Close
Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 587 gjithsej

Forumi: Pėrshėndetje dhe urime

Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: 8 Mars festa e Nėnės.

  Hapur nga kolombi, 07-03-2004 14:51
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 397,061
  08-03-2018, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Pėrshėndes stafin e #shqiperia

  Hapur nga Albo, 02-12-2006 04:17
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 406
  • Lexime: 82,187
  15-01-2017, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ku kanė humbur antarėt e vjetėr ?!

  Hapur nga Wordless, 07-03-2018 16:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 338
  14-03-2018, 09:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. v1 Shutdown on 2018-03-31

  Hapur nga onelyfeiknoy0, 07-03-2018 10:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 121
  07-03-2018, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Festa e mesueses 7 marsi

  Hapur nga bora2, 05-03-2018 11:23
  feste, frymezim, jete, mesuese
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 181
  05-03-2018, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 184
  04-03-2018, 16:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 154
  04-03-2018, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Pershendetje te rastit

  Hapur nga Elian70, 03-10-2014 04:31
  56 Faqe
  1 2 3 ... 56
  • Pėrgjigje: 1,113
  • Lexime: 110,907
  28-02-2018, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pėr cilin anėtarė tė ka marrė malli...

  Hapur nga Agim Metbala, 01-08-2013 08:14
  38 Faqe
  1 2 3 ... 38
  • Pėrgjigje: 742
  • Lexime: 55,614
  20-02-2018, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Arsimi,shkenca dhe kultura

  Hapur nga Hotlani, 21-01-2018 18:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 174
  21-01-2018, 18:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Red face Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin E Ri 2015 !!!

  Hapur nga Busy Girl, 16-12-2014 04:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 7,914
  02-01-2018, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Zotimet tuaja personale pėr vitin 2018

  Hapur nga Albo, 01-01-2018 22:27
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 147
  01-01-2018, 22:42 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Gezuar Vitin e Ri 2018

  Hapur nga Lazo, 31-12-2017 20:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 157
  31-12-2017, 20:01 Shko tek mesazhi i fundit
 10. ju uroj te gjithve cdo te mire

  Hapur nga Brari, 24-08-2017 16:28
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,937
  31-12-2017, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Gėzuar Vitin e Peshkut!

  Hapur nga Lazo, 28-12-2017 17:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 238
  28-12-2017, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 909
  18-12-2017, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Tungjatjeta

  Hapur nga Ademaj03, 08-10-2017 14:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 476
  08-10-2017, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Per shume vjet ashuret !

  Hapur nga abica, 05-10-2017 19:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 472
  05-10-2017, 19:44 Shko tek mesazhi i fundit
 14. pershendetje

  Hapur nga endrraime, 04-08-2017 22:54
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 905
  05-08-2017, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Gėzuar Bajramin!

  Hapur nga Lazo, 25-06-2017 12:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,355
  25-06-2017, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Pershendetje

  Hapur nga Denis Tocilla, 16-06-2017 11:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,059
  16-06-2017, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Pershendetje

  Hapur nga Gurreci, 10-03-2017 09:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,281
  10-03-2017, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,374
  02-03-2017, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 650
  20-02-2017, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 424
  18-02-2017, 16:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 594
  18-02-2017, 03:31 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sot festojnė ditėlindjen :

  Hapur nga Bahri., 17-02-2017 04:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 570
  17-02-2017, 04:00 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sot festojnė ditėlindjen :

  Hapur nga Bahri., 16-02-2017 04:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 617
  16-02-2017, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sot festojnė ditėlindjen :

  Hapur nga Bahri., 14-02-2017 23:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 548
  14-02-2017, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 14-02-2017 05:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 610
  14-02-2017, 05:19 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Shen Valentin

  Hapur nga Lazo, 14-02-2017 04:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 462
  14-02-2017, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 13-02-2017 09:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 586
  13-02-2017, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 10-02-2017 18:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 597
  10-02-2017, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 10-02-2017 02:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 618
  10-02-2017, 02:48 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Mos harro se do plakesh ...?

  Hapur nga Bahri., 02-02-2017 16:54
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 607
  09-02-2017, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 08-02-2017 23:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 533
  08-02-2017, 23:39 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 08-02-2017 03:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 574
  08-02-2017, 03:14 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 04-02-2017 22:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 616
  04-02-2017, 22:28 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sa t'jesh gjall...!

  Hapur nga Bahri., 04-02-2017 04:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 526
  04-02-2017, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 04-02-2017 04:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 529
  04-02-2017, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 03-02-2017 06:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 565
  03-02-2017, 06:57 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Sot festojnė ditėlindjen

  Hapur nga Bahri., 31-01-2017 22:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 626
  31-01-2017, 22:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 476
  31-01-2017, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Sot festojnė ditėlindjen .

  Hapur nga Bahri., 30-01-2017 22:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 590
  30-01-2017, 22:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 563
  30-01-2017, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 662
  30-01-2017, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 691
  30-01-2017, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Ky yll i vogel :

  Hapur nga Bahri., 29-01-2017 22:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 417
  29-01-2017, 22:45 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Sot kan fest ditlindjet :

  Hapur nga Bahri., 29-01-2017 22:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 459
  29-01-2017, 22:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 531
  27-01-2017, 23:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 614
  26-01-2017, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Sot festojnė ditėlindjen :

  Hapur nga Bahri., 26-01-2017 02:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 696
  26-01-2017, 02:07 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •