Close
Duke renditur temat 1 deri 4 prej 4 gjithsej

Forumi: Tema shoqėrore

Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Dhuna ndaj grave

  Hapur nga blondina, 22-10-2002 12:10
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 343
  • Lexime: 108,606
  24-11-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Varfėria dhe mizerja.

  Hapur nga DI_ANA, 10-11-2007 10:30
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 76,565
  18-01-2017, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Tė gabosh ėshtė njerėzore, tė falėsh ėshtė hyjnore

  Hapur nga kolombi, 22-02-2004 14:41
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 144
  • Lexime: 94,609
  19-07-2016, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Argumenti dhe Argumentimi

  Hapur nga Borix, 10-07-2007 06:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 54,978
  06-03-2015, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 25-10-2007 14:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,267
  25-10-2007, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 168
  06-12-2018, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 191
  26-11-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lulet

  Hapur nga sirena_adria, 29-03-2018 16:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,080
  10-11-2018, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 504
  13-09-2018, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •