Close
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 508 gjithsej

Forumi: Ditari i meditimeve

Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ditari i Meditimeve

  Hapur nga Fiori, 20-05-2002 18:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,507
  20-05-2002, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Aforizmat e Agim Metbalės #2

  Hapur nga Agim Metbala, 05-07-2015 12:34
  40 Faqe
  1 2 3 ... 40
  • Pėrgjigje: 795
  • Lexime: 108,950
  13-12-2017, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ditari i ndjenjave

  Hapur nga Shiu, 18-07-2006 10:49
  33 Faqe
  1 2 3 ... 33
  • Pėrgjigje: 641
  • Lexime: 120,947
  21-02-2017, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Mjellmush, mė ka marrė malli...

  Hapur nga oiseau en vol, 08-01-2006 22:52
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 18,949
  06-01-2017, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ndalu e fol dy fjalė.....

  Hapur nga skender76, 16-07-2008 22:31
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,575
  25-10-2016, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Jeta dhe ēfarė mendoni pėr te?

  Hapur nga Poeti, 10-02-2005 18:02
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 120
  • Lexime: 14,654
  25-10-2016, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Disa mendime - thėnie tė miat

  Hapur nga projekti21_dk, 22-06-2010 13:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 14,387
  25-10-2016, 09:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lypesi dhe lutesi!

  Hapur nga Ciarli, 25-10-2016 09:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 467
  25-10-2016, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ti erdhe!...

  Hapur nga Dreri, 03-05-2003 18:36
  23 Faqe
  1 2 3 ... 23
  • Pėrgjigje: 454
  • Lexime: 60,704
  21-08-2016, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kėngėt e emigrantit

  Hapur nga 2043, 03-05-2006 14:16
  38 Faqe
  1 2 3 ... 38
  • Pėrgjigje: 746
  • Lexime: 54,324
  28-04-2016, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Korrespondencė

  Hapur nga Teli, 19-04-2006 06:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 12,043
  04-03-2016, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Poezia djepi i deshtakeve valle?!!

  Hapur nga Ciarli, 16-02-2016 06:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,465
  16-02-2016, 06:22 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ditari im.

  Hapur nga 2043, 06-05-2006 17:46
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 286
  • Lexime: 58,028
  29-10-2015, 03:18 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ditari im i kohės.

  Hapur nga pranvera bica, 07-06-2009 08:46
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 211
  • Lexime: 38,996
  23-08-2015, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Post Letrat e pashkruara

  Hapur nga laguna blu, 06-01-2005 07:36
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 164
  • Lexime: 35,583
  13-08-2015, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lightbulb Aforizmat e Agim Metbalės

  Hapur nga Agim Metbala, 17-01-2008 17:19
  74 Faqe
  1 2 3 ... 74
  • Pėrgjigje: 1,463
  • Lexime: 194,839
  04-07-2015, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Dashuria ėshtė gjithēka ēfarė unė kam tė tė jap!

  Hapur nga pranvera bica, 18-07-2009 12:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 15,412
  25-03-2015, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Si perballoj nje tradheti dhe zhgenjim

  Hapur nga Ester Mera, 22-03-2015 13:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,344
  23-03-2015, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Pershtypje dhe ndjesi

  Hapur nga daniel00, 09-05-2012 18:56
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 186
  • Lexime: 22,565
  18-03-2015, 15:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,963
  04-12-2014, 22:12 Shko tek mesazhi i fundit
 19. A mund t'bėhesh poet?

  Hapur nga neptun, 06-02-2013 16:35
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,497
  04-12-2014, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Mendime te ēastit

  Hapur nga bono, 25-05-2002 18:14
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 7,439
  12-11-2014, 09:08 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Mbreme!

  Hapur nga studente22, 04-11-2014 12:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 970
  04-11-2014, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ditari i nje mergimtari/e

  Hapur nga Ilirana, 25-05-2012 15:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 12,336
  30-08-2014, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Afsh!

  Hapur nga Zombi, 13-02-2008 18:17
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 135
  • Lexime: 25,101
  30-06-2014, 07:41 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Dedikuar babit tim

  Hapur nga DeuS, 25-01-2004 01:52
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 200,564
  14-03-2014, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Nje leter e pa derguar...

  Hapur nga tetovarja87, 08-12-2009 18:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 47,691
  04-02-2014, 07:15 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Gjethja ėndėrrimtare

  Hapur nga deep_blue, 27-11-2013 11:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,230
  27-11-2013, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sikur gjethet e vjeshtes.!.

  Hapur nga abica, 15-11-2013 12:57
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,956
  15-11-2013, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Ndodh dhe keshtu!

  Hapur nga studente22, 11-07-2013 13:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,335
  11-07-2013, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lėvizur: Fadil Lushi:Daciqi dhe "ato" te kalit te Skenderbeut

  Hapur nga fadil lushi, 23-05-2013 01:19
  •  
  •  
 30. si valle?

  Hapur nga studente22, 17-05-2013 08:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,407
  17-05-2013, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
 31. E preka...

  Hapur nga e_kalter, 31-08-2002 10:09
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 21,389
  13-05-2013, 19:59 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Ėngjėll!

  Hapur nga studente22, 05-03-2013 05:41
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,431
  13-05-2013, 13:04 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Ēuditerisht!

  Hapur nga studente22, 10-05-2013 04:04
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,069
  10-05-2013, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Monologu i romit

  Hapur nga deep_blue, 18-04-2013 17:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,674
  18-04-2013, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Pasqyra. e shpirtit ..

  Hapur nga timo_88, 17-04-2013 02:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,497
  17-04-2013, 02:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 480,897
  26-02-2013, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Thėnie nga vetė ju nė shqip

  Hapur nga Zana e malit, 23-01-2006 20:16
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 181
  • Lexime: 42,416
  20-12-2012, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Ndoshta njė ditė

  Hapur nga ony_anna, 29-09-2011 06:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,889
  27-11-2012, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Atmosfera E Festave

  Hapur nga mariaAA, 18-11-2012 14:27
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,444
  18-11-2012, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Kjo Eshte Ajo Cfare Tani Ndiej...

  Hapur nga mariaAA, 18-11-2012 14:13
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,420
  18-11-2012, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Nje flete nga ditari im

  Hapur nga tetovarja87, 01-08-2012 16:44
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 27,838
  12-11-2012, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 41. BATO - blog

  Hapur nga -BATO-, 26-11-2009 13:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,372
  27-10-2012, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Eja...

  Hapur nga mbreta, 16-09-2004 03:37
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 232
  • Lexime: 29,803
  13-09-2012, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Shprehje Latine

  Hapur nga Askusho, 02-09-2012 06:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 6,116
  06-09-2012, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Poezi tė krijuara nga unė me brengė nė zemėr

  Hapur nga EDUARDI, 25-01-2005 05:54
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 267
  • Lexime: 110,130
  29-06-2012, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 45. serish pa gjume :(

  Hapur nga Bora`, 25-06-2012 22:59
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,402
  25-06-2012, 23:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,376
  19-06-2012, 00:20 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Mirmengjes shqiperi

  Hapur nga Bora`, 17-06-2012 01:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,284
  17-06-2012, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •