Close

Forumi: Sporti dhe sportdashėsit

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 1,457
  • Postime: 137,027
  1. Kampionati Botėror i Futbollit kėtė rradhė do tė zhvillohet nė Brazil mė 2014. Kėtu do tė gjeni hapėsirėn e duhur pėr tė diskutuar mbi evenimentin mė tė madh sportiv nė botė qė ndodh vetėm njėherė nė katėr vjet.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 197
   • Postime: 14,440
  2. Ketu do te gjeni gjithcka mbi Kampionatin Europian te Futbollit.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 99
   • Postime: 7,224
  3. Ketu, keni mundesine per te dhene parashikimet tuaja per rezultatet e ndeshjeve te futbollit ne Shqiperi dhe Europe.

   Komandat e Forumit:

   Forum Statistics:

   • Tema: 20
   • Postime: 4,853
 2. O sa mirė me qenė shqiptar! Mblidhuni kėtu dhe diskutoni mbi ndeshjet e kombėtares shqiptare si edhe pėr ekipin tuaj tė zemres, Forca Shqipėria!

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 325
  • Postime: 18,755
 3. Ngjarjet nga sporti neper Bote, NBA, Atletika, Boksi etj

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 200
  • Postime: 7,193
 4. Tė gjithė tifozėt e Formula 1, MOTO GP, Rrally dhe shpejtėsisė janė tė ftuar tė marrin pjesė kėtu.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 159
  • Postime: 5,690
 5. Ju pėlqen parashutizmi? peshngritja? Kėtu do tė gjeni hapėsirėn pėr diskutuar mbi sportet e rėnda dhe ato ekstreme.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 71
  • Postime: 1,113

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi