Close
Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 582 gjithsej

Forumi: Pėrshėndetje dhe urime

Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: 8 Mars festa e Nėnės.

  Hapur nga kolombi, 07-03-2004 15:51
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 354,924
  08-03-2017, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Pėrshėndes stafin e #shqiperia

  Hapur nga Albo, 02-12-2006 05:17
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 406
  • Lexime: 81,215
  15-01-2017, 22:17 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Pėr cilin anėtarė tė ka marrė malli...

  Hapur nga Agim Metbala, 01-08-2013 09:14
  38 Faqe
  1 2 3 ... 38
  • Pėrgjigje: 742
  • Lexime: 54,975
  20-02-2018, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Arsimi,shkenca dhe kultura

  Hapur nga Hotlani, 21-01-2018 19:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 155
  21-01-2018, 19:34 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Red face Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Hapur nga Busy Girl, 16-12-2014 05:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 7,835
  02-01-2018, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Zotimet tuaja personale pėr vitin 2018

  Hapur nga Albo, 01-01-2018 23:27
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 127
  01-01-2018, 23:42 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Gezuar Vitin e Ri 2018

  Hapur nga Lazo, 31-12-2017 21:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 140
  31-12-2017, 21:01 Shko tek mesazhi i fundit
 6. ju uroj te gjithve cdo te mire

  Hapur nga Brari, 24-08-2017 17:28
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,892
  31-12-2017, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Gėzuar Vitin e Peshkut!

  Hapur nga Lazo, 28-12-2017 18:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 205
  28-12-2017, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 836
  18-12-2017, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Tungjatjeta

  Hapur nga Ademaj03, 08-10-2017 15:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 456
  08-10-2017, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Per shume vjet ashuret !

  Hapur nga abica, 05-10-2017 20:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 455
  05-10-2017, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
 10. pershendetje

  Hapur nga endrraime, 04-08-2017 23:54
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 889
  05-08-2017, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Gėzuar Bajramin!

  Hapur nga Lazo, 25-06-2017 13:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,262
  25-06-2017, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Pershendetje

  Hapur nga Denis Tocilla, 16-06-2017 12:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 978
  16-06-2017, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pershendetje te rastit

  Hapur nga Elian70, 03-10-2014 05:31
  56 Faqe
  1 2 3 ... 56
  • Pėrgjigje: 1,110
  • Lexime: 109,944
  14-05-2017, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Pershendetje

  Hapur nga Gurreci, 10-03-2017 10:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,192
  10-03-2017, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,291
  02-03-2017, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 629
  20-02-2017, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 406
  18-02-2017, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 574
  18-02-2017, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sot festojnė ditėlindjen :

  Hapur nga Bahri., 17-02-2017 05:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 547
  17-02-2017, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sot festojnė ditėlindjen :

  Hapur nga Bahri., 16-02-2017 05:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 595
  16-02-2017, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sot festojnė ditėlindjen :

  Hapur nga Bahri., 15-02-2017 00:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 525
  15-02-2017, 00:22 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 14-02-2017 06:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 589
  14-02-2017, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Shen Valentin

  Hapur nga Lazo, 14-02-2017 05:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 439
  14-02-2017, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 13-02-2017 10:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 565
  13-02-2017, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 10-02-2017 19:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 575
  10-02-2017, 19:23 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 10-02-2017 03:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 600
  10-02-2017, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Mos harro se do plakesh ...?

  Hapur nga Bahri., 02-02-2017 17:54
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 584
  09-02-2017, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 09-02-2017 00:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 516
  09-02-2017, 00:39 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 08-02-2017 04:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 550
  08-02-2017, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 04-02-2017 23:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 590
  04-02-2017, 23:28 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sa t'jesh gjall...!

  Hapur nga Bahri., 04-02-2017 05:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 504
  04-02-2017, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 04-02-2017 05:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 505
  04-02-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 03-02-2017 07:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 542
  03-02-2017, 07:57 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 31-01-2017 23:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 607
  31-01-2017, 23:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 459
  31-01-2017, 12:08 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sot festojnė ditėlindjen .

  Hapur nga Bahri., 30-01-2017 23:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 569
  30-01-2017, 23:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 535
  30-01-2017, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 639
  30-01-2017, 10:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 667
  30-01-2017, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Ky yll i vogel :

  Hapur nga Bahri., 29-01-2017 23:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 397
  29-01-2017, 23:45 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Sot kan fest ditlindjet :

  Hapur nga Bahri., 29-01-2017 23:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 436
  29-01-2017, 23:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 511
  28-01-2017, 00:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 588
  27-01-2017, 00:35 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Sot festojnė ditėlindjen :

  Hapur nga Bahri., 26-01-2017 03:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 672
  26-01-2017, 03:07 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Sot festojne ditelindjen :

  Hapur nga Bahri., 25-01-2017 06:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 411
  25-01-2017, 06:02 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Sot festojnė ditėlindjen :

  Hapur nga Bahri., 24-01-2017 05:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 429
  24-01-2017, 05:02 Shko tek mesazhi i fundit
 37. urim ditelindje :

  Hapur nga Bahri., 23-01-2017 10:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 432
  23-01-2017, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Sot festojne ditlindjen :

  Hapur nga Bahri., 23-01-2017 04:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 418
  23-01-2017, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Sot kan fest ditlindjet :

  Hapur nga Bahri., 22-01-2017 04:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 395
  22-01-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •