Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 466 gjithsej

Forumi: Muzika botėrore

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi zhanre tė ndryshme tė muzikės botėrore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Elita e muzikės - Radiohead

  Hapur nga Pratolini, 13-03-2008 10:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 19,392
  19-10-2011, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Ariet mė tė bukura

  Hapur nga MI CORAZON, 15-09-2003 17:38
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 67,717
  22-04-2009, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Sqarime pėr postimet nė kėtė forum

  Hapur nga shigjeta, 27-12-2002 01:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,532
  28-04-2006, 02:04 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Cfare muzike po degjoni

  Hapur nga martini1984, 30-05-2015 09:23
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 676
  • Lexime: 47,365
  10-11-2018, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Dua Lipa

  Hapur nga sirena_adria, 24-06-2017 11:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 1,619
  24-10-2018, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ju Pelqen muzika Greke

  Hapur nga policia911, 21-04-2011 18:34
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 11,324
  20-10-2018, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Muzika, skena, estetika… dhe Retrovizorja

  Hapur nga Lazo, 06-09-2018 15:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 159
  06-09-2018, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sunny Hill Festival

  Hapur nga sirena_adria, 12-07-2018 09:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 202
  12-07-2018, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Hip to the Hop

  Hapur nga RaPSouL, 18-10-2009 11:11
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,604
  24-06-2018, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ermal Meta

  Hapur nga sirena_adria, 19-02-2017 11:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 3,274
  07-06-2018, 15:15 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Eurovision Song Contest 2018 - Portugali

  Hapur nga sirena_adria, 29-12-2017 10:11
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 275
  • Lexime: 8,191
  07-06-2018, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Eleni Foureira

  Hapur nga sirena_adria, 03-05-2018 15:31
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 515
  04-05-2018, 19:50 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Elvana Gjata

  Hapur nga sirena_adria, 16-06-2017 10:50
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 873
  06-04-2018, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Tania, njė ėndėrr shqiptare nė Australi

  Hapur nga Mjellma, 30-08-2003 15:41
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,665
  10-03-2018, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 304
  08-03-2018, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Pėr nostaligjkėt Lynyrd Skynyrd

  Hapur nga Wordless, 07-03-2018 05:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 363
  07-03-2018, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Baritoni Gėzim Myshketa

  Hapur nga Brari, 31-05-2003 08:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,493
  19-02-2018, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ana Oksa

  Hapur nga dodoni, 27-02-2006 03:34
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,766
  31-01-2018, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Mtv ema 2017

  Hapur nga sirena_adria, 12-11-2017 08:56
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 615
  12-11-2017, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Andre Rieu

  Hapur nga shigjeta, 02-10-2005 22:33
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,499
  28-08-2017, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Woodstock - 3 dit paqje dhe dashuri

  Hapur nga busavata, 04-06-2010 21:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 3,886
  15-08-2017, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Muzika dhe kercimet latine

  Hapur nga angeldust, 03-01-2006 02:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 12,022
  01-08-2017, 00:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,385
  23-06-2017, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Eurovision Song Contest 2017 - Ukraine

  Hapur nga sirena_adria, 12-01-2017 10:05
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 191
  • Lexime: 12,023
  19-05-2017, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 909
  16-05-2017, 09:08 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Kėngė greke

  Hapur nga Black_Mamba, 22-07-2010 12:58
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,118
  11-05-2017, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Adriano Ēelentano

  Hapur nga Dita, 04-07-2002 16:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 25,923
  16-01-2017, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 941
  03-01-2017, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Rocku ne krize: A po vdes rocku?

  Hapur nga DamianDelia, 17-03-2014 14:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 9,085
  26-05-2016, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Eurovision Song Contest 2016 - Sweden

  Hapur nga sirena_adria, 08-01-2016 11:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 17,849
  14-05-2016, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Trance dhe Muzika Elektronike

  Hapur nga StormAngel, 13-08-2004 23:39
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 199
  • Lexime: 31,610
  05-05-2016, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Rammstein

  Hapur nga martini1984, 20-05-2009 06:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 21,931
  30-04-2016, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Iron Maiden - A matter of life and death

  Hapur nga FTN_2004, 02-10-2006 12:07
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,115
  09-03-2016, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Dejvid Boui dead.Lajm i trishtuar.

  Hapur nga benseven11, 11-01-2016 23:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 965
  11-01-2016, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Muzikė pėr veshėt e Albo

  Hapur nga Albo, 04-01-2016 14:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,256
  04-01-2016, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lajme nga bota e muzikės

  Hapur nga shigjeta, 10-02-2003 03:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 15,490
  02-01-2016, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sondazh Sondazh: Ac / Dc

  Hapur nga busavata, 13-05-2010 21:18
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,243
  24-12-2015, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Pink Floyd

  Hapur nga busavata, 15-04-2010 20:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 7,844
  25-11-2015, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Bob Dylan - doktorature nderi

  Hapur nga Dita, 24-06-2004 06:28
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,472
  25-11-2015, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Kėngėt franceze

  Hapur nga MI CORAZON, 01-09-2003 23:57
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 42,034
  23-09-2015, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Carlos Santana

  Hapur nga [Perla], 15-07-2009 04:31
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,366
  24-08-2015, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Xhejms Last Orkestra

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 17:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 4,253
  10-06-2015, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Muzika latine

  Hapur nga KlaraPink, 27-05-2011 16:06
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,079
  24-05-2015, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Eurovision Song Contest 2015

  Hapur nga sirena_adria, 14-10-2014 11:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 20,736
  24-05-2015, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Demis Roussos

  Hapur nga benseven11, 17-12-2014 23:00
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,747
  16-05-2015, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Kenge nga grupi i Scorpions

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 15:09
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,012
  16-05-2015, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Kenge nga Grupi Guns&Roses

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 11:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,167
  16-05-2015, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Kenge nga grupi Europe.

  Hapur nga benseven11, 16-05-2015 11:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,015
  16-05-2015, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Versione te kenges Baker Street

  Hapur nga benseven11, 09-05-2015 12:42
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,306
  09-05-2015, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Alphaville

  Hapur nga benseven11, 21-12-2014 12:07
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,006
  07-05-2015, 00:28 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Pse mendoni se ka devalvuar muzika?

  Hapur nga citrusse, 05-07-2011 19:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,576
  03-05-2015, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Grupet/kėngėtarėt qė keni parė/dėshironi tė shikoni LIVE?

  Hapur nga Lit, 20-05-2004 02:36
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 169
  • Lexime: 19,616
  26-04-2015, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Yoko Kanno

  Hapur nga daniel00, 01-04-2015 22:19
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,530
  01-04-2015, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •