Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 466 gjithsej

Forumi: Muzika botėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi zhanre tė ndryshme tė muzikės botėrore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Elita e muzikės - Radiohead

  Hapur nga Pratolini, 13-03-2008 09:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 19,171
  19-10-2011, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Ariet mė tė bukura

  Hapur nga MI CORAZON, 15-09-2003 16:38
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 66,918
  22-04-2009, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Sqarime pėr postimet nė kėtė forum

  Hapur nga shigjeta, 27-12-2002 00:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,402
  28-04-2006, 01:04 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Cfare muzike po degjoni

  Hapur nga martini1984, 30-05-2015 08:23
  33 Faqe
  1 2 3 ... 33
  • Pėrgjigje: 650
  • Lexime: 45,882
  15-10-2018, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Muzika, skena, estetika… dhe Retrovizorja

  Hapur nga Lazo, 06-09-2018 14:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 137
  06-09-2018, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sunny Hill Festival

  Hapur nga sirena_adria, 12-07-2018 08:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 182
  12-07-2018, 08:39 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Hip to the Hop

  Hapur nga RaPSouL, 18-10-2009 10:11
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,573
  24-06-2018, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ermal Meta

  Hapur nga sirena_adria, 19-02-2017 10:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 3,214
  07-06-2018, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Hapur nga sirena_adria, 29-12-2017 09:11
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 275
  • Lexime: 7,951
  07-06-2018, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Dua Lipa

  Hapur nga sirena_adria, 24-06-2017 10:35
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 1,507
  27-05-2018, 10:55 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Eleni Foureira

  Hapur nga sirena_adria, 03-05-2018 14:31
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 493
  04-05-2018, 18:50 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Elvana Gjata

  Hapur nga sirena_adria, 16-06-2017 09:50
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 841
  06-04-2018, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Tania, njė ėndėrr shqiptare nė Australi

  Hapur nga Mjellma, 30-08-2003 14:41
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,629
  10-03-2018, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 284
  08-03-2018, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Pėr nostaligjkėt Lynyrd Skynyrd

  Hapur nga Wordless, 07-03-2018 04:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 343
  07-03-2018, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Baritoni Gėzim Myshketa

  Hapur nga Brari, 31-05-2003 07:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,452
  19-02-2018, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ana Oksa

  Hapur nga dodoni, 27-02-2006 02:34
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,736
  31-01-2018, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Mtv ema 2017

  Hapur nga sirena_adria, 12-11-2017 07:56
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 591
  12-11-2017, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Andre Rieu

  Hapur nga shigjeta, 02-10-2005 21:33
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,454
  28-08-2017, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Woodstock - 3 dit paqje dhe dashuri

  Hapur nga busavata, 04-06-2010 20:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 3,789
  15-08-2017, 18:40 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Muzika dhe kercimet latine

  Hapur nga angeldust, 03-01-2006 01:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 11,897
  31-07-2017, 23:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,360
  23-06-2017, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Eurovision Song Contest 2017 - Ukraine

  Hapur nga sirena_adria, 12-01-2017 09:05
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 11,822
  19-05-2017, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 884
  16-05-2017, 08:08 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Kėngė greke

  Hapur nga Black_Mamba, 22-07-2010 11:58
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,077
  11-05-2017, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Adriano Ēelentano

  Hapur nga Dita, 04-07-2002 15:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 25,815
  16-01-2017, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 921
  03-01-2017, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Hapur nga DamianDelia, 17-03-2014 13:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 8,993
  26-05-2016, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Eurovision Song Contest 2016 - Sweden

  Hapur nga sirena_adria, 08-01-2016 10:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 17,669
  14-05-2016, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Trance dhe Muzika Elektronike

  Hapur nga StormAngel, 13-08-2004 22:39
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 199
  • Lexime: 31,410
  05-05-2016, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Rammstein

  Hapur nga martini1984, 20-05-2009 05:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 21,757
  30-04-2016, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Iron Maiden - A matter of life and death

  Hapur nga FTN_2004, 02-10-2006 11:07
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,103
  09-03-2016, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Dejvid Boui dead.Lajm i trishtuar.

  Hapur nga benseven11, 11-01-2016 22:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 951
  11-01-2016, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Muzikė pėr veshėt e Albo

  Hapur nga Albo, 04-01-2016 13:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,231
  04-01-2016, 20:18 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Lajme nga bota e muzikės

  Hapur nga shigjeta, 10-02-2003 02:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 15,409
  02-01-2016, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sondazh Sondazh: Ac / Dc

  Hapur nga busavata, 13-05-2010 20:18
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,184
  24-12-2015, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Pink Floyd

  Hapur nga busavata, 15-04-2010 19:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 7,762
  25-11-2015, 19:21 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Bob Dylan - doktorature nderi

  Hapur nga Dita, 24-06-2004 05:28
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,458
  25-11-2015, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Kėngėt franceze

  Hapur nga MI CORAZON, 01-09-2003 22:57
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 41,735
  23-09-2015, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Carlos Santana

  Hapur nga [Perla], 15-07-2009 03:31
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,330
  24-08-2015, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Xhejms Last Orkestra

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 16:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 4,214
  10-06-2015, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Muzika latine

  Hapur nga KlaraPink, 27-05-2011 15:06
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,044
  24-05-2015, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Eurovision Song Contest 2015

  Hapur nga sirena_adria, 14-10-2014 10:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 20,521
  24-05-2015, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Demis Roussos

  Hapur nga benseven11, 17-12-2014 22:00
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,718
  16-05-2015, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Kenge nga grupi i Scorpions

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 14:09
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,987
  16-05-2015, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Kenge nga Grupi Guns&Roses

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 10:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,152
  16-05-2015, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Kenge nga grupi Europe.

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 10:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,000
  16-05-2015, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Versione te kenges Baker Street

  Hapur nga benseven11, 09-05-2015 11:42
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,289
  09-05-2015, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Alphaville

  Hapur nga benseven11, 21-12-2014 11:07
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,986
  06-05-2015, 23:28 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Pse mendoni se ka devalvuar muzika?

  Hapur nga citrusse, 05-07-2011 18:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,552
  03-05-2015, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Grupet/kėngėtarėt qė keni parė/dėshironi tė shikoni LIVE?

  Hapur nga Lit, 20-05-2004 01:36
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 19,552
  26-04-2015, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Yoko Kanno

  Hapur nga daniel00, 01-04-2015 21:19
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,508
  01-04-2015, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Tito&Tarantula

  Hapur nga busavata, 10-03-2015 20:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,084
  10-03-2015, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •