Close
Duke renditur temat 1 deri 19 prej 19 gjithsej

Forumi: Tema shoqėrore

Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Varfėria dhe mizerja.

  Hapur nga DI_ANA, 10-11-2007 09:30
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 57,431
  18-01-2017, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Dhuna ndaj grave

  Hapur nga blondina, 22-10-2002 11:10
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 342
  • Lexime: 83,350
  27-10-2016, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Tė gabosh ėshtė njerėzore, tė falėsh ėshtė hyjnore

  Hapur nga kolombi, 22-02-2004 13:41
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 144
  • Lexime: 70,948
  19-07-2016, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Argumenti dhe Argumentimi

  Hapur nga Borix, 10-07-2007 05:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 42,165
  06-03-2015, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 25-10-2007 13:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,855
  25-10-2007, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 245
  13-03-2017, 21:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 189
  13-03-2017, 00:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 180
  12-03-2017, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Sot festojnė ditėlindjen :

  Hapur nga Bahri., 11-03-2017 04:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 144
  11-03-2017, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 166
  09-03-2017, 23:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 156
  09-03-2017, 00:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 157
  08-03-2017, 00:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 154
  07-03-2017, 00:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 145
  06-03-2017, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 158
  05-03-2017, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Njiqind lutje.

  Hapur nga Bahri., 04-03-2017 07:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 117
  04-03-2017, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 159
  04-03-2017, 02:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 99
  03-03-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 159
  03-03-2017, 05:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Adin kush diftim me ba ..?

  Hapur nga Bahri., 02-03-2017 11:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 109
  02-03-2017, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 187
  02-03-2017, 01:29 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kshilla s'ashte kafshatate qe t'ban dam .

  Hapur nga Bahri., 01-03-2017 16:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 96
  01-03-2017, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 403
  18-01-2017, 04:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 264
  14-01-2017, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •