Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 466 gjithsej

Forumi: Muzika botėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi zhanre tė ndryshme tė muzikės botėrore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Elita e muzikės - Radiohead

  Hapur nga Pratolini, 13-03-2008 10:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 19,674
  19-10-2011, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Ariet mė tė bukura

  Hapur nga MI CORAZON, 15-09-2003 17:38
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 68,365
  22-04-2009, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Sqarime pėr postimet nė kėtė forum

  Hapur nga shigjeta, 27-12-2002 01:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,671
  28-04-2006, 02:04 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Muzika sot

  Hapur nga Fiori, 24-09-2007 16:43
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 7,557
  11-12-2018, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Cfare muzike po degjoni

  Hapur nga martini1984, 30-05-2015 09:23
  35 Faqe
  1 2 3 ... 35
  • Pėrgjigje: 684
  • Lexime: 48,507
  10-12-2018, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dua Lipa

  Hapur nga sirena_adria, 24-06-2017 11:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 1,738
  24-10-2018, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ju Pelqen muzika Greke

  Hapur nga policia911, 21-04-2011 18:34
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 11,415
  20-10-2018, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Muzika, skena, estetika… dhe Retrovizorja

  Hapur nga Lazo, 06-09-2018 15:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 192
  06-09-2018, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sunny Hill Festival

  Hapur nga sirena_adria, 12-07-2018 09:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 236
  12-07-2018, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Hip to the Hop

  Hapur nga RaPSouL, 18-10-2009 11:11
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,639
  24-06-2018, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ermal Meta

  Hapur nga sirena_adria, 19-02-2017 11:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 3,408
  07-06-2018, 15:15 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Hapur nga sirena_adria, 29-12-2017 10:11
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 275
  • Lexime: 8,391
  07-06-2018, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Eleni Foureira

  Hapur nga sirena_adria, 03-05-2018 15:31
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 559
  04-05-2018, 19:50 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Elvana Gjata

  Hapur nga sirena_adria, 16-06-2017 10:50
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 925
  06-04-2018, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Tania, njė ėndėrr shqiptare nė Australi

  Hapur nga Mjellma, 30-08-2003 15:41
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,712
  10-03-2018, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 343
  08-03-2018, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pėr nostaligjkėt Lynyrd Skynyrd

  Hapur nga Wordless, 07-03-2018 05:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 390
  07-03-2018, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Baritoni Gėzim Myshketa

  Hapur nga Brari, 31-05-2003 08:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,532
  19-02-2018, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ana Oksa

  Hapur nga dodoni, 27-02-2006 03:34
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,803
  31-01-2018, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Mtv ema 2017

  Hapur nga sirena_adria, 12-11-2017 08:56
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 644
  12-11-2017, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Andre Rieu

  Hapur nga shigjeta, 02-10-2005 22:33
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,566
  28-08-2017, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Woodstock - 3 dit paqje dhe dashuri

  Hapur nga busavata, 04-06-2010 21:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 3,938
  15-08-2017, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Muzika dhe kercimet latine

  Hapur nga angeldust, 03-01-2006 02:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 12,094
  01-08-2017, 00:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,411
  23-06-2017, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Eurovision Song Contest 2017 - Ukraine

  Hapur nga sirena_adria, 12-01-2017 10:05
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 12,177
  19-05-2017, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 946
  16-05-2017, 09:08 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kėngė greke

  Hapur nga Black_Mamba, 22-07-2010 12:58
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,174
  11-05-2017, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Adriano Ēelentano

  Hapur nga Dita, 04-07-2002 16:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 26,117
  16-01-2017, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 982
  03-01-2017, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Hapur nga DamianDelia, 17-03-2014 14:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 9,160
  26-05-2016, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Eurovision Song Contest 2016 - Sweden

  Hapur nga sirena_adria, 08-01-2016 11:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 17,973
  14-05-2016, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Trance dhe Muzika Elektronike

  Hapur nga StormAngel, 13-08-2004 23:39
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 199
  • Lexime: 31,770
  05-05-2016, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Rammstein

  Hapur nga martini1984, 20-05-2009 06:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 22,096
  30-04-2016, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Iron Maiden - A matter of life and death

  Hapur nga FTN_2004, 02-10-2006 12:07
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,149
  09-03-2016, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Dejvid Boui dead.Lajm i trishtuar.

  Hapur nga benseven11, 11-01-2016 23:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 996
  11-01-2016, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Muzikė pėr veshėt e Albo

  Hapur nga Albo, 04-01-2016 14:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,295
  04-01-2016, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Lajme nga bota e muzikės

  Hapur nga shigjeta, 10-02-2003 03:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 15,576
  02-01-2016, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sondazh Sondazh: Ac / Dc

  Hapur nga busavata, 13-05-2010 21:18
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,271
  24-12-2015, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Pink Floyd

  Hapur nga busavata, 15-04-2010 20:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 7,900
  25-11-2015, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Bob Dylan - doktorature nderi

  Hapur nga Dita, 24-06-2004 06:28
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,504
  25-11-2015, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Kėngėt franceze

  Hapur nga MI CORAZON, 01-09-2003 23:57
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 42,373
  23-09-2015, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Carlos Santana

  Hapur nga [Perla], 15-07-2009 04:31
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,403
  24-08-2015, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Xhejms Last Orkestra

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 17:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 4,323
  10-06-2015, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Muzika latine

  Hapur nga KlaraPink, 27-05-2011 16:06
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,105
  24-05-2015, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Eurovision Song Contest 2015

  Hapur nga sirena_adria, 14-10-2014 11:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 20,851
  24-05-2015, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Demis Roussos

  Hapur nga benseven11, 17-12-2014 23:00
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,780
  16-05-2015, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Kenge nga grupi i Scorpions

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 15:09
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,046
  16-05-2015, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Kenge nga Grupi Guns&Roses

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 11:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,197
  16-05-2015, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Kenge nga grupi Europe.

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 11:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,046
  16-05-2015, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Versione te kenges Baker Street

  Hapur nga benseven11, 09-05-2015 12:42
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,342
  09-05-2015, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Alphaville

  Hapur nga benseven11, 21-12-2014 12:07
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,029
  07-05-2015, 00:28 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Pse mendoni se ka devalvuar muzika?

  Hapur nga citrusse, 05-07-2011 19:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,608
  03-05-2015, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Grupet/kėngėtarėt qė keni parė/dėshironi tė shikoni LIVE?

  Hapur nga Lit, 20-05-2004 02:36
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 19,725
  26-04-2015, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •