012, 22:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,762
  22-05-2012, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Kerkoj Nihme per disa teori...

  Hapur nga tetovarja87, 18-05-2012 14:22
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 905
  18-05-2012, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Depresioni

  Hapur nga Leila, 07-08-2003 00:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 28,443
  17-05-2012, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Unhappy Kerkoj psikolog/e

  Hapur nga zan, 29-03-2012 16:38
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 9,101
  04-04-2012, 18:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 6,552
  14-01-2012, 16:46 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Teoria e Carl Roger

  Hapur nga Glamorous, 13-01-2012 19:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 785
  14-01-2012, 03:39 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Atak (Krizė) Paniku

  Hapur nga StormAngel, 23-03-2006 17:47
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,072
  08-01-2012, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Question C'mendim keni mbi depresionin???

  Hapur nga Ada, 13-10-2002 14:13
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,943
  15-12-2011, 14:20 Shko tek mesazhi i fundit
 29. A ndikon pamja e jashtme ne personalitetin e njeriut?

  Hapur nga shitesi, 14-07-2006 09:00
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 10,747
  15-12-2011, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Tradhtia e ka emrin burrė apo grua?!

  Hapur nga YlliRiaN, 01-05-2009 11:10
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 6,609
  25-11-2011, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Semundje apo cfare?

  Hapur nga Sea Melody, 15-08-2011 19:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 4,131
  18-11-2011, 21:24 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Smile Majtas apo Djathtas

  Hapur nga shigjeta, 22-10-2011 11:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 886
  22-10-2011, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
 33. IQ test dhe matja e inteligjences

  Hapur nga shigjeta, 21-10-2011 01:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,936
  22-10-2011, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,342
  17-10-2011, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Probleme me stabilitet!!!!

  Hapur nga citrusse, 06-07-2011 11:07
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,965
  20-08-2011, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Puna nje shoku

  Hapur nga Segestani, 05-08-2011 08:38
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,906
  15-08-2011, 15:47 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Kompleksi i Adamit dhe Sindromi i Eves

  Hapur nga teta, 06-08-2011 07:17
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,257
  06-08-2011, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 2,401
  04-08-2011, 16:20 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Kam problem me komunikimin joverbal

  Hapur nga doniii, 26-07-2011 09:14
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,294
  29-07-2011, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 914
  26-07-2011, 06:41 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Kam frike nga aksidentet e trafikut !

  Hapur nga citrusse, 21-07-2011 18:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 3,994
  24-07-2011, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Gjatesia ime

  Hapur nga doniii, 12-07-2011 09:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,484
  15-07-2011, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Si t'ia bej? Me ndihmoni

  Hapur nga KlaraPink, 06-07-2011 17:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 3,331
  14-07-2011, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Lexo mbrenda!

  Hapur nga doniii, 13-07-2011 10:57
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,193
  13-07-2011, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Pse vitet e femres nuk tregohen?

  Hapur nga KlaraPink, 04-06-2011 13:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 4,712
  07-07-2011, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Me mungon vetja qe kam qene dikur

  Hapur nga citrusse, 04-07-2011 18:39
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,667
  05-07-2011, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Qethja flokeve

  Hapur nga doniii, 07-06-2011 11:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,751
  08-06-2011, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •