Close
Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 582 gjithsej

Forumi: Pėrshėndetje dhe urime

Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: 8 Mars festa e Nėnės.

  Hapur nga kolombi, 07-03-2004 15:51
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 354,258
  08-03-2017, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Pėrshėndes stafin e #shqiperia

  Hapur nga Albo, 02-12-2006 05:17
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 406
  • Lexime: 81,026
  15-01-2017, 22:17 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Pėr cilin anėtarė tė ka marrė malli...

  Hapur nga Agim Metbala, 01-08-2013 09:14
  38 Faqe
  1 2 3 ... 38
  • Pėrgjigje: 741
  • Lexime: 54,608
  12-02-2018, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Arsimi,shkenca dhe kultura

  Hapur nga Hotlani, 21-01-2018 19:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 153
  21-01-2018, 19:34 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Red face Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Hapur nga Busy Girl, 16-12-2014 05:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 7,831
  02-01-2018, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Zotimet tuaja personale pėr vitin 2018

  Hapur nga Albo, 01-01-2018 23:27
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 125
  01-01-2018, 23:42 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Gezuar Vitin e Ri 2018

  Hapur nga Lazo, 31-12-2017 21:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 140
  31-12-2017, 21:01 Shko tek mesazhi i fundit
 6. ju uroj te gjithve cdo te mire

  Hapur nga Brari, 24-08-2017 17:28
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,888
  31-12-2017, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Gėzuar Vitin e Peshkut!

  Hapur nga Lazo, 28-12-2017 18:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 204
  28-12-2017, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 827
  18-12-2017, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Tungjatjeta

  Hapur nga Ademaj03, 08-10-2017 15:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 452
  08-10-2017, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Per shume vjet ashuret !

  Hapur nga abica, 05-10-2017 20:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 453
  05-10-2017, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
 10. pershendetje

  Hapur nga endrraime, 04-08-2017 23:54
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 886
  05-08-2017, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Gėzuar Bajramin!

  Hapur nga Lazo, 25-06-2017 13:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,259
  25-06-2017, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Pershendetje

  Hapur nga Denis Tocilla, 16-06-2017 12:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 974
  16-06-2017, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pershendetje te rastit

  Hapur nga Elian70, 03-10-2014 05:31
  56 Faqe
  1 2 3 ... 56
  • Pėrgjigje: 1,110
  • Lexime: 109,879
  14-05-2017, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Pershendetje

  Hapur nga Gurreci, 10-03-2017 10:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,191
  10-03-2017, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,288
  02-03-2017, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 628
  20-02-2017, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 405
  18-02-2017, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 572
  18-02-2017, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sot festojnė ditėlindjen :

  Hapur nga Bahri., 17-02-2017 05:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 545
  17-02-2017, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sot festojnė ditėlindjen :

  Hapur nga Bahri., 16-02-2017 05:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 594
  16-02-2017, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sot festojnė ditėlindjen :

  Hapur nga Bahri., 15-02-2017 00:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 521
  15-02-2017, 00:22 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 14-02-2017 06:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 586
  14-02-2017, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Shen Valentin

  Hapur nga Lazo, 14-02-2017 05:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 439
  14-02-2017, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 13-02-2017 10:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 561
  13-02-2017, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 10-02-2017 19:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 573
  10-02-2017, 19:23 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 10-02-2017 03:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 599
  10-02-2017, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Mos harro se do plakesh ...?

  Hapur nga Bahri., 02-02-2017 17:54
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 582
  09-02-2017, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 09-02-2017 00:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 513
  09-02-2017, 00:39 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 08-02-2017 04:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 547
  08-02-2017, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 04-02-2017 23:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 586
  04-02-2017, 23:28 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sa t'jesh gjall...!

  Hapur nga Bahri., 04-02-2017 05:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 504
  04-02-2017, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 04-02-2017 05:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 503
  04-02-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 03-02-2017 07:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 539
  03-02-2017, 07:57 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 31-01-2017 23:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 603
  31-01-2017, 23:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 458
  31-01-2017, 12:08 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sot festojnė ditėlindjen .

  Hapur nga Bahri., 30-01-2017 23:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 567
  30-01-2017, 23:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 530
  30-01-2017, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 636
  30-01-2017, 10:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 665
  30-01-2017, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Ky yll i vogel :

  Hapur nga Bahri., 29-01-2017 23:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 396
  29-01-2017, 23:45 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Sot kan fest ditlindjet :

  Hapur nga Bahri., 29-01-2017 23:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 435
  29-01-2017, 23:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 509
  28-01-2017, 00:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 587
  27-01-2017, 00:35 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Sot festojnė ditėlindjen :

  Hapur nga Bahri., 26-01-2017 03:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 670
  26-01-2017, 03:07 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Sot festojne ditelindjen :

  Hapur nga Bahri., 25-01-2017 06:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 408
  25-01-2017, 06:02 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Sot festojnė ditėlindjen :

  Hapur nga Bahri., 24-01-2017 05:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 426
  24-01-2017, 05:02 Shko tek mesazhi i fundit
 37. urim ditelindje :

  Hapur nga Bahri., 23-01-2017 10:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 427
  23-01-2017, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Sot festojne ditlindjen :

  Hapur nga Bahri., 23-01-2017 04:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 413
  23-01-2017, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Sot kan fest ditlindjet :

  Hapur nga Bahri., 22-01-2017 04:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 392
  22-01-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •